<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (11. 9. 2019)

600 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále B (st, 11.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1:55.06
Celkom 1 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:01.01
5 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:01.16
11 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:08.73
Celkom 3 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále B (st, 11.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:59.48
7 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 100513 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:05.14
11 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:12.13
16 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 090102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2:45.10
Celkom 4 pretekári
Finále C (st, 11.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2:03.18
8 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 2:05.32
10 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:06.79
13 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:13.79
Celkom 4 pretekári
Finále D (st, 11.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.19
5 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:09.58
Celkom 2 pretekári