<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 18.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 563 +4.0 m/s 544 +0.6 m/s 488  0,80 506  0,00 563  4,00 563 544  0,60 r
2 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 535 +1.7 m/s 417  4,10 535  1,70 497  2,00 535 r
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 18.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 600 +0.8 m/s 357  1,20 x 600  0,80 600 375  1,00 r
2 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 517 +1.5 m/s 517  1,50 493  2,30 477  1,00 517 461  1,00 484  1,50 x
3 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 8 507 +0.5 m/s 489  0,70 495  2,80 507  0,50 507 489  0,50 480  0,90 478  1,70
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 494 +1.2 m/s 459  0,00 493  0,50 450  1,90 493 475  0,60 494  1,20 494  2,40
5 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 9 492 +1.3 m/s x 436  1,70 427  1,10 436 492  1,30 x 481  2,60
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
04 04 6 472 +1.1 m/s 437  1,00 472  1,10 x 472 r  1,70
7 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 3 461 +2.1 m/s 445 +0.6 m/s 445  0,60 461  2,10 437  0,60 461 340  1,30 426  0,50 r
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 4 393 +1.6 m/s x 393  1,60 376  0,70 393 356  1,60 371  1,20 376  1,20
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 18.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 495 +0.6 m/s x x 326  0,00 326 481  0,80 488  0,40 495  0,60
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 3 469 +1.4 m/s 460  1,10 469  1,40 x 469 452  1,00 x x
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 2 461 +0.1 m/s 459  1,20 425  1,30 455  0,00 459 449  1,40 454  0,00 461  0,10
4 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
03 03 1 447 +2.1 m/s 438 +0.0 m/s x x 437  0,40 437 447  2,10 438  0,00 433  0,00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 18.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 20 494 +0.0 m/s 461  0,10 x 494  0,00 494 r
2 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 17 481 +1.7 m/s x 481  1,70 463  0,00 481
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 14 478 +0.0 m/s 419  0,60 x 478  0,00 478 x 439  0,40 x
4 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 15 472 +1.3 m/s 421  0,80 472  1,30 438  0,00 472 430  0,90 454  0,10 463  0,00
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 1 467 +2.3 m/s 450 +0.4 m/s x x 467  2,30 467 450  0,40 x 449  0,00
6 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 16 458 +1.1 m/s 443  1,70 458  1,10 x 458
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 19 452 +0.6 m/s 452  0,60 x 426  0,80 452 434  0,00 334  0,10 x
8 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 18 434 +3.5 m/s 434  3,50 x x 434 x x -
9 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 12 419 +1.5 m/s 419  1,50 405  0,90 390  0,40 419
10 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 413 +0.4 m/s x 413  0,40 398  0,10 413
11 Krivošiková SáraKrivošiková Sára
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 411 +1.7 m/s x 397  0,40 411  1,70 411
12 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 13 399 +0.4 m/s x x 399  0,40 399
13 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
07 07 8 388 +8.0 m/s x 388  8,00 x 388
14 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 11 383 +1.2 m/s 383  1,20 - - 383
15 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 377 +1.3 m/s 361  1,10 x 377  1,30 377
16 Kutliaková LilliKutliaková Lilli
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 5 372 +0.8 m/s x x 372  0,80 372
17 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 360 +0.7 m/s 360  0,70 341  0,60 353  1,20 360
18 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 3 356 +1.1 m/s 349  1,50 326  1,10 356  1,10 356
19 Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 4 290 +0.4 m/s 286  2,90 280  2,10 290  0,40 290
20 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 000 -
Celkom 20 pretekárov