<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (18. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 18.9.2019 - 15:45) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.42
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.64
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.04
4 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.11
5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.42
6 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 18.9.2019 - 15:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.49
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.59
3 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.60
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.71
5 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.77
Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 18.9.2019 - 15:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.77
2 Melich MartinMelich Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.60
3 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 09.05
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 09.21
5 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.27
6 Gál AdamGál Adam 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.64
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.42
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.64
3 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.77
4 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.04
5 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.11
6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.42
7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.49
8 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.59
9 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.60
9 Melich MartinMelich Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.60
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.71
12 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.77
13 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.78
14 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 09.05
15 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 09.21
16 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.27
17 Gál AdamGál Adam 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.64
Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 18.9.2019 - 16:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.19
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 08.20
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.24
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.48
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.55
6 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.63
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 08.71
8 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 08.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 18.9.2019 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.57
2= Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.75
2= Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.75
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.76
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.85
6 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.87
7 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 09.03
8 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 18.9.2019 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.48
2 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.70
3 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.86
4= Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 08.98
4= Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.98
6 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.08
7 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.16
Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 18.9.2019 - 16:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.92
2 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.43
3 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.56
4= Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.57
4= Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.57
6 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 09.92
7 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.98
Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 18.9.2019 - 16:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.85
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.93
3 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.55
4 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.71
5 Pieštanská LuciaPieštanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.75
6 Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.85
7 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.63
Beková EmaBeková Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.19
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 08.20
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.24
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.48
4 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.48
6 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.55
7 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.57
8 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.63
9 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.70
10 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 08.71
11 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.75
11 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.75
13 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.76
14 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.85
14 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.85
16 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.86
17 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.87
18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.92
19 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.93
20 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 08.95
21 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 08.98
21 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.98
23 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 09.03
24 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.08
25 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.11
26 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.16
27 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.43
28 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.55
29 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.56
30 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.57
30 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.57
32 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.71
33 Pieštanská LuciaPieštanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.75
34 Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.85
35 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 09.92
36 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.98
37 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.63
Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNS
Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Beková EmaBeková Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS