<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (5. 5. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segeč DavidSegeč David 080121 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.35
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.74
3 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.98
Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh A
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Potančok MarekPotančok Marek 100317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.33
2 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 091026 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.36
3 Dolňan Juraj Dolňan Juraj 101113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.48
4 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.53
5 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 090727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.91
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh B
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 5.5.2019 - 10:19) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benč ŠimonBenč Šimon 101109 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.70
2 Beňuška OliverBeňuška Oliver 110410 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.15
3 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.40
4 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.71
5 Kubo ŠimonKubo Šimon 101027 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.76
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh C
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 5.5.2019 - 10:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.46
2 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.07
3 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 10.34
MS Haviar MichalHaviar Michal 090930 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.37
5 Červenák MartinČervenák Martin 090513 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12.87
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh D
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 5.5.2019 - 10:23) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondruš JakubOndruš Jakub 081017 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.51
2 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.00
3 Ondík Michal Ondík Michal 110825 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.46
4 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.54
5 Šoltés Filip Šoltés Filip 090616 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.49
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh E
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 5.5.2019 - 10:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.94
2 Štubňa Martin Štubňa Martin 110720 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.50
MS Truben AlexanderTruben Alexander 101127 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.52
4 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.56
Vvong DaliborVvong Dalibor 150708 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh F
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.00
2 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.07
3 Potančok MarekPotančok Marek 100317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.33
4 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 10.34
5 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 091026 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.36
6 Haviar MichalHaviar Michal 090930 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.37
7 Ondík Michal Ondík Michal 110825 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.46
8 Dolňan Juraj Dolňan Juraj 101113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.48
9 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.53
10 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.54
11 Benč ŠimonBenč Šimon 101109 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.70
12 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 090727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.91
13 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.94
14 Beňuška OliverBeňuška Oliver 110410 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.15
15 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.40
16 Šoltés Filip Šoltés Filip 090616 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.49
17 Štubňa Martin Štubňa Martin 110720 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.50
18 Truben AlexanderTruben Alexander 101127 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.52
19 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.56
20 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.71
21 Kubo ŠimonKubo Šimon 101027 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.76
22 Červenák MartinČervenák Martin 090513 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12.87
23 Segeč DavidSegeč David 080121 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.35
24 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.46
25 Ondruš JakubOndruš Jakub 081017 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.51
26 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.74
27 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
28 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.98
Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Vvong DaliborVvong Dalibor 150708 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 5.5.2019 - 10:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22 11.00
2 Segeč DavidSegeč David 080121 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.37 9.00
3 Ondruš JakubOndruš Jakub 081017 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.61 8.00
4 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.96 7.00
5 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.09 6.00
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Finále A
Celkom 5 pretekárov
Finále 2 (ne, 5.5.2019 - 10:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.70 5.00
2 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.05 4.00
3 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.09 3.00
4 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 10.24 2.00
5 Potančok MarekPotančok Marek 100317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.31 1.00
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Finále B
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.26
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.58
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.68
5 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 080501 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.41
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh A
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.52
2 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.90
3 Arpášová DorotaArpášová Dorota 080103 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.61
4 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia 100523 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.56
5 Katonová KatarínaKatonová Katarína 090207 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.15
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh B
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 5.5.2019 - 10:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália 090225 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.38
2 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.39
3 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 101119 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.43
4 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 080109 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11.97
Dzurová KarinDzurová Karin 130320 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh C
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 5.5.2019 - 10:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.85
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.15
3 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 090402 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.67
4 Glázerová NinaGlázerová Nina 100419 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.99
5 Dzurová SáraDzurová Sára 110730 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.53
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh D
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 5.5.2019 - 10:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Póčová EliškaPóčová Eliška 090203 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.84
2 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia 090729 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.02
3 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 110625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.99
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela 081001 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.52
5 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 080913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.51
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh E
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 5.5.2019 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 100314 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.81
2 Slašťanová NellaSlašťanová Nella 110520 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.26
3 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 080207 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.58
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh F
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 7 (ne, 5.5.2019 - 10:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slovíková DianaSlovíková Diana 080513 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.81
2 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 101229 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12.26
MS Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela 080116 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 12.71
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh G
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.15
2 Durľáková NatáliaDurľáková Natália 090225 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.38
3 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.39
4 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 080501 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.41
5 Arpášová DorotaArpášová Dorota 080103 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.61
6 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 090402 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.67
7 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 100314 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.81
8 Póčová EliškaPóčová Eliška 090203 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.84
9 Glázerová NinaGlázerová Nina 100419 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.99
10 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia 090729 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.02
11 Slašťanová NellaSlašťanová Nella 110520 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.26
12 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 101119 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.43
13 Dzurová SáraDzurová Sára 110730 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.53
14 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia 100523 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.56
15 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 080207 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.58
16 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 080109 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11.97
17 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 110625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.99
18 Katonová KatarínaKatonová Katarína 090207 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.15
19 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 101229 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12.26
20 Kúdelková NelaKúdelková Nela 081001 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.52
21 Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela 080116 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 12.71
22 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 080913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.51
23 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
24 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.26
25 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.52
26 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.58
27 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.68
28 Slovíková DianaSlovíková Diana 080513 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.81
29 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.85
30 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.90
Dzurová KarinDzurová Karin 130320 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 5.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.11 11.00
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.27 9.00
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.49 8.00
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.62 7.00
5 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.63 6.00
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Finále A
Celkom 5 pretekárov
Finále 2 (ne, 5.5.2019 - 10:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slovíková DianaSlovíková Diana 080513 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.53 5.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.76 4.00
3 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.97 3.00
4 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.05 2.00
5 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.75 1.00
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Finále B
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 080111 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.67 3.00
2 Králik MatejKrálik Matej 101212 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 29.53
3 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.63
Bálent TimotejBálent Timotej 090528 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 24.04 11.00
2 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.17 8.00
3 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 100920 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 25.59 6.00
4 Follner Oliver Follner Oliver 110301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.71
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnár MárioMolnár Mário 080727 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.36 7.00
2 Mulinka PeterMulinka Peter 081129 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.92 2.00
3 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.70 1.00
Líška MilanLíška Milan 080924 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piala Michal Piala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.77 9.00
MS Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.41
3 Vámoš JakubVámoš Jakub 080312 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.63 5.00
4 Zboroň BorisZboroň Boris 090608 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 4.00
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 24.04 11.00
2 Piala Michal Piala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.77 9.00
3 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.17 8.00
4 Molnár MárioMolnár Mário 080727 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.36 7.00
5 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.41
6 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 100920 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 25.59 6.00
7 Vámoš JakubVámoš Jakub 080312 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.63 5.00
8 Zboroň BorisZboroň Boris 090608 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 4.00
9 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 080111 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.67 3.00
10 Mulinka PeterMulinka Peter 081129 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.92 2.00
11 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.70 1.00
12 Follner Oliver Follner Oliver 110301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.71
13 Králik MatejKrálik Matej 101212 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 29.53
14 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.63
Bálent TimotejBálent Timotej 090528 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Líška MilanLíška Milan 080924 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.01 11.00
2 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.22 6.00
3 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.18 4.00
4 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.72 0.50
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.50 9.00
2 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 100512 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 26.67 2.00
3 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.56
MS Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.37
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 080716 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.72 0.50
2 Michalová Alica Michalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.24
3 Michalová LeaMichalová Lea 081006 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.76
Pálešová KristínaPálešová Kristína 090216 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.64 3.00
2 Revajova RomankaRevajova Romanka 100703 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.43
3 Sviteková NinaSviteková Nina 100809 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.71
4 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.24
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (ne, 5.5.2019 - 12:28) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.29 8.00
2 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.47 7.00
3 Váleková LeaVáleková Lea 090507 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.27 5.00
Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.01 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.50 9.00
3 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.29 8.00
4 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.47 7.00
5 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.22 6.00
6 Váleková LeaVáleková Lea 090507 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.27 5.00
7 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.18 4.00
8 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.64 3.00
9 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 100512 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 26.67 2.00
10 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.72 0.50
10 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 080716 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.72 0.50
12 Michalová Alica Michalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.24
13 Revajova RomankaRevajova Romanka 100703 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.43
14 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.56
15 Sviteková NinaSviteková Nina 100809 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.71
16 Michalová LeaMichalová Lea 081006 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.76
17 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.24
18 Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.37
Pálešová KristínaPálešová Kristína 090216 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 4 DNS
Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Piala Michal Piala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:11.92 11.00
2 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:14.33 9.00
3 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 091026 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:21.46 4.00
4 Benč ŠimonBenč Šimon 101109 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:22.42 1.00
5 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:28.76
6 Aneštík JakubAneštík Jakub 110129 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:34.34
7 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:42.34
Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:19.07 8.00
2 Líška MilanLíška Milan 080924 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:21.63 3.00
3 Gallas MartinGallas Martin 090105 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:22.17 2.00
4 Kňaze EduardKňaze Eduard 101007 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:22.45
5 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.05
6 Ondík Michal Ondík Michal 110825 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:25.00
7 Beňuška OliverBeňuška Oliver 110410 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:35.12
8 Mag PatrikMag Patrik 120106 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:55.80
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 11:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:10.37
MS Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:11.03
3 Piták BranislavPiták Branislav 080811 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 2:20.17 7.00
4 Tkáč TomášTkáč Tomáš 110217 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:20.77 6.00
5 Skočík SamuelSkočík Samuel 081210 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:20.79 5.00
6 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:25.95
7 Segeč DavidSegeč David 080121 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:32.19
8 Štubňa Martin Štubňa Martin 110720 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:37.95
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:10.37
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:11.03
3 Piala Michal Piala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:11.92 11.00
4 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:14.33 9.00
5 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:19.07 8.00
6 Piták BranislavPiták Branislav 080811 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 2:20.17 7.00
7 Tkáč TomášTkáč Tomáš 110217 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:20.77 6.00
8 Skočík SamuelSkočík Samuel 081210 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:20.79 5.00
9 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 091026 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:21.46 4.00
10 Líška MilanLíška Milan 080924 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:21.63 3.00
11 Gallas MartinGallas Martin 090105 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:22.17 2.00
12 Benč ŠimonBenč Šimon 101109 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:22.42 1.00
13 Kňaze EduardKňaze Eduard 101007 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:22.45
14 Kováč Lukáš Kováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.05
15 Ondík Michal Ondík Michal 110825 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:25.00
16 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:25.95
17 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:28.76
18 Segeč DavidSegeč David 080121 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:32.19
19 Aneštík JakubAneštík Jakub 110129 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:34.34
20 Beňuška OliverBeňuška Oliver 110410 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:35.12
21 Štubňa Martin Štubňa Martin 110720 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:37.95
22 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:42.34
23 Mag PatrikMag Patrik 120106 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:55.80
Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.59 11.00
2 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.49 7.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91 6.00
4 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.47 4.00
5 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:15.95 2.00
6 Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.01 1.00
7 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:19.27
8 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:23.73
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 091015 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:25.12
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 DNF
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 10 pretekárov
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.29 9.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:05.45 8.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:20.04
4 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.47
5 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 100512 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:31.21
6 Libiaková LeonaLibiaková Leona 091130 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:45.25
7 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 120322 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:48.32
8 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 111129 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:52.00
9 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 101119 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:54.47
Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNF
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 10 pretekárov
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 11:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 080214 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:07.47 5.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína 090216 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 6 2:13.94
3 Pikošová LuciaPikošová Lucia 080218 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 2:14.23 3.00
4 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:27.06
5 Váleková LeaVáleková Lea 090507 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:27.70
6 Michalová LeaMichalová Lea 081006 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:30.12
7 Michalová Alica Michalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:31.70
8 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 110625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:55.72
9 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 101229 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 3:02.08
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.59 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.29 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:05.45 8.00
4 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:05.49 7.00
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91 6.00
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 080214 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:07.47 5.00
7 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.47 4.00
8 Pálešová KristínaPálešová Kristína 090216 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 6 2:13.94
9 Pikošová LuciaPikošová Lucia 080218 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 2:14.23 3.00
10 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:15.95 2.00
11 Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.01 1.00
12 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:19.27
13 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:20.04
14 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.47
15 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:23.73
16 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 091015 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:25.12
17 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:27.06
18 Váleková LeaVáleková Lea 090507 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:27.70
19 Michalová LeaMichalová Lea 081006 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:30.12
20 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 100512 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:31.21
21 Michalová Alica Michalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:31.70
22 Libiaková LeonaLibiaková Leona 091130 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:45.25
23 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 120322 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:48.32
24 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 111129 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:52.00
25 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia 101119 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:54.47
26 Neshodová MichaelaNeshodová Michaela 110625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:55.72
27 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 101229 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 3:02.08
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 DNF
Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNF

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
Potančok MarekPotančok Marek 100317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:09.09 5.00
Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 3:58.40 7.00
Šoltés Filip Šoltés Filip 090616 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 5:06.97
Bruncko RastislavBruncko Rastislav 080113 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 3:55.09 8.00
Molnár MárioMolnár Mário 080727 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 4:41.79 1.00
Michalko RichardMichalko Richard 090731 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 4:29.37 2.00
Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 4:19.33 4.00
Arpáš OndrejArpáš Ondrej 090727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 4:21.81 3.00
Fekete MatejFekete Matej 080803 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:52.11 9.00
Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 4:06.94 6.00
Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:50.09 11.00
Vvong MarcosVvong Marcos 110616 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DNS
Poznámky:
1000m - Najmladší žiaci
Celkom 12 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 080205 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:13.42 11.00
2 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 4:14.18 9.00
3 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 4:15.58 8.00
4 Urbanová LindaUrbanová Linda 080110 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 4:16.32 7.00
5 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4:18.30 6.00
6 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 4:23.14 5.00
7 1 4:31.02 4.00
8 Červenáková MiaČervenáková Mia 091020 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 4:31.46 3.00
9 Repiská TeréziaRepiská Terézia 081016 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:31.56 2.00
10 Kútna KristínaKútna Kristína 091117 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 4:59.10 1.00
Zelinová DominikaZelinová Dominika 090825 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
1000m - Najmladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 05:47.77 11.00
2 Harman SamuelHarman Samuel 081017 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:57.98 9.00
3 Ivanič MichalIvanič Michal 091217 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:02.27 8.00
4 Masár AdamMasár Adam 100826 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:06.97 7.00
5 Hriň LukášHriň Lukáš 100818 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 06:08.12 6.00
6 Mojžiš MichalMojžiš Michal 110627 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 07:42.49 5.00
Latinák MatúšLatinák Matúš 110101 ZŠ Radvanská Banská BystricaZŠ Radvanská Banská Bystrica 9 DNS
Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DQ
Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DQ
Mikuláš ErikMikuláš Erik 080721 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DQ
Poznámky:
1000 m chôdza - Najmladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pernická DominikaPernická Dominika 100503 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 05:21.61 11.00
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 05:56.84 9.00
3 Škvarková EmaŠkvarková Ema 090111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 06:06.80 8.00
4 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 06:11.70 7.00
5 Jakušová SofiaJakušová Sofia 090512 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 06:41.32 6.00
6 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 090402 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 06:42.58 5.00
7 Gombalová Jasminka Gombalová Jasminka 101102 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:46.12 4.00
8 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 091028 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 06:48.24 3.00
9 Erneková LauraErneková Laura 101102 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:49.62 2.00
10 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 07:07.62 1.00
11 Kostková MartinaKostková Martina 110711 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08:41.48
Poznámky:
1000 m chôdza - Najmladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 100105110115120125 Body
1 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080721 120 oooooxxx 11.00
2 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 120 oooxoxoxxx 9.00
3 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 120 oooxxoxxoxxx 8.00
4 Vámoš JakubVámoš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080312 115 oooxoxxx 7.00
5 Ondruš JakubOndruš Jakub
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
081017 110 ooxoxxx 6.00
6 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081210 110 oxoxxoxxx 5.00
7 Dolňan Juraj Dolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101113 100 oxxx 4.00
8 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
100621 100 xoxxx 3.00
Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 DNS
Arpáš OndrejArpáš Ondrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090727 DNS
Poznámky/pokusy:
" Výška - Najmladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 100105110115120125128131133 Body
1 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 133 oooooxoxxoxxoxxo 11.00
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080530 131 oooooooxoxxx 9.00
3 Slovíková DianaSlovíková Diana
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080513 125 oooooxxoxxx 8.00
4 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080627 120 oooooxxx 7.00
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090530 115 -ooxoxxx 6.00
6 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080112 100 oxxx 5.00
Švantnerová JelaŠvantnerová Jela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090401 NM xxx
Červenáková VeronikaČervenáková Veronika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
080109 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Najmladšie žiačky
Celkom 8 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 365 354344359359365362 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 358 336358333358316304 9.00
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080721 350 308350343350326328 8.00
4 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080116 350 330340321340328350 7.00
5 Fekete MatejFekete Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080803 347 314347334347327327 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
090410 344 335313336336344314 5.00
7 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
120106 339 257339240339290305 4.00
8 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081129 338 295338310338330336 3.00
MS Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
091026 334 331334334
10 Kňaze EduardKňaze Eduard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
101007 334 334292334 2.00
11 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
100818 332 323332332 1.00
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081009 321 321320321
13 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080624 318 318258318
14 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090731 317 302317317
15 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080113 314 314310314
16 Domiňák RichardDomiňák Richard
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080610 311 311309311
17 Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
090608 308 301308308
18 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
100621 306 300306306
19 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101022 291 277291291
20 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
110129 280 273280280
21 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 278 278255278
Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110616 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci
Celkom 22 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080214 381 372368373373370381 11.00
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080530 375 372353375375x368 9.00
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090905 374 348344353353374340 8.00
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110510 367 367352357367365352 7.00
5 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080830 360 356333360360351x 6.00
6 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 350 341340334341346350 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 337 326337316337322320 4.00
8 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
091020 337 337317311337308306 3.00
9 Pikošová LuciaPikošová Lucia
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080218 329 320329329 2.00
10 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090307 323 323300323 1.00
11 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090626 322 322317322
12 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100505 320 320307320
13 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
091015 315 302315315
14 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080110 303 303275303
15 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080112 294 294281294
16 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
091130 282 282251282
17 Jančová ZuzanaJančová Zuzana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
111129 273 273235273
18 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100427 258 218258258
19 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
091019 257 223257257
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101001 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 5.5.2019 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
090705 37.13 37,1331,2531,3737,13x 11.00
2 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080811 35.26 30,5231,7433,1433,1435,26 9.00
3 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080727 34.70 31,5534,70x34,7034,64 8.00
4 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080920 34.56 34,5626,0630,7534,5631,40 7.00
5 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080111 32.62 32,62x28,1432,6229,56 6.00
6 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080624 32.36 32,3628,4528,2532,3626,70 5.00
7 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080908 31.96 31,9628,5221,5631,9630,86 4.00
8 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
101027 31.45 28,8131,2731,4031,4031,45 3.00
9 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
090731 28.53 28,5328,53 2.00
10 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080924 28.13 28,1328,13 1.00
11 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 25.47 25,4725,47
12 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081009 25.02 25,0225,02
13 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
100920 22.16 22,1622,16
14 Krutošík Andrej Krutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
091026 21.72 21,7221,72
15 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090407 19.89 19,8919,89
16 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
090410 19.81 19,8119,81
17 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080209 19.70 19,7019,70
18 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110511 19.50 19,5019,50
MS Truben AlexanderTruben Alexander
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101127 19.36 19,3619,36
20 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090820 18.78 18,7818,78
21 Ondík Michal Ondík Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110825 18.45 18,4518,45
22 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
101212 18.30 18,3018,30
23 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080116 18.29 18,2918,29
24 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090528 16.47 16,4716,47
25 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 16.43 16,4316,43
26 Masár AdamMasár Adam
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
100826 16.19 16,1916,19
27 Follner Oliver Follner Oliver
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110301 15.29 15,2915,29
28 Kaštiel Richard Kaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101022 14.04 14,0414,04
29 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
120106 10.28 10,2810,28
30 Kara LukášKara Lukáš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
110102 7.32 7,327,32
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladší žiaci
Celkom 30 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 5.5.2019 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080205 28.79 27,0628,7923,3128,7926,38 11.00
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080328 25.66 25,66x22,9325,6618,16 9.00
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090225 23.01 20,2123,0119,2523,0119,75
4 Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080103 21.32 21,3219,3118,0221,3220,44 8.00
5 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080716 20.69 20,6918,6319,0320,6919,06 7.00
6 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081016 20.31 20,3116,7619,1220,3118,52 6.00
7 Zelinová DominikaZelinová Dominika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090825 19.25 19,2516,50x19,2517,30 5.00
8 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090307 19.01 19,0114,4215,0819,0116,52 4.00
9 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 18.48 18,4818,48 3.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
090216 17.98 17,9817,98
11 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080110 17.84 17,8417,84 2.00
MS Póčová EliškaPóčová Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090203 17.45 17,4517,45
13 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 17.31 17,3117,31 1.00
14= Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110510 17.14 17,1417,14
14= Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
091015 17.14 17,1417,14
16 Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080501 16.38 16,3816,38
17
16.07 16,0716,07
MS Vlčeková PetronelaVlčeková Petronela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080116 15.92 15,9215,92
19 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090207 15.56 15,5615,56
20 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080207 15.35 15,3515,35
21 Kútna KristínaKútna Kristína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
091117 14.86 14,8614,86
22 Sviteková NinaSviteková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100809 14.04 14,0414,04
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
081001 13.35 13,3513,35
24 Belková AlexandraBelková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080511 13.13 13,1313,13
25 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
100703 13.03 13,0313,03
26 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
100523 12.31 12,3112,31
27 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
100314 12.25 12,2512,25
MS Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080815 11.80 11,8011,80
29 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090407 11.60 11,6011,60
30 Mačuhová Lucia Mačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090729 11.47 11,4711,47
31 Dzurová SáraDzurová Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110730 11.03 11,0311,03
32 Slašťanová NellaSlašťanová Nella
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110520 10.03 10,0310,03
33 Ďurovcová SaskiaĎurovcová Saskia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
101119 9.34 9,349,34
34 Rusková HanaRusková Hana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100427 8.89 8,898,89
35 Herichová LuciaHerichová Lucia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
091019 8.02 8,028,02
36 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080913 6.43 6,436,43
Komlóšiová ZoeKomlóšiová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101001 DNS 0.0
Dzurová KarinDzurová Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
130320 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladšie žiačky
Celkom 38 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gál, Gregor, Homola, Šupina Gál, Gregor, Homola, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 39.30 11.00
2 Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 40.00 9.00
3 Domiňák, Heretík, Meško, Piták Domiňák, Heretík, Meško, Piták AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.40 8.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh A - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.60 7.00
2 Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 41.70 6.00
3 Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh B - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:09) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.80 4.00
2 Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.50 3.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh C - Časy merané ručne
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gál, Gregor, Homola, Šupina Gál, Gregor, Homola, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 39.30 11.00
2 Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík Čižmárik, Krchňavý, Krutošík, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 40.00 9.00
3 Domiňák, Heretík, Meško, Piták Domiňák, Heretík, Meško, Piták AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.40 8.00
4 Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) Mulinka, Piták, Zboroň, SKOLÁK (2008) AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 41.60 7.00
5 Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička Benč, Potančok, Rosenberger, Vyhnička BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 41.70 6.00
6 Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich Bálent, Kaštiel, Končír, Pepich AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 5.00
7 Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa Dolňan, Fekete, Follner, Štubňa AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.80 4.00
8 Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés Beňuška, Dorot, Kováč, Šoltés BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.50 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.70 9.00
2 Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 44.30 6.00
3 Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 45.20 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh A - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.20 11.00
2 Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 43.60 7.00
3 Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.20 2.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh B - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Arpášová, Brišová, Richterová Arpášová, Brišová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.80 8.00
2 Paľovčiková, Herichová, Švantnerová Paľovčiková, Herichová, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.10 3.00
3 Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 46.30 1.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh C - Časy merané ručne
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kútna, Michalová, Repiská, Babicová Kútna, Michalová, Repiská, Babicová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 46.00 4.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh D - Časy merané ručne
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.20 11.00
2 Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová Beňušková, Sliacka, Tománková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.70 9.00
3 Arpášová, Brišová, Richterová Arpášová, Brišová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.80 8.00
4 Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková Červenáková, Kucejová, Libiaková, Turtáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 43.60 7.00
5 Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová Bieliková, Glázerová, Slašťanová, Slašťanová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 44.30 6.00
6 Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) Štubňová, Zaťková, Žilková, SITARČÍKOVÁ Martina (2008) MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 45.20 5.00
7 Kútna, Michalová, Repiská, Babicová Kútna, Michalová, Repiská, Babicová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 46.00 4.00
8 Paľovčiková, Herichová, Švantnerová Paľovčiková, Herichová, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.10 3.00
9 Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová Baranová, Hrončová, Zelinová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.20 2.00
10 Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková Mačuhová , Neshodová, Rusková, Sviteková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 46.30 1.00