<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

800 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:23.32
10 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:51.05
11 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2:51.37
12 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:51.37
13 Kollár MatejKollár Matej 070304 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:54.19
Celkom 5 pretekárov
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:53.71
9 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4:00.36
Celkom 2 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:35.70
5 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:39.79
Celkom 2 pretekári

800 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2:26.12
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 2:30.52
12 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:42.10
Celkom 2 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:16.57
Celkom 1 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
16 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:07.66
Celkom 1 pretekári
Finále E (st, 11.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:49.70
9 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:00.27
10 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3:00.37
13 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:12.52
15 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:25.69
16 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3:28.02
Celkom 6 pretekárov