<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.22
2 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.37
3 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.61
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.70
2 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 10.05
3 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.09
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.27
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.49
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 09.53
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.76
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97
1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4:13.42
2 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4:14.18
3 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4:15.58
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:47.77
2 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:57.98
3 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:02.27
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 5.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:21.61
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56.84
3 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06.80