<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 365 354344359359365362 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 358 336358333358316304 9.00
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 350 308350343350326328 8.00
4 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 350 330340321340328350 7.00
5 Fekete MatejFekete Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 347 314347334347327327 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 344 335313336336344314 5.00
7 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 339 257339240339290305 4.00
8 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 338 295338310338330336 3.00
MS Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 334 331334334
10 Kňaze EduardKňaze Eduard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 334 334292334 2.00
11 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 332 323332332 1.00
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 321 321320321
13 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 318 318258318
14 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 317 302317317
15 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 314 314310314
16 Domiňák RichardDomiňák Richard
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 311 311309311
17 Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 308 301308308
18 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 306 300306306
19 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 291 277291291
20 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 280 273280280
21 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 278 278255278
Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci
Celkom 22 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 381 372368373373370381 11.00
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 375 372353375375x368 9.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 374 348344353353374340 8.00
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 367 367352357367365352 7.00
5 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 360 356333360360351x 6.00
6 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 350 341340334341346350 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 337 326337316337322320 4.00
8 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 337 337317311337308306 3.00
9 Pikošová LuciaPikošová Lucia
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 329 320329329 2.00
10 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 323 323300323 1.00
11 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 322 322317322
12 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 320 320307320
13 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 315 302315315
14 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 303 303275303
15 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 294 294281294
16 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 282 282251282
17 Jančová ZuzanaJančová Zuzana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 273 273235273
18 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 258 218258258
19 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 257 223257257
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov