<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 16:40) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.66
2 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.88
3 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.99
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 16:40) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.31
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.47
3 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.02
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 12.19
5 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.25
6 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 4 13.08
7 Kožich SimonKožich Simon 031014 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.32
8 Hummel JakubHummel Jakub 030318 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.39
9 Koreň KristiánKoreň Kristián 031103 Naša atletikaNaša atletika 3 15.92
419 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Tedla MichalTedla Michal 030810 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 11 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 16:45) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 430 Strmisková LauraStrmisková Laura 010318 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.47
3 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 15.79
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 16:45) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.95
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 14.15
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.30
4 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.39
5 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 7 14.50
6 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 15.45
7 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 15.56
8 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 15.72
9 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.88
10 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 040229 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.25
Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 12 pretekárov