<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - Trnavského kraja žiakov a žiačok ZŠ pre školský rok 2018/2019

Trnava (5. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Racík MarkusRacík Markus
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
040321 79.60 0.0
2 Bročko RastislavBročko Rastislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030606 71.30 0.0
3 Méhes PatrikMéhes Patrik
ZŠ s Ferenca Móru VJM VrakúňZŠ s Ferenca Móru VJM Vrakúň
030509 68.74 0.0
4 Klement BranislavKlement Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040324 66.22 0.0
5 Halás MartinHalás Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040307 66.08 0.0
6 Branislav LacuškaBranislav Lacuška
ZŠ Scherera PiešťanyZŠ Scherera Piešťany
030831 65.66 0.0
7 Daniel RóbertDaniel Róbert
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040621 63.23 0.0
8 Hajíček TimotejHajíček Timotej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050221 63.13 0.0
9 Wakil Jean PierreWakil Jean Pierre
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040604 61.39 0.0
10 Madový RenéMadový René
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030916 61.14 0.0
11 Franta MatejFranta Matej
ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S...
040210 59.04 0.0
12 Csölle GabrielCsölle Gabriel
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
031115 57.86 0.0
13 Gábor PeterGábor Peter
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
031110 57.49 0.0
14 Tóth AdamTóth Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031211 56.90 0.0
15 Szedlák DávidSzedlák Dávid
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
030427 52.37 0.0
16 Symonchuk OlexiiSymonchuk Olexii
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040915 42.30 0.0
Havír JozefHavír Jozef
ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš
190530 DNS 0.0
10 Husein SimonHusein Simon
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
030323 DNS 0.0
Fuňák JakubFuňák Jakub
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030905 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Racík MarkusRacík Markus
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
040321 79.63 0.0
2 Branislav LacuškaBranislav Lacuška
ZŠ Scherera PiešťanyZŠ Scherera Piešťany
030831 73.19 0.0
3 Bročko RastislavBročko Rastislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030606 71.30 0.0
4 Méhes PatrikMéhes Patrik
ZŠ s Ferenca Móru VJM VrakúňZŠ s Ferenca Móru VJM Vrakúň
030509 68.74 0.0
5 Daniel RóbertDaniel Róbert
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040621 66.36 0.0
6 Klement BranislavKlement Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040324 66.22 0.0
7 Halás MartinHalás Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040307 66.08 0.0
8 Hajíček TimotejHajíček Timotej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050221 63.13 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Užovičová LionaUžovičová Liona
ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď
040305 51.25 0.0
2 Csonka VanessaCsonka Vanessa
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030604 51.09 0.0
3 Repášová AlexandraRepášová Alexandra
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 48.87 0.0
4 Ritterová PetrRitterová Petr
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
051003 47.00 0.0
5 Náterová KarinNáterová Karin
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040909 46.51 0.0
6 Dermeková DianaDermeková Diana
ZŠ SAdová, SenicaZŠ SAdová, Senica
041020 45.17 0.0
7 Spáčilová SimonaSpáčilová Simona
ZŠ s MŠ Koperníkova HlohovecZŠ s MŠ Koperníkova Hlohovec
050602 44.13 0.0
8 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 43.09 0.0
9 Brdárová TamaraBrdárová Tamara
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
030816 41.59 0.0
10 Hečková DianaHečková Diana
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
040715 39.42 0.0
11 Lelkes RebekaLelkes Rebeka
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030605 37.12 0.0
12 Pechová Anna MáriaPechová Anna Mária
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
051225 36.95 0.0
13 Benková LíviaBenková Lívia
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050207 35.48 0.0
14 Macho NicolMacho Nicol
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
050309 34.48 0.0
15 37 Šípovská Lara TimeaŠípovská Lara Timea
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
060219 33.71 0.0
16 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
041124 32.63 0.0
17 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040804 28.62 0.0
18 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050128 28.54 0.0
19 Lašáková NelaLašáková Nela
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
041120 24.20 0.0
20 28 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
060808 23.26 0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dermeková DianaDermeková Diana
ZŠ SAdová, SenicaZŠ SAdová, Senica
041020 53.07 0.0
2 Repášová AlexandraRepášová Alexandra
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 51.63 0.0
3 Užovičová LianaUžovičová Liana
ZŠ Juraja FándlyhoZŠ Juraja Fándlyho
040305 51.25 0.0
4 Csonka VanessaCsonka Vanessa
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030604 51.09 0.0
5 Ritterová PetrRitterová Petr
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
051003 47.00 0.0
6 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 46.52 0.0
7 Náterová KarinNáterová Karin
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040909 46.51 0.0
8 Spáčilová SimonaSpáčilová Simona
ZŠ s MŠ Koperníkova HlohovecZŠ s MŠ Koperníkova Hlohovec
050602 46.36 0.0
Celkom 8 pretekárov