<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 420 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:16.79
2 402 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:28.21
Celkom 2 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 404 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 2:27.64
437 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 408 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.30
2 412 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:10.06
3 419 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:10.18
4 413 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:12.36
419 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 427 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:56.86
2 429 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 3:02.68
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 431 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:22.71
2 433 Dospelová MichaelaDospelová Michaela 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:33.31
Celkom 2 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
430 Strmisková LauraStrmisková Laura 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 436 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:32.64
2 434 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:37.96
3 437 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:47.26
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 18.9.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 438 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 3:02.66
2 415 Pašúthová DominikaPašúthová Dominika 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 3:13.28
Celkom 2 pretekári