<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 120
2 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 120
3 Meško MarkoMeško Marko 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 120
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 133
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 131
3 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 125
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Meško MarkoMeško Marko 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 365
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 358
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 350
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 381
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 375
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 374
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 37.13
2 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 35.26
3 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 34.70
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 28.79
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.66