<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 18.9.2019 - 16:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 18.21
2 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.30
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.83
4 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.88
5 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.08
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 18.9.2019 - 16:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.09
2 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.12
3 Vlnieška ŠimonVlnieška Šimon 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.96
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Gál AdamGál Adam 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 18.21
2 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.30
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.83
4 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.88
5 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.08
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.36
7 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.09
8 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.12
9 Vlnieška ŠimonVlnieška Šimon 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.96
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Gál AdamGál Adam 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 18.9.2019 - 17:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.16
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.73
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 21.29
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.48
5 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.14
6 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 18.9.2019 - 17:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 23.30
2 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.49
3 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.73
4 Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.97
Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 18.9.2019 - 17:10) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.66
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Pieštanská LuciaPieštanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.16
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.73
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 21.29
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.48
5 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.14
6 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.48
7 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.66
8 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 23.30
9 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.49
10 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.73
11 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74
12 Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.97
Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Pieštanská LuciaPieštanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS