<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - Trnavského kraja žiakov a žiačok ZŠ pre školský rok 2018/2019

Trnava (5. 6. 2019)

300 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukács TamásLukács Tamás 03 03 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 39.85
2 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.02
3 Štermenský JozefŠtermenský Jozef 03 03 ZŠ SekuleZŠ Sekule 5 42.21
4 Tóth AdamTóth Adam 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 42.82
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 43.10
6 Končír AndrejKončír Andrej 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 43.49
7 Kaluža RichardKaluža Richard 05 05 ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany 2 43.95
Klempa MartinKlempa Martin 03 03 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franklin HenryFranklin Henry 04 04 ZŠ Vajanského PiešťanyZŠ Vajanského Piešťany 3 37.16
2 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 2 40.42
3 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej 03 03 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 7 40.72
4 Hajíček TimotejHajíček Timotej 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 42.70
5 6 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 5 43.03
6 Balko ŚtefanBalko Śtefan 04 04 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 4 46.86
7 Štefík AndrejŠtefík Andrej 04 04 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 47.96
8 Vanek RastislavVanek Rastislav 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 48.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MartinRepa Martin 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 38.24
2 Dorák FabiánDorák Fabián 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 4 39.05
3 Jarabek MarcoJarabek Marco 03 03 ZŠsMŠ Pionierska GbelyZŠsMŠ Pionierska Gbely 6 39.50
4 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S... 7 41.06
5 Nagy ZsoltNagy Zsolt 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 42.22
6 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 43.58
7 Berniš AntonBerniš Anton 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 44.64
Henry FranklinHenry Franklin 04 04 ZŠ M.R.Štefánika, PiešťanyZŠ M.R.Štefánika, Piešťany 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franklin HenryFranklin Henry 04 04 ZŠ Vajanského PiešťanyZŠ Vajanského Piešťany 3 37.16
2 Repa MartinRepa Martin 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 38.24
3 Dorák FabiánDorák Fabián 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 4 39.05
4 Jarabek MarcoJarabek Marco 03 03 ZŠsMŠ Pionierska GbelyZŠsMŠ Pionierska Gbely 6 39.50
5 Lukács TamásLukács Tamás 03 03 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 39.85
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 2 40.42
7 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej 03 03 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 7 40.72
8 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S... 7 41.06
9 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.02
10 Štermenský JozefŠtermenský Jozef 03 03 ZŠ SekuleZŠ Sekule 5 42.21
11 Nagy ZsoltNagy Zsolt 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 42.22
12 Hajíček TimotejHajíček Timotej 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 42.70
13 Tóth AdamTóth Adam 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 42.82
14 6 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 5 43.03
15 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 43.10
16 Končír AndrejKončír Andrej 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 43.49
17 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 43.58
18 Kaluža RichardKaluža Richard 05 05 ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany 2 43.95
19 Berniš AntonBerniš Anton 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 44.64
20 Balko ŚtefanBalko Śtefan 04 04 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 4 46.86
21 Štefík AndrejŠtefík Andrej 04 04 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 47.96
22 Vanek RastislavVanek Rastislav 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 48.45
Klempa MartinKlempa Martin 03 03 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 3 DNS
Henry FranklinHenry Franklin 04 04 ZŠ M.R.Štefánika, PiešťanyZŠ M.R.Štefánika, Piešťany 5 DNS

300 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 43.25
2 Bátky JázminBátky Jázmin 05 05 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 6 44.69
3 Nagy SzilviaNagy Szilvia 03 03 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská... 5 45.12
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 3 45.19
5 Suchopová NikolSuchopová Nikol 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 52.46
6 Doležalová PetraDoležalová Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 54.32
7 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 57.40
8 25 Csiba RékaCsiba Réka 06 06 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 1 59.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 5 41.33
2 Valová NinaValová Nina 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 47.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 49.11
4 33 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 49.25
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 50.00
6 32 Ngová PetraNgová Petra 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 51.41
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 3 51.83
8 Dubčáková EmaDubčáková Ema 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 4 54.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valenčíková EmaValenčíková Ema 05 05 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 5 47.07
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 4 47.40
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 5 41.33
2 35 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 43.25
3 Bátky JázminBátky Jázmin 05 05 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 6 44.69
4 Nagy SzilviaNagy Szilvia 03 03 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská... 5 45.12
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 3 45.19
6 Valová NinaValová Nina 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 47.00
7 Valenčíková EmaValenčíková Ema 05 05 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 5 47.07
8 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 4 47.40
9 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 49.11
10 33 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 49.25
11 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 50.00
12 32 Ngová PetraNgová Petra 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 51.41
13 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 3 51.83
14 Suchopová NikolSuchopová Nikol 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 52.46
15 Dubčáková EmaDubčáková Ema 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 4 54.07
16 Doležalová PetraDoležalová Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 54.32
17 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 57.40
18 25 Csiba RékaCsiba Réka 06 06 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 1 59.46