<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gál, Gregor, Homola, Šupina Gál, Gregor, Homola, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 39.30 11.00
2 Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 40.00 9.00
3 Domiňák, Heretík, Meško, Piták Domiňák, Heretík, Meško, Piták AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.40 8.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh A - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.60 7.00
2 Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 41.70 6.00
3 Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh B - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:09) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.80 4.00
2 Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.50 3.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh C - Časy merané ručne
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gál, Gregor, Homola, Šupina Gál, Gregor, Homola, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 39.30 11.00
2 Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 40.00 9.00
3 Domiňák, Heretík, Meško, Piták Domiňák, Heretík, Meško, Piták AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.40 8.00
4 Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.60 7.00
5 Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 41.70 6.00
6 Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 5.00
7 Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.80 4.00
8 Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.50 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.70 9.00
2 Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 44.30 6.00
3 Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 45.20 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh A - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.20 11.00
2 Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 43.60 7.00
3 Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.20 2.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh B - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:54) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Arpášová, Brišová, Richterová Arpášová, Brišová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.80 8.00
2 Paľovčiková, Herichová, Švantnerová Paľovčiková, Herichová, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.10 3.00
3 Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 46.30 1.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh C - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:56) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kútna, Michalová, Repiská, Babicová Kútna, Michalová, Repiská, Babicová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 46.00 4.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh D - Časy merané ručne
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.20 11.00
2 Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.70 9.00
3 Arpášová, Brišová, Richterová Arpášová, Brišová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.80 8.00
4 Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 43.60 7.00
5 Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 44.30 6.00
6 Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 45.20 5.00
7 Kútna, Michalová, Repiská, Babicová Kútna, Michalová, Repiská, Babicová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 46.00 4.00
8 Paľovčiková, Herichová, Švantnerová Paľovčiková, Herichová, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.10 3.00
9 Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.20 2.00
10 Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 46.30 1.00