<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 178
2 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 166
3 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 160

Skok do výšky - Dorastenky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 155

Skok do výšky - Staršie žiačky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 145
2 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 135
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 130

Skok do diaľky - Dorastenci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 563
2 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 535

Skok do diaľky - Starší žiaci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 600
2 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 517
3 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 507

Skok do diaľky - Dorastenky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 495
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 469
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 461

Skok do diaľky - Staršie žiačky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 494
2 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 481
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 478

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 05.75

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.83
2 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.76
3 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.61

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pilát SamuelPilát Samuel 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.86
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.82
3 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.78

Vrh guľou 4 kg - Ženy (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.11

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 11.81
2 Briežnik JakubBriežnik Jakub 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.31
3 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletikaNaša atletika 10.63

Vrh guľou 6 kg - Juniori (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šula KarelŠula Karel 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15.42
2 Školka FrederikŠkolka Frederik 00 00 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.11

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 28.18
2 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.14
3 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.19

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 28.31
2 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.18
3 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.96

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 427 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.52

Hod oštepom 600 g - Ženy (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 26.96

Hod oštepom 600 g - Juniorky (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Zváčová KatarínaZváčová Katarína 00 00 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 24.01

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 35.67
2 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletikaNaša atletika 35.51
3 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33.35

Hod oštepom 800 g - Muži (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Klamo JánKlamo Ján 97 97 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 33.64

Hod oštepom 800 g - Juniori (streda, 18.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Školka FrederikŠkolka Frederik 00 00 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 30.11