<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 365 354 344 359 359 365 362 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 358 336 358 333 358 316 304 9.00
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 350 308 350 343 350 326 328 8.00
4 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 350 330 340 321 340 328 350 7.00
5 Fekete MatejFekete Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 347 314 347 334 347 327 327 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 344 335 313 336 336 344 314 5.00
7 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 339 257 339 240 339 290 305 4.00
8 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 338 295 338 310 338 330 336 3.00
MS Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 334 331 334
10 Kňaze EduardKňaze Eduard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 334 334 292 2.00
11 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 332 323 332 1.00
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 321 321 320
13 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 318 318 258
14 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 317 302 317
15 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 314 314 310
16 Domiňák RichardDomiňák Richard
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 311 311 309
17 Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 308 301 308
18 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 306 300 306
19 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 291 277 291
20 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 280 273 280
21 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 278 278 255
Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci
Celkom 22 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 381 372 368 373 373 370 381 11.00
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 375 372 353 375 375 x 368 9.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 374 348 344 353 353 374 340 8.00
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 367 367 352 357 367 365 352 7.00
5 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 360 356 333 360 360 351 x 6.00
6 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 350 341 340 334 341 346 350 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 337 326 337 316 337 322 320 4.00
8 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 337 337 317 311 337 308 306 3.00
9 Pikošová LuciaPikošová Lucia
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 329 320 329 2.00
10 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 323 323 300 1.00
11 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 322 322 317
12 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 320 320 307
13 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 315 302 315
14 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 303 303 275
15 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 294 294 281
16 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 282 282 251
17 Jančová ZuzanaJančová Zuzana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 273 273 235
18 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 258 218 258
19 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 257 223 257
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov