<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 37.13 37,1331,2531,3737,13x 11.00
2 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 35.26 30,5231,7433,1433,1435,26 9.00
3 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 34.70 31,5534,70x34,7034,64 8.00
4 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 34.56 34,5626,0630,7534,5631,40 7.00
5 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 32.62 32,62x28,1432,6229,56 6.00
6 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 32.36 32,3628,4528,2532,3626,70 5.00
7 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 31.96 31,9628,5221,5631,9630,86 4.00
8 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 31.45 28,8131,2731,4031,4031,45 3.00
9 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 28.53 28,5328,53 2.00
10 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 28.13 28,1328,13 1.00
11 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25.47 25,4725,47
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25.02 25,0225,02
13 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 22.16 22,1622,16
14 Krutošík Andrej Krutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 21.72 21,7221,72
15 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 19.89 19,8919,89
16 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 19.81 19,8119,81
17 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 19.70 19,7019,70
18 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 19.50 19,5019,50
MS Truben AlexanderTruben Alexander
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 19.36 19,3619,36
20 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 18.78 18,7818,78
21 Ondík Michal Ondík Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 18.45 18,4518,45
22 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 18.30 18,3018,30
23 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 18.29 18,2918,29
24 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 16.47 16,4716,47
25 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 16.43 16,4316,43
26 Masár AdamMasár Adam
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
10 10 16.19 16,1916,19
27 Follner Oliver Follner Oliver
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 15.29 15,2915,29
28 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14.04 14,0414,04
29 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 10.28 10,2810,28
30 Kara LukášKara Lukáš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
11 11 07.32 7,327,32
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladší žiaci
Celkom 30 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 28.79 27,0628,7923,3128,7926,38 11.00
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 25.66 25,66x22,9325,6618,16 9.00
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 23.01 20,2123,0119,2523,0119,75
4 Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 21.32 21,3219,3118,0221,3220,44 8.00
5 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 20.69 20,6918,6319,0320,6919,06 7.00
6 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 20.31 20,3116,7619,1220,3118,52 6.00
7 Zelinová DominikaZelinová Dominika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 19.25 19,2516,50x19,2517,30 5.00
8 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 19.01 19,0114,4215,0819,0116,52 4.00
9 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 18.48 18,4818,48 3.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 17.98 17,9817,98
11 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 17.84 17,8417,84 2.00
MS Póčová EliškaPóčová Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 17.45 17,4517,45
13 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 17.31 17,3117,31 1.00
14= Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 17.14 17,1417,14
14= Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 17.14 17,1417,14
16 Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 16.38 16,3816,38
17
16.07 16,0716,07
MS Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 15.92 15,9215,92
19 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 15.56 15,5615,56
20 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 15.35 15,3515,35
21 Kútna KristínaKútna Kristína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 14.86 14,8614,86
22 Sviteková NinaSviteková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14.04 14,0414,04
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13.35 13,3513,35
24 Belková AlexandraBelková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13.13 13,1313,13
25 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 13.03 13,0313,03
26 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 12.31 12,3112,31
27 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 12.25 12,2512,25
MS Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 11.80 11,8011,80
29 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 11.60 11,6011,60
30 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 11.47 11,4711,47
31 Dzurová SáraDzurová Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 11.03 11,0311,03
32 Slašťanová NellaSlašťanová Nella
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 10.03 10,0310,03
33 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 09.34 9,349,34
34 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 08.89 8,898,89
35 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 08.02 8,028,02
36 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 06.43 6,436,43
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 DNS 0.0
Dzurová KarinDzurová Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladšie žiačky
Celkom 38 pretekárov