<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.35
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.74
3 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.98
Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh A
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Potančok MarekPotančok Marek 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.33
2 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.36
3 Dolňan Juraj Dolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.48
4 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.53
5 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.91
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh B
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 5.5.2019 - 10:19) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benč ŠimonBenč Šimon 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.70
2 Beňuška OliverBeňuška Oliver 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.15
3 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.40
4 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.71
5 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.76
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh C
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 5.5.2019 - 10:21) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.46
2 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.07
3 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 10.34
MS Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.37
5 Červenák MartinČervenák Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12.87
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh D
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 5.5.2019 - 10:23) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.51
2 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.00
3 Ondík Michal Ondík Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.46
4 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.54
5 Šoltés Filip Šoltés Filip 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.49
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh E
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 5.5.2019 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.94
2 Štubňa Martin Štubňa Martin 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.50
MS Truben AlexanderTruben Alexander 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.52
4 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.56
Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh F
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.00
2 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.07
3 Potančok MarekPotančok Marek 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.33
4 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 10.34
5 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.36
6 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.37
7 Ondík Michal Ondík Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.46
8 Dolňan Juraj Dolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.48
9 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.53
10 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.54
11 Benč ŠimonBenč Šimon 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.70
12 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.91
13 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.94
14 Beňuška OliverBeňuška Oliver 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.15
15 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.40
16 Šoltés Filip Šoltés Filip 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.49
17 Štubňa Martin Štubňa Martin 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.50
18 Truben AlexanderTruben Alexander 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.52
19 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.56
20 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.71
21 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.76
22 Červenák MartinČervenák Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12.87
23 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.35
24 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.46
25 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.51
26 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.74
27 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
28 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.98
Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 5.5.2019 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22 11.00
2 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.37 9.00
3 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.61 8.00
4 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.96 7.00
5 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.09 6.00
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Finále A
Celkom 5 pretekárov
Finále 2 (ne, 5.5.2019 - 10:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.70 5.00
2 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.05 4.00
3 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.09 3.00
4 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 10.24 2.00
5 Potančok MarekPotančok Marek 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.31 1.00
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Finále B
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.26
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.58
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.68
5 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.41
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh A
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.52
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.90
3 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.61
4 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.56
5 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.15
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh B
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 5.5.2019 - 10:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.38
2 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.39
3 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.43
4 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11.97
Dzurová KarinDzurová Karin 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh C
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 5.5.2019 - 10:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.85
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.15
3 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.67
4 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.99
5 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.53
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh D
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 5.5.2019 - 10:08) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Póčová EliškaPóčová Eliška 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.84
2 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.02
3 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.99
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.52
5 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.51
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh E
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 5.5.2019 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.81
2 Slašťanová NellaSlašťanová Nella 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.26
3 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.58
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh F
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 7 (ne, 5.5.2019 - 10:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.81
2 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12.26
MS Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 12.71
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh G
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.15
2 Durľáková NatáliaDurľáková Natália 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.38
3 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.39
4 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.41
5 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.61
6 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.67
7 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.81
8 Póčová EliškaPóčová Eliška 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.84
9 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.99
10 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.02
11 Slašťanová NellaSlašťanová Nella 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.26
12 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.43
13 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.53
14 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.56
15 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.58
16 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11.97
17 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.99
18 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.15
19 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12.26
20 Kúdelková NelaKúdelková Nela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.52
21 Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 12.71
22 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.51
23 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
24 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.26
25 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.52
26 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.58
27 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.68
28 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.81
29 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.85
30 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.90
Dzurová KarinDzurová Karin 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 5.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.11 11.00
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.27 9.00
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.49 8.00
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.62 7.00
5 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.63 6.00
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Finále A
Celkom 5 pretekárov
Finále 2 (ne, 5.5.2019 - 10:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.53 5.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.76 4.00
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.97 3.00
4 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.05 2.00
5 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.75 1.00
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Finále B
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.67 3.00
2 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 29.53
3 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.63
Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:37) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 24.04 11.00
2 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.17 8.00
3 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 25.59 6.00
4 Follner Oliver Follner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.71
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:39) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.36 7.00
2 Mulinka PeterMulinka Peter 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.92 2.00
3 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.70 1.00
Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:41) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piala Michal Piala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.77 9.00
MS Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.41
3 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.63 5.00
4 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 4.00
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 24.04 11.00
2 Piala Michal Piala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.77 9.00
3 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.17 8.00
4 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.36 7.00
5 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.41
6 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 25.59 6.00
7 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.63 5.00
8 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 4.00
9 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.67 3.00
10 Mulinka PeterMulinka Peter 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.92 2.00
11 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.70 1.00
12 Follner Oliver Follner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.71
13 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 29.53
14 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.63
Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.01 11.00
2 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.22 6.00
3 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.18 4.00
4 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.72 0.50
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.50 9.00
2 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 26.67 2.00
3 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.56
MS Dolinská JulianaDolinská Juliana 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.37
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.72 0.50
2 Michalová Alica Michalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.24
3 Michalová LeaMichalová Lea 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.76
Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.64 3.00
2 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.43
3 Sviteková NinaSviteková Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.71
4 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.24
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (ne, 5.5.2019 - 12:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.29 8.00
2 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.47 7.00
3 Váleková LeaVáleková Lea 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.27 5.00
Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.01 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.50 9.00
3 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.29 8.00
4 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.47 7.00
5 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.22 6.00
6 Váleková LeaVáleková Lea 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.27 5.00
7 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.18 4.00
8 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.64 3.00
9 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 26.67 2.00
10 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.72 0.50
10 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.72 0.50
12 Michalová Alica Michalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.24
13 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.43
14 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.56
15 Sviteková NinaSviteková Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.71
16 Michalová LeaMichalová Lea 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.76
17 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.24
18 Dolinská JulianaDolinská Juliana 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.37
Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 4 DNS
Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Piala Michal Piala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:11.92 11.00
2 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:14.33 9.00
3 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:21.46 4.00
4 Benč ŠimonBenč Šimon 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:22.42 1.00
5 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:28.76
6 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:34.34
7 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:42.34
Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:37) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:19.07 8.00
2 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:21.63 3.00
3 Gallas MartinGallas Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:22.17 2.00
4 Kňaze EduardKňaze Eduard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:22.45
5 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.05
6 Ondík Michal Ondík Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:25.00
7 Beňuška OliverBeňuška Oliver 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:35.12
8 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:55.80
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 11:39) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:10.37
MS Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:11.03
3 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 2:20.17 7.00
4 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:20.77 6.00
5 Skočík SamuelSkočík Samuel 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:20.79 5.00
6 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:25.95
7 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:32.19
8 Štubňa Martin Štubňa Martin 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:37.95
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:10.37
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:11.03
3 Piala Michal Piala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:11.92 11.00
4 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:14.33 9.00
5 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:19.07 8.00
6 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 2:20.17 7.00
7 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:20.77 6.00
8 Skočík SamuelSkočík Samuel 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:20.79 5.00
9 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:21.46 4.00
10 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:21.63 3.00
11 Gallas MartinGallas Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:22.17 2.00
12 Benč ŠimonBenč Šimon 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:22.42 1.00
13 Kňaze EduardKňaze Eduard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:22.45
14 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.05
15 Ondík Michal Ondík Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:25.00
16 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:25.95
17 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:28.76
18 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:32.19
19 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:34.34
20 Beňuška OliverBeňuška Oliver 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:35.12
21 Štubňa Martin Štubňa Martin 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:37.95
22 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:42.34
23 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:55.80
Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.59 11.00
2 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.49 7.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91 6.00
4 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.47 4.00
5 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:15.95 2.00
6 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.01 1.00
7 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:19.27
8 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:23.73
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:25.12
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 DNF
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 10 pretekárov
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.29 9.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:05.45 8.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:20.04
4 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.47
5 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:31.21
6 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:45.25
7 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:48.32
8 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:52.00
9 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:54.47
Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNF
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 10 pretekárov
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 11:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:07.47 5.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 6 2:13.94
3 Pikošová LuciaPikošová Lucia 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 2:14.23 3.00
4 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:27.06
5 Váleková LeaVáleková Lea 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:27.70
6 Michalová LeaMichalová Lea 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:30.12
7 Michalová Alica Michalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:31.70
8 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:55.72
9 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 3:02.08
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.59 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.29 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:05.45 8.00
4 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.49 7.00
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91 6.00
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:07.47 5.00
7 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.47 4.00
8 Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 6 2:13.94
9 Pikošová LuciaPikošová Lucia 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 2:14.23 3.00
10 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:15.95 2.00
11 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.01 1.00
12 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:19.27
13 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:20.04
14 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.47
15 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:23.73
16 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:25.12
17 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:27.06
18 Váleková LeaVáleková Lea 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:27.70
19 Michalová LeaMichalová Lea 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:30.12
20 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:31.21
21 Michalová Alica Michalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:31.70
22 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:45.25
23 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:48.32
24 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:52.00
25 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:54.47
26 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:55.72
27 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 3:02.08
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 DNF
Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNF

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
Potančok MarekPotančok Marek 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:09.09 5.00
Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 3:58.40 7.00
Šoltés Filip Šoltés Filip 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 5:06.97
Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 3:55.09 8.00
Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 4:41.79 1.00
Michalko RichardMichalko Richard 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 4:29.37 2.00
Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 4:19.33 4.00
Arpáš OndrejArpáš Ondrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 4:21.81 3.00
Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:52.11 9.00
Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 4:06.94 6.00
Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:50.09 11.00
Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DNS
Poznámky:
1000m - Najmladší žiaci
Celkom 12 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:13.42 11.00
2 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 4:14.18 9.00
3 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 4:15.58 8.00
4 Urbanová LindaUrbanová Linda 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 4:16.32 7.00
5 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4:18.30 6.00
6 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 4:23.14 5.00
7 1 4:31.02 4.00
8 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 4:31.46 3.00
9 Repiská TeréziaRepiská Terézia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:31.56 2.00
10 Kútna KristínaKútna Kristína 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 4:59.10 1.00
Zelinová DominikaZelinová Dominika 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
1000m - Najmladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 05:47.77 11.00
2 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:57.98 9.00
3 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:02.27 8.00
4 Masár AdamMasár Adam 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:06.97 7.00
5 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 06:08.12 6.00
6 Mojžiš MichalMojžiš Michal 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 07:42.49 5.00
Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ZŠ Radvanská Banská BystricaZŠ Radvanská Banská Bystrica 9 DNS
Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DQ
Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DQ
Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DQ
Poznámky:
1000 m chôdza - Najmladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 05:21.61 11.00
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 05:56.84 9.00
3 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 06:06.80 8.00
4 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 06:11.70 7.00
5 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 06:41.32 6.00
6 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 06:42.58 5.00
7 Gombalová Jasminka Gombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:46.12 4.00
8 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 06:48.24 3.00
9 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:49.62 2.00
10 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 07:07.62 1.00
11 Kostková MartinaKostková Martina 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08:41.48
Poznámky:
1000 m chôdza - Najmladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 100105110115120125 Body
1 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 120 oooooxxx 11.00
2 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 120 oooxoxoxxx 9.00
3 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 120 oooxxoxxoxxx 8.00
4 Vámoš JakubVámoš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 115 oooxoxxx 7.00
5 Ondruš JakubOndruš Jakub
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 110 ooxoxxx 6.00
6 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 110 oxoxxoxxx 5.00
7 Dolňan Juraj Dolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 100 oxxx 4.00
8 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 100 xoxxx 3.00
Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 DNS
Arpáš OndrejArpáš Ondrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 DNS
Poznámky/pokusy:
" Výška - Najmladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 100105110115120125128131133 Body
1 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 133 oooooxoxxoxxoxxo 11.00
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 131 oooooooxoxxx 9.00
3 Slovíková DianaSlovíková Diana
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 125 oooooxxoxxx 8.00
4 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 120 oooooxxx 7.00
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 115 -ooxoxxx 6.00
6 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 100 oxxx 5.00
Švantnerová JelaŠvantnerová Jela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 NM xxx
Červenáková VeronikaČervenáková Veronika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Najmladšie žiačky
Celkom 8 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 365 354344359359365362 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 358 336358333358316304 9.00
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 350 308350343350326328 8.00
4 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 350 330340321340328350 7.00
5 Fekete MatejFekete Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 347 314347334347327327 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 344 335313336336344314 5.00
7 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 339 257339240339290305 4.00
8 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 338 295338310338330336 3.00
MS Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 334 331334334
10 Kňaze EduardKňaze Eduard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 334 334292334 2.00
11 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 332 323332332 1.00
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 321 321320321
13 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 318 318258318
14 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 317 302317317
15 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 314 314310314
16 Domiňák RichardDomiňák Richard
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 311 311309311
17 Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 308 301308308
18 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 306 300306306
19 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 291 277291291
20 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 280 273280280
21 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 278 278255278
Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci
Celkom 22 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 381 372368373373370381 11.00
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 375 372353375375x368 9.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 374 348344353353374340 8.00
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 367 367352357367365352 7.00
5 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 360 356333360360351x 6.00
6 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 350 341340334341346350 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 337 326337316337322320 4.00
8 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 337 337317311337308306 3.00
9 Pikošová LuciaPikošová Lucia
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 329 320329329 2.00
10 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 323 323300323 1.00
11 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 322 322317322
12 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 320 320307320
13 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 315 302315315
14 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 303 303275303
15 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 294 294281294
16 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 282 282251282
17 Jančová ZuzanaJančová Zuzana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 273 273235273
18 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 258 218258258
19 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 257 223257257
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 37.13 37,1331,2531,3737,13x 11.00
2 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 35.26 30,5231,7433,1433,1435,26 9.00
3 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 34.70 31,5534,70x34,7034,64 8.00
4 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 34.56 34,5626,0630,7534,5631,40 7.00
5 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 32.62 32,62x28,1432,6229,56 6.00
6 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 32.36 32,3628,4528,2532,3626,70 5.00
7 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 31.96 31,9628,5221,5631,9630,86 4.00
8 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 31.45 28,8131,2731,4031,4031,45 3.00
9 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 28.53 28,5328,53 2.00
10 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 28.13 28,1328,13 1.00
11 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25.47 25,4725,47
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25.02 25,0225,02
13 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 22.16 22,1622,16
14 Krutošík Andrej Krutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 21.72 21,7221,72
15 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 19.89 19,8919,89
16 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 19.81 19,8119,81
17 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 19.70 19,7019,70
18 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 19.50 19,5019,50
MS Truben AlexanderTruben Alexander
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 19.36 19,3619,36
20 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 18.78 18,7818,78
21 Ondík Michal Ondík Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 18.45 18,4518,45
22 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 18.30 18,3018,30
23 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 18.29 18,2918,29
24 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 16.47 16,4716,47
25 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 16.43 16,4316,43
26 Masár AdamMasár Adam
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
10 10 16.19 16,1916,19
27 Follner Oliver Follner Oliver
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 15.29 15,2915,29
28 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14.04 14,0414,04
29 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 10.28 10,2810,28
30 Kara LukášKara Lukáš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
11 11 07.32 7,327,32
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladší žiaci
Celkom 30 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 28.79 27,0628,7923,3128,7926,38 11.00
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 25.66 25,66x22,9325,6618,16 9.00
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 23.01 20,2123,0119,2523,0119,75
4 Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 21.32 21,3219,3118,0221,3220,44 8.00
5 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 20.69 20,6918,6319,0320,6919,06 7.00
6 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 20.31 20,3116,7619,1220,3118,52 6.00
7 Zelinová DominikaZelinová Dominika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 19.25 19,2516,50x19,2517,30 5.00
8 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 19.01 19,0114,4215,0819,0116,52 4.00
9 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 18.48 18,4818,48 3.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 17.98 17,9817,98
11 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 17.84 17,8417,84 2.00
MS Póčová EliškaPóčová Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 17.45 17,4517,45
13 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 17.31 17,3117,31 1.00
14= Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 17.14 17,1417,14
14= Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 17.14 17,1417,14
16 Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 16.38 16,3816,38
17
16.07 16,0716,07
MS Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 15.92 15,9215,92
19 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 15.56 15,5615,56
20 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 15.35 15,3515,35
21 Kútna KristínaKútna Kristína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 14.86 14,8614,86
22 Sviteková NinaSviteková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14.04 14,0414,04
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13.35 13,3513,35
24 Belková AlexandraBelková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13.13 13,1313,13
25 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 13.03 13,0313,03
26 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 12.31 12,3112,31
27 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 12.25 12,2512,25
MS Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 11.80 11,8011,80
29 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 11.60 11,6011,60
30 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 11.47 11,4711,47
31 Dzurová SáraDzurová Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 11.03 11,0311,03
32 Slašťanová NellaSlašťanová Nella
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 10.03 10,0310,03
33 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 09.34 9,349,34
34 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 08.89 8,898,89
35 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 08.02 8,028,02
36 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 06.43 6,436,43
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 DNS 0.0
Dzurová KarinDzurová Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladšie žiačky
Celkom 38 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gál, Gregor, Homola, Šupina Gál, Gregor, Homola, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 39.30 11.00
2 Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 40.00 9.00
3 Domiňák, Heretík, Meško, Piták Domiňák, Heretík, Meško, Piták AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.40 8.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh A - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.60 7.00
2 Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 41.70 6.00
3 Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh B - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:09) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.80 4.00
2 Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.50 3.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh C - Časy merané ručne
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gál, Gregor, Homola, Šupina Gál, Gregor, Homola, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 39.30 11.00
2 Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 40.00 9.00
3 Domiňák, Heretík, Meško, Piták Domiňák, Heretík, Meško, Piták AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.40 8.00
4 Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.60 7.00
5 Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 41.70 6.00
6 Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 5.00
7 Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.80 4.00
8 Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.50 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.70 9.00
2 Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 44.30 6.00
3 Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 45.20 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh A - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.20 11.00
2 Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 43.60 7.00
3 Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.20 2.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh B - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:54) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Arpášová, Brišová, Richterová Arpášová, Brišová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.80 8.00
2 Paľovčiková, Herichová, Švantnerová Paľovčiková, Herichová, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.10 3.00
3 Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 46.30 1.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh C - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:56) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kútna, Michalová, Repiská, Babicová Kútna, Michalová, Repiská, Babicová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 46.00 4.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh D - Časy merané ručne
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.20 11.00
2 Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.70 9.00
3 Arpášová, Brišová, Richterová Arpášová, Brišová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.80 8.00
4 Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 43.60 7.00
5 Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 44.30 6.00
6 Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 45.20 5.00
7 Kútna, Michalová, Repiská, Babicová Kútna, Michalová, Repiská, Babicová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 46.00 4.00
8 Paľovčiková, Herichová, Švantnerová Paľovčiková, Herichová, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.10 3.00
9 Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.20 2.00
10 Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 46.30 1.00