<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 18.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 563 +4.0 m/s 544 +0.6 m/s 488  +0.8506  +0.0563  +4.0563544  +0.6r
2 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 535 +1.7 m/s 417  +4.1535  +1.7497  +2.0535r
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 18.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 600 +0.8 m/s 357  +1.2x600  +0.8600375  +1.0r
2 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 517 +1.5 m/s 517  +1.5493  +2.3477  +1.0517461  +1.0484  +1.5x
3 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 8 507 +0.5 m/s 489  +0.7495  +2.8507  +0.5507489  +0.5480  +0.9478  +1.7
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 494 +1.2 m/s 459  +0.0493  +0.5450  +1.9493475  +0.6494  +1.2494  +2.4
5 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 9 492 +1.3 m/s x436  +1.7427  +1.1436492  +1.3x481  +2.6
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
04 04 6 472 +1.1 m/s 437  +1.0472  +1.1x472 +1.7
7 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 3 461 +2.1 m/s 445 +0.6 m/s 445  +0.6461  +2.1437  +0.6461340  +1.3426  +0.5r
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 4 393 +1.6 m/s x393  +1.6376  +0.7393356  +1.6371  +1.2376  +1.2
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 18.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 495 +0.6 m/s xx326  +0.0326481  +0.8488  +0.4495  +0.6
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 3 469 +1.4 m/s 460  +1.1469  +1.4x469452  +1.0xx
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 2 461 +0.1 m/s 459  +1.2425  +1.3455  +0.0459449  +1.4454  +0.0461  +0.1
4 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
03 03 1 447 +2.1 m/s 438 +0.0 m/s xx437  +0.4437447  +2.1438  +0.0433  +0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 18.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 20 494 +0.0 m/s 461  +0.1x494  +0.0494r
2 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 17 481 +1.7 m/s x481  +1.7463  +0.0481
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 14 478 +0.0 m/s 419  +0.6x478  +0.0478x439  +0.4x
4 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 15 472 +1.3 m/s 421  +0.8472  +1.3438  +0.0472430  +0.9454  +0.1463  +0.0
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 1 467 +2.3 m/s 450 +0.4 m/s xx467  +2.3467450  +0.4x449  +0.0
6 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 16 458 +1.1 m/s 443  +1.7458  +1.1x458
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 19 452 +0.6 m/s 452  +0.6x426  +0.8452434  +0.0334  +0.1x
8 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 18 434 +3.5 m/s 434  +3.5xx434xx-
9 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 12 419 +1.5 m/s 419  +1.5405  +0.9390  +0.4419
10 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 413 +0.4 m/s x413  +0.4398  +0.1413
11 Krivošiková SáraKrivošiková Sára
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 411 +1.7 m/s x397  +0.4411  +1.7411
12 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 13 399 +0.4 m/s xx399  +0.4399
13 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
07 07 8 388 +8.0 m/s x388  +8.0x388
14 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 11 383 +1.2 m/s 383  +1.2--383
15 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 377 +1.3 m/s 361  +1.1x377  +1.3377
16 Kutliaková LilliKutliaková Lilli
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 5 372 +0.8 m/s xx372  +0.8372
17 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 360 +0.7 m/s 360  +0.7341  +0.6353  +1.2360
18 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 3 356 +1.1 m/s 349  +1.5326  +1.1356  +1.1356
19 Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 4 290 +0.4 m/s 286  +2.9280  +2.1290  +0.4290
20 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 000 0.0
Celkom 20 pretekárov