<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - Trnavského kraja žiakov a žiačok ZŠ pre školský rok 2018/2019

Trnava (5. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 5.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 07.51 Q
2 Dorák FabiánDorák Fabián 030707 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 07.66 q
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.68 q
4 Kovárik TomášKovárik Tomáš 060102 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 2 08.03
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.16
6 Pernisch AntonPernisch Anton 040630 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 08.37
7 Štefík AndrejŠtefík Andrej 040922 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 8 09.05
Kovárik TomášKovárik Tomáš 060102 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 5.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žitný MarošŽitný Maroš 040305 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 07.57 Q
2 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 07.73 q
3 Štermenský JOzefŠtermenský JOzef 030906 ZS SEkuleZS SEkule 3 07.82 q
4 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.90
5 Nagy SebastianNagy Sebastian 041021 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 4 07.92
6 Rampach MartinRampach Martin 030911 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.10
7 Gábor PeterGábor Peter 031110 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 08.50
8 Jurica MatejJurica Matej 041109 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2 08.60
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 5.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnák OliverRusnák Oliver 040720 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.82 Q
2 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83 q
3 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 ZŠ Mojmírova PiešťanyZŠ Mojmírova Piešťany 8 07.91
4 Sýkora LukášSýkora Lukáš 030903 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.02
5 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 08.04
6 Jahoda RichardJahoda Richard 030930 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.20
7 Parčetich PavelParčetich Pavel 040922 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 08.50
Štermenský JozefŠtermenský Jozef 030906 ZŠ SekuleZŠ Sekule 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 07.51 Q
2 Žitný MarošŽitný Maroš 040305 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 07.57 Q
3 Dorák FabiánDorák Fabián 030707 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 07.66 q
4 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.68 q
5 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 07.73 q
6 Štermenský JOzefŠtermenský JOzef 030906 ZS SEkuleZS SEkule 3 07.82 q
6 Rusnák OliverRusnák Oliver 040720 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.82 Q
8 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83 q
9 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.90
10 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 ZŠ Mojmírova PiešťanyZŠ Mojmírova Piešťany 8 07.91
11 Nagy SebastianNagy Sebastian 041021 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 4 07.92
12 Sýkora LukášSýkora Lukáš 030903 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.02
13 Kovárik TomášKovárik Tomáš 060102 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 2 08.03
14 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 08.04
15 Rampach MartinRampach Martin 030911 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.10
16 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.16
17 Jahoda RichardJahoda Richard 030930 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.20
18 Pernisch AntonPernisch Anton 040630 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 08.37
19 Gábor PeterGábor Peter 031110 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 08.50
19 Parčetich PavelParčetich Pavel 040922 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 08.50
21 Jurica MatejJurica Matej 041109 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2 08.60
22 Štefík AndrejŠtefík Andrej 040922 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 8 09.05
Kovárik TomášKovárik Tomáš 060102 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 5 DNS
Štermenský JozefŠtermenský Jozef 030906 ZŠ SekuleZŠ Sekule 4 DNS

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 07.46
2 Žitný MarošŽitný Maroš 040305 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 07.55
3 Dorák FabiánDorák Fabián 030707 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 07.57
4 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 2 07.71
5 Rusnák OliverRusnák Oliver 040720 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 07.75
6 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 07.77
7 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 07.79
8 Štermenský JozefŠtermenský Jozef 030906 ZŠ SekuleZŠ Sekule 5 07.84
Celkom 8 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 5.6.2019 - 09:30) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta 040111 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 4 07.95 Q
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 08.29 q
3 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.37 q
4 Baláková PetraBaláková Petra 070305 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.63
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 1 08.64
6 Čuboňová ŽofiaČuboňová Žofia 040912 Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany 2 08.81
7 21 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.03
8 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 09.20
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 5.6.2019 - 09:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 08.72 Q
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.73
3 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 1 08.93
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2 09.05
5 Jandura KittiJandura Kitti 031205 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 5 09.16
6 Jablonska SonaJablonska Sona 050101 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 09.48
7 Nagy AnnaNagy Anna 030108 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 3 09.60
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 ZŠ Vámbéryho Dunajská StredaZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 5.6.2019 - 09:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Osazee JenniferOsazee Jennifer 040624 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 1 08.31 Q
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 5 08.57
3 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.97
4 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 09.01
5 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 031229 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.15
6 Uradníková NikolaUradníková Nikola 050310 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 09.43
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 09.47
8 Macho NicolMacho Nicol 050309 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.98
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta 040111 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 4 07.95 Q
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 08.29 q
3 Osazee JenniferOsazee Jennifer 040624 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 1 08.31 Q
4 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.37 q
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 5 08.57
6 Baláková PetraBaláková Petra 070305 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.63
7 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 1 08.64
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 08.72 Q
9 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.73
10 Čuboňová ŽofiaČuboňová Žofia 040912 Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany 2 08.81
11 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 1 08.93
12 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.97
13 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 09.01
14 21 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.03
15 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2 09.05
16 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 031229 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.15
17 Jandura KittiJandura Kitti 031205 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 5 09.16
18 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 09.20
19 Uradníková NikolaUradníková Nikola 050310 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 09.43
20 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 09.47
21 Jablonska SonaJablonska Sona 050101 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 09.48
22 Nagy AnnaNagy Anna 030108 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 3 09.60
23 Macho NicolMacho Nicol 050309 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.98
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 ZŠ Vámbéryho Dunajská StredaZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 4 DNS

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta 040111 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 4 07.98
2 Osazee JenniferOsazee Jennifer 040624 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 3 08.29
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 5 08.35
4 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.52
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 2 08.63
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 1 08.67
7 Baláková PetraBaláková Petra 070305 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.73
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 08.77
Celkom 8 pretekárov

300 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukács TamásLukács Tamás 030617 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 39.85
2 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.02
3 Štermenský JozefŠtermenský Jozef 030906 ZŠ SekuleZŠ Sekule 5 42.21
4 Tóth AdamTóth Adam 031211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 42.82
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 43.10
6 Končír AndrejKončír Andrej 050606 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 43.49
7 Kaluža RichardKaluža Richard 050716 ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany 2 43.95
Klempa MartinKlempa Martin 030918 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franklin HenryFranklin Henry 040418 ZŠ Vajanského PiešťanyZŠ Vajanského Piešťany 3 37.16
2 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 2 40.42
3 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej 030718 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 7 40.72
4 Hajíček TimotejHajíček Timotej 050221 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 42.70
5 6 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 5 43.03
6 Balko ŚtefanBalko Śtefan 040915 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 4 46.86
7 Štefík AndrejŠtefík Andrej 040922 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 47.96
8 Vanek RastislavVanek Rastislav 040521 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 48.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MartinRepa Martin 040303 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 38.24
2 Dorák FabiánDorák Fabián 030707 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 4 39.05
3 Jarabek MarcoJarabek Marco 030908 ZŠsMŠ Pionierska GbelyZŠsMŠ Pionierska Gbely 6 39.50
4 Paška KristiánPaška Kristián 030531 ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S... 7 41.06
5 Nagy ZsoltNagy Zsolt 030918 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 42.22
6 Hrušecký FilipHrušecký Filip 030714 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 43.58
7 Berniš AntonBerniš Anton 050101 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 44.64
Henry FranklinHenry Franklin 040418 ZŠ M.R.Štefánika, PiešťanyZŠ M.R.Štefánika, Piešťany 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franklin HenryFranklin Henry 040418 ZŠ Vajanského PiešťanyZŠ Vajanského Piešťany 3 37.16
2 Repa MartinRepa Martin 040303 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 38.24
3 Dorák FabiánDorák Fabián 030707 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 4 39.05
4 Jarabek MarcoJarabek Marco 030908 ZŠsMŠ Pionierska GbelyZŠsMŠ Pionierska Gbely 6 39.50
5 Lukács TamásLukács Tamás 030617 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 39.85
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 2 40.42
7 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej 030718 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 7 40.72
8 Paška KristiánPaška Kristián 030531 ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S... 7 41.06
9 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.02
10 Štermenský JozefŠtermenský Jozef 030906 ZŠ SekuleZŠ Sekule 5 42.21
11 Nagy ZsoltNagy Zsolt 030918 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 42.22
12 Hajíček TimotejHajíček Timotej 050221 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 42.70
13 Tóth AdamTóth Adam 031211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 42.82
14 6 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 5 43.03
15 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 43.10
16 Končír AndrejKončír Andrej 050606 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 43.49
17 Hrušecký FilipHrušecký Filip 030714 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 43.58
18 Kaluža RichardKaluža Richard 050716 ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany 2 43.95
19 Berniš AntonBerniš Anton 050101 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 44.64
20 Balko ŚtefanBalko Śtefan 040915 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 4 46.86
21 Štefík AndrejŠtefík Andrej 040922 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 47.96
22 Vanek RastislavVanek Rastislav 040521 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 48.45
Klempa MartinKlempa Martin 030918 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 3 DNS
Henry FranklinHenry Franklin 040418 ZŠ M.R.Štefánika, PiešťanyZŠ M.R.Štefánika, Piešťany 5 DNS

300 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 43.25
2 Bátky JázminBátky Jázmin 050611 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 6 44.69
3 Nagy SzilviaNagy Szilvia 030806 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská... 5 45.12
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 3 45.19
5 Suchopová NikolSuchopová Nikol 040421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 52.46
6 Doležalová PetraDoležalová Petra 040219 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 54.32
7 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 57.40
8 25 Csiba RékaCsiba Réka 060225 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 1 59.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 5 41.33
2 Valová NinaValová Nina 040806 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 47.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 49.11
4 33 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 49.25
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 50.00
6 32 Ngová PetraNgová Petra 040518 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 51.41
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 3 51.83
8 Dubčáková EmaDubčáková Ema 051025 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 4 54.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valenčíková EmaValenčíková Ema 050107 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 5 47.07
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 4 47.40
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 5 41.33
2 35 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 43.25
3 Bátky JázminBátky Jázmin 050611 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 6 44.69
4 Nagy SzilviaNagy Szilvia 030806 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská... 5 45.12
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 3 45.19
6 Valová NinaValová Nina 040806 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 47.00
7 Valenčíková EmaValenčíková Ema 050107 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 5 47.07
8 Baláková PetraBaláková Petra 070305 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 4 47.40
9 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 49.11
10 33 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 49.25
11 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 50.00
12 32 Ngová PetraNgová Petra 040518 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 51.41
13 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 3 51.83
14 Suchopová NikolSuchopová Nikol 040421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 52.46
15 Dubčáková EmaDubčáková Ema 051025 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 4 54.07
16 Doležalová PetraDoležalová Petra 040219 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 54.32
17 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 57.40
18 25 Csiba RékaCsiba Réka 060225 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 1 59.46

800 m - Žiačky ZŠ

Žiačky ZŠ 01 (st, 5.6.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ddelinčaková ValériaDdelinčaková Valéria 040202 ZŠ Mallého SkalicaZŠ Mallého Skalica 2:49.99
2 28 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2:50.43
3 21 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:53.33
4 27 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2:54.53
5 29 Kočíšková EmilyKočíšková Emily 040113 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 3:08.17
6 26 Mózes OrsolyaMózes Orsolya 031127 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 3:10.61
7 23 Kráľovičová NinaKráľovičová Nina 050505 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:13.35
8 24 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:14.64
9 25 Csiba RékaCsiba Réka 060225 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 3:25.58
Celkom 9 pretekárov
Žiačky ZŠ 02 (st, 5.6.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 2:28.11
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2:34.26
3 33 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2:40.10
4 34 Ciklamíniová AndreaCiklamíniová Andrea 060109 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2:46.10
5 36 Dudonová NinaDudonová Nina 040416 ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S... 2:48.19
6 31 Vatrtová EmaVatrtová Ema 051030 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2:50.90
7 32 Ngová PetraNgová Petra 040518 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2:52.32
37 Šípovská Lara TimeaŠípovská Lara Timea 060219 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... DNS
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Husein SimonHusein Simon 030323 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3:00.36
2 5 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 3:01.79
3 9 Pavlík SamuelPavlík Samuel 070328 Komenského 959, SenicaKomenského 959, Senica 3:03.76
4 6 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3:05.23
5 7 Caletka MichalCaletka Michal 040909 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3:10.05
6 8 Kukučka JánKukučka Ján 030820 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 3:16.18
7 3 Vajgel MartinVajgel Martin 040703 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 3:22.43
8 2 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:27.62
9 1 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 040703 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:41.55
4 Ružička AdriánRužička Adrián 040825 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Matula MartinMatula Martin 030312 ZŠ Mallého SkalicaZŠ Mallého Skalica 3:00.05
2 16 Pavlech FilipPavlech Filip 040129 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3:06.05
3 Jahoda RichardJahoda Richard 030930 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3:09.53
4 19 Bango SlavomírBango Slavomír 041111 ZŠ s MŠ Dolné ZeleniceZŠ s MŠ Dolné Zelenice 3:09.56
5 14 Horváth DominikHorváth Dominik 030923 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 3:11.89
6 11 Kovács KristiánKovács Kristián 040126 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 3:12.76
7 12 Czíferi RobertCzíferi Robert 040205 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 3:23.95
8 Končír AndrejKončír Andrej 050606 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3:27.66
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Matula MartinMatula Martin 030312 ZŠ Mallého SkalicaZŠ Mallého Skalica 3:00.05
2 10 Husein SimonHusein Simon 030323 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3:00.36
3 5 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 3:01.79
4 9 Pavlík SamuelPavlík Samuel 070328 Komenského 959, SenicaKomenského 959, Senica 3:03.76
5 6 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3:05.23
6 16 Pavlech FilipPavlech Filip 040129 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3:06.05
7 Jahoda RichardJahoda Richard 030930 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3:09.53
8 19 Bango SlavomírBango Slavomír 041111 ZŠ s MŠ Dolné ZeleniceZŠ s MŠ Dolné Zelenice 3:09.56
9 7 Caletka MichalCaletka Michal 040909 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3:10.05
10 14 Horváth DominikHorváth Dominik 030923 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 3:11.89
11 11 Kovács KristiánKovács Kristián 040126 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 3:12.76
12 8 Kukučka JánKukučka Ján 030820 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 3:16.18
13 3 Vajgel MartinVajgel Martin 040703 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 3:22.43
14 12 Czíferi RobertCzíferi Robert 040205 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 3:23.95
15 2 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:27.62
16 Končír AndrejKončír Andrej 050606 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3:27.66
17 1 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 040703 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:41.55
4 Ružička AdriánRužička Adrián 040825 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava DNS

Skok do výšky - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145150155160165168171174177
1 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 174 -----oooooxoxxoxoxxx
2 Novák LadislavNovák Ladislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040216 174 oooxoooooooxoxxoxoxxx
3 Fondrk JurajFondrk Juraj
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
030818 165 oooooooxooxxoxxx
4= Nagy AttilaNagy Attila
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
030910 160 oooooooooxx
4= Csölle GabrielCsölle Gabriel
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
031115 160 oooooooooxxx
6= Füssy SzilárdFüssy Szilárd
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
040211 155 --ooooooxxx
6= Rumanovič SamuelRumanovič Samuel
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
040823 155 ---oooooxxx
6= Petrovič MichalPetrovič Michal
ZŠ Vajanského SkalicaZŠ Vajanského Skalica
040407 155 ooooooooxxx
9= 2 Tóth TomášTóth Tomáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
041112 150 oooooooxxx
9= Halás MartinHalás Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040307 150 oooooooxxx
11 8 Kukučka JánKukučka Ján
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030820 150 ooooxoooxxx
12 Drobný DávidDrobný Dávid
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
031012 145 ooooooxxx
13 16 Pavlech FilipPavlech Filip
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040129 145 ooooxooxxx
14 7 Caletka MichalCaletka Michal
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040909 145 oooooxoxxx
15 Maliga MatejMaliga Matej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 140 oooooxxx
16 Žitný MarošŽitný Maroš
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040305 140 ooooxoxxx
Pernisch AntoPernisch Anto
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040630 DNS
Joštic LukášJoštic Lukáš
ZŠ Mojmírova PiešťanyZŠ Mojmírova Piešťany
040609 DNS
Celkom 18 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 105110115120125130135140145150155157
1 Vargová AndreaVargová Andrea
ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany
050704 155 ---ooooooooxxx
2 Tési EvelinTési Evelin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
031002 150 -----oooxooxxx
3 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
041124 150 ooooooooxxoxoxxx
4 Vargová MargaretVargová Margaret
ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar
041120 145 ----oooooxxx
5 Novosadová SofiaNovosadová Sofia
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
050704 140 ---oooooxxx
6= Hatašová NikolaHatašová Nikola
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
040219 140 ooooooxooxxx
6= Mišová LuciaMišová Lucia
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040106 140 ooxooooooxxx
8 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040224 140 --oooxooxoxx
9 Kubová DominikaKubová Dominika
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040930 135 oooxooooxxx
10 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040421 135 oooooxoxox
11 Dohnálková LianaDohnálková Liana
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
070108 130 -ooxoooxxx
12= Čuboňová ŽofiaČuboňová Žofia
Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany
040912 130 oooooxoxxx
12= Banka ZsófiaBanka Zsófia
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
040414 130 oooooxoxxx
14 27 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
040224 130 ooooxoxoxxx
15= Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040804 125 -ooooxxx
15= Repášová AlexandraRepášová Alexandra
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 125 oooooxxx
17 Brdárová TamaraBrdárová Tamara
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
030816 125 ooooxxoxxx
18 Piecková SlávkaPiecková Slávka
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
060128 115 oooxxx
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Repa MartinRepa Martin
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040303 533 +0.1 m/s 503  +0.0533  +0.1506  -1.7533
2 Škodáček PavolŠkodáček Pavol
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
040607 529 +0.2 m/s 529  +0.2510  +0.0514  +0.0529
3 Nagy AttilaNagy Attila
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
030910 528 +0.3 m/s 528  +0.3x518  +0.0528
4 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030718 502 +0.4 m/s 502  +0.4437  +0.6480  -0.5502
5 Kotúček AdamKotúček Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040624 500 -1.3 m/s xx500  -1.3500
6 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030903 491 +0.0 m/s 488  +0.3473  +0.4491  +0.0491
7 Krčík TimotejKrčík Timotej
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040526 487 -1.1 m/s 442  +0.0471  -0.4487  -1.1487
8 Balko ŚtefanBalko Śtefan
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040915 485 +0.0 m/s 432  +0.2480  +0.1485  +0.0485
9 Parčetich PavelParčetich Pavel
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
040922 478 +0.2 m/s x478  +0.2463  -0.1478
10 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040908 478 +0.3 m/s 478  +0.3444  -0.6455  -2.3478
11 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 471 +0.0 m/s 471  +0.0435  -0.4465  -2.2471
12 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040401 446 +0.0 m/s x446  +0.0x446
13 Maliga MatejMaliga Matej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 439 +0.1 m/s x439  +0.1376  -0.7439
14 39 Kútny OskarKútny Oskar
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050517 422 +0.0 m/s 399  +0.3x422  +0.0422
15 Haberern RichardHaberern Richard
Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany
060427 419 +0.0 m/s 416  +0.0416  +0.0419  +0.0419
16 Vanek RastislavVanek Rastislav
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040521 400 +0.0 m/s x400  +0.0394  -2.0400
17 Končír AndrejKončír Andrej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050606 397 +0.0 m/s x397  +0.0365  +0.0397
Pernisch AntoPernisch Anto
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040630 DNS 0.0
Rusnák OliverRusnák Oliver
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040720 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Repa MartinRepa Martin
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040303 543 +0.0 m/s 503  +0.0533  +0.1506  -1.7533543  +0.0499  -0.2522  -0.5
2 Škodáček PavolŠkodáček Pavol
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
040607 529 +0.2 m/s 529  +0.2510  +0.0514  +0.0529518  -0.6x496  -0.5
3 Nagy AttilaNagy Attila
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
030910 528 +0.3 m/s 528  +0.3x518  +0.0528---
4 Krčík TimotejKrčík Timotej
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040526 523 +0.0 m/s 442  +0.0471  -0.4487  -1.1487500  -0.7523  +0.0488  +0.0
5 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030903 514 +0.0 m/s 488  +0.3473  +0.4491  +0.0491514  +0.0483  -0.2513  -1.3
6 Balko ŚtefanBalko Śtefan
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040915 504 -0.3 m/s 432  +0.2480  +0.1485  +0.0485458  +0.0504  -0.3500  +0.0
7 Kotúček AdamKotúček Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040624 504 +0.0 m/s xx500  -1.3500x504  +0.0x
8 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030718 502 +0.4 m/s 502  +0.4437  +0.6480  -0.5502x480  +0.0458  -0.2
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta
ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs...
040111 550 +0.0 m/s x532  +0.0550  +0.0550
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
040615 522 +0.5 m/s 518  +0.0522  +0.5521  +0.1522
3 Tési EvelinTési Evelin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
031002 482 +0.0 m/s 453  +0.4482  +0.0482  +0.0482
4 Matalíková JustínaMatalíková Justína
ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
050219 471 +1.5 m/s 471  +1.5449  +1.8447  +0.0471
5 Bátky JázminBátky Jázmin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
050611 459 +1.7 m/s 437  +1.0459  +1.7448  +0.1459
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
031130 459 +1.0 m/s 459  +1.0x446  +0.0459
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
060405 454 +0.0 m/s 454  +0.0437  +0.7447  +0.3454
8 Valová NinaValová Nina
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040806 435 +0.3 m/s 427  +0.3426  +1.3435  +0.3435
9 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040211 433 +1.6 m/s 404  +0.3433  +1.6x433
10 34 Ciklamíniová AndreaCiklamíniová Andrea
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
060109 425 +0.0 m/s 425  +0.0416  +0.4403  +0.0425
11 Hatašová NikolaHatašová Nikola
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
040219 419 +0.9 m/s 408  +1.0419  +0.9x419
12 Debnarova EmaDebnarova Ema
ZŠ Vinohrady nad VahomZŠ Vinohrady nad Vahom
050204 417 +0.0 m/s 409  +0.0417  +0.9417  +0.0417
13 Mesáková NatáliaMesáková Natália
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040420 415 +0.0 m/s 388  +0.4x415  +0.0415
14 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
031126 413 +0.2 m/s 413  +0.2391  +0.9375  +0.5413
15 24 Petríková BarboraPetríková Barbora
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050902 408 +1.6 m/s 376  +0.0408  +1.6379  +0.0408
16 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
060808 401 +1.4 m/s 374  +0.0401  +1.4380  +0.0401
17 Bičanová VanesaBičanová Vanesa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031229 385 +0.8 m/s 372  +0.0385  +0.8373  +0.0385
18 Dohnálková LianaDohnálková Liana
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
070108 377 +0.0 m/s 343  +0.6361  +1.4377  +0.0377
19 Dubčáková EmaDubčáková Ema
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
051025 358 +0.2 m/s 350  +0.8340  +0.3358  +0.2358
20 Piecková SlávkaPiecková Slávka
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
060128 327 +0.0 m/s 303  +0.1327  +0.0316  +0.4327
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta
ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs...
040111 550 +0.0 m/s x532  +0.0550  +0.0550-538  +0.7-
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
040615 522 +0.5 m/s 518  +0.0522  +0.5521  +0.1522514  +0.0513  +0.0-
3 Tési EvelinTési Evelin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
031002 506 +0.0 m/s 453  +0.4482  +0.0482  +0.0482-480  +0.0506  +0.0
4 Matalíková JustínaMatalíková Justína
ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
050219 471 +1.5 m/s 471  +1.5449  +1.8447  +0.0471429  +0.0x449  +0.9
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
031130 460 +0.0 m/s 459  +1.3x446  +0.0459460  +0.0xx
6 Bátky JázminBátky Jázmin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
050611 459 +1.7 m/s 437  +1.0459  +1.7448  +0.1459---
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
060405 454 +0.0 m/s 454  +0.0437  +0.7447  +0.3454xx437  +0.4
8 Valová NinaValová Nina
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040806 440 +1.0 m/s 427  +0.3426  +1.3435  +0.3435426  +0.0421  +0.0440  +1.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany
040406 17 09.89 09.8908.7909.8809.89
2 Lašáková NelaLašáková Nela
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
041120 8 09.89 08.8207.7309.8909.89
3 Náterová KarinNáterová Karin
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040909 14 09.46 08.7909.3609.4609.46
4 Krčová HanaKrčová Hana
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
030913 6 09.08 09.0808.1808.6409.08
5 Csonka VanessaCsonka Vanessa
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030604 15 08.99 08.0308.5308.9908.99
6 Révészová EvelinRévészová Evelin
ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská...
050208 16 08.89 07.6808.7208.8908.89
7 Ayiba Loreal AmakaAyiba Loreal Amaka
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
070818 1 08.87 08.2208.8708.87
8 Ter-Ibu LucyTer-Ibu Lucy
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
060530 10 08.39 08.1308.3907.5708.39
9 Kubová DominikaKubová Dominika
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040930 7 07.94 07.9407.3607.0207.94
10 Betková BibianaBetková Bibiana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040116 3 07.59 06.9307.5607.5907.59
11 Benková LíviaBenková Lívia
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050207 2 07.45 07.2307.2607.4507.45
12 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050128 13 07.37 07.3705.6307.3107.37
13 Sekáč RebekaSekáč Rebeka
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
041220 12 07.33 07.2607.1607.3307.33
14 Doležalová PetraDoležalová Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040219 11 07.16 06.4106.4807.1607.16
15 Hečková DianaHečková Diana
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
040715 4 06.74 06.2406.7405.8606.74
16 Klinčeková KarolínaKlinčeková Karolína
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
050504 5 06.44 06.44x06.2906.44
17 Pechová Anna MáriaPechová Anna Mária
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
051225 9 05.80 05.3505.5705.8005.80
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Csonka VanessaCsonka Vanessa
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030604 10.02 08.0308.5308.9908.9909.3709.1910.02
2 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
ZŠ s MŠ KľačanyZŠ s MŠ Kľačany
040406 09.89 09.8908.7909.8809.8909.5509.8009.25
3 Náterová KarinNáterová Karin
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040909 09.61 08.7909.3609.4609.4608.7508.4809.61
4 Révészová EvelinRévészová Evelin
ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská...
050208 09.10 07.6808.7208.8908.8908.4209.1009.02
5 Krčová HanaKrčová Hana
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
030913 09.08 09.0808.1808.6409.0806.9808.2508.96
6 Lašáková NelaLašáková Nela
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
041120 08.90 08.8207.7308.9008.9008.59xx
7 Ayiba Loreal AmakaAyiba Loreal Amaka
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
070818 08.87 08.2208.8708.7408.8708.3707.6208.44
8 Ter-Ibu LucyTer-Ibu Lucy
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
060530 08.39 08.1308.3907.5708.3908.0807.5707.78
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vach MatúšVach Matúš
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
040102 12.85 12.7812.8512.1312.85
2 Krčík TimotejKrčík Timotej
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040526 12.24 12.2412.0412.0712.24
3 Šimurda Alex LeonardŠimurda Alex Leonard
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030824 11.83 11.7811.7211.8311.83
4 Králik KristiánKrálik Kristián
ZŠ s MŠ Dolné ZeleniceZŠ s MŠ Dolné Zelenice
040206 11.60 11.6011.0811.1711.60
5 Rampach MartinRampach Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030911 11.56 11.5610.5810.8411.56
6 Méry DominikMéry Dominik
ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská...
050208 11.41 10.9511.4110.1111.41
7 Róka AlexRóka Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040907 11.16 10.1711.1111.1611.16
8 Tomášek AdriánTomášek Adrián
ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S...
040922 10.87 10.5310.5110.8710.87
9 Symonchuk OlexiiSymonchuk Olexii
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040915 10.79 10.6610.7910.7110.79
10 Nagy ZsoltNagy Zsolt
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
030918 10.70 09.8810.0210.7010.70
11 4 Ružička AdriánRužička Adrián
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
040825 10.50 08.9609.2310.5010.50
12 Drobný DávidDrobný Dávid
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
031012 10.45 10.1710.4510.3410.45
13 11 Kovács KristiánKovács Kristián
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
040126 10.07 10.0709.7209.7410.07
14 Kotúček AdamKotúček Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040624 10.00 10.0009.8809.5510.00
15 Madový RenéMadový René
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030916 09.89 xx09.8909.89
16 10 Husein SimonHusein Simon
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
030323 09.71 08.6209.7109.5709.71
17 Fondrk JurajFondrk Juraj
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
030818 09.65 09.65x08.8309.65
18 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050724 08.48 08.36x08.4808.48
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vach MatúšVach Matúš
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
040102 13.43 12.7812.8512.1312.8513.4312.4312.67
2 Šimurda Alex LeonardŠimurda Alex Leonard
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030824 12.71 11.7811.7211.8311.8311.3612.3212.71
3 Krčík TimotejKrčík Timotej
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040526 12.24 12.2412.0412.0712.2408.0711.9812.09
4 Róka AlexRóka Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040907 11.99 10.1711.1111.1611.1611.2011.6111.99
5 Tomášek AdriánTomášek Adrián
ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S...
040922 11.97 10.5310.5110.8710.8711.9711.5911.50
6 Králik KristiánKrálik Kristián
ZŠ s MŠ Dolné ZeleniceZŠ s MŠ Dolné Zelenice
040206 11.60 11.6011.0811.1711.6010.9610.8310.93
7 Rampach MartinRampach Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030911 11.56 11.5610.5810.8411.5610.3509.4610.72
8 Méry DominikMéry Dominik
ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská RadvaňZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská...
050208 11.41 10.9511.4110.1111.41x10.8110.93
Celkom 8 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Racík MarkusRacík Markus
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
040321 79.60 0.0
2 Bročko RastislavBročko Rastislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030606 71.30 0.0
3 Méhes PatrikMéhes Patrik
ZŠ s Ferenca Móru VJM VrakúňZŠ s Ferenca Móru VJM Vrakúň
030509 68.74 0.0
4 Klement BranislavKlement Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040324 66.22 0.0
5 Halás MartinHalás Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040307 66.08 0.0
6 Branislav LacuškaBranislav Lacuška
ZŠ Scherera PiešťanyZŠ Scherera Piešťany
030831 65.66 0.0
7 Daniel RóbertDaniel Róbert
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040621 63.23 0.0
8 Hajíček TimotejHajíček Timotej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050221 63.13 0.0
9 Wakil Jean PierreWakil Jean Pierre
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040604 61.39 0.0
10 Madový RenéMadový René
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
030916 61.14 0.0
11 Franta MatejFranta Matej
ZŠ Jana Amosa Komenského, SereďZŠ Jana Amosa Komenského, S...
040210 59.04 0.0
12 Csölle GabrielCsölle Gabriel
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
031115 57.86 0.0
13 Gábor PeterGábor Peter
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
031110 57.49 0.0
14 Tóth AdamTóth Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031211 56.90 0.0
15 Szedlák DávidSzedlák Dávid
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
030427 52.37 0.0
16 Symonchuk OlexiiSymonchuk Olexii
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040915 42.30 0.0
Havír JozefHavír Jozef
ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš
190530 DNS 0.0
10 Husein SimonHusein Simon
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
030323 DNS 0.0
Fuňák JakubFuňák Jakub
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030905 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Racík MarkusRacík Markus
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
040321 79.63 0.0
2 Branislav LacuškaBranislav Lacuška
ZŠ Scherera PiešťanyZŠ Scherera Piešťany
030831 73.19 0.0
3 Bročko RastislavBročko Rastislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
030606 71.30 0.0
4 Méhes PatrikMéhes Patrik
ZŠ s Ferenca Móru VJM VrakúňZŠ s Ferenca Móru VJM Vrakúň
030509 68.74 0.0
5 Daniel RóbertDaniel Róbert
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040621 66.36 0.0
6 Klement BranislavKlement Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040324 66.22 0.0
7 Halás MartinHalás Martin
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
040307 66.08 0.0
8 Hajíček TimotejHajíček Timotej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050221 63.13 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Užovičová LionaUžovičová Liona
ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď
040305 51.25 0.0
2 Csonka VanessaCsonka Vanessa
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030604 51.09 0.0
3 Repášová AlexandraRepášová Alexandra
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 48.87 0.0
4 Ritterová PetrRitterová Petr
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
051003 47.00 0.0
5 Náterová KarinNáterová Karin
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040909 46.51 0.0
6 Dermeková DianaDermeková Diana
ZŠ SAdová, SenicaZŠ SAdová, Senica
041020 45.17 0.0
7 Spáčilová SimonaSpáčilová Simona
ZŠ s MŠ Koperníkova HlohovecZŠ s MŠ Koperníkova Hlohovec
050602 44.13 0.0
8 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 43.09 0.0
9 Brdárová TamaraBrdárová Tamara
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
030816 41.59 0.0
10 Hečková DianaHečková Diana
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
040715 39.42 0.0
11 Lelkes RebekaLelkes Rebeka
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030605 37.12 0.0
12 Pechová Anna MáriaPechová Anna Mária
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
051225 36.95 0.0
13 Benková LíviaBenková Lívia
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
050207 35.48 0.0
14 Macho NicolMacho Nicol
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
050309 34.48 0.0
15 37 Šípovská Lara TimeaŠípovská Lara Timea
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
060219 33.71 0.0
16 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
041124 32.63 0.0
17 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
040804 28.62 0.0
18 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050128 28.54 0.0
19 Lašáková NelaLašáková Nela
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
041120 24.20 0.0
20 28 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
060808 23.26 0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dermeková DianaDermeková Diana
ZŠ SAdová, SenicaZŠ SAdová, Senica
041020 53.07 0.0
2 Repášová AlexandraRepášová Alexandra
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
040222 51.63 0.0
3 Užovičová LianaUžovičová Liana
ZŠ Juraja FándlyhoZŠ Juraja Fándlyho
040305 51.25 0.0
4 Csonka VanessaCsonka Vanessa
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
030604 51.09 0.0
5 Ritterová PetrRitterová Petr
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
051003 47.00 0.0
6 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 46.52 0.0
7 Náterová KarinNáterová Karin
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska...
040909 46.51 0.0
8 Spáčilová SimonaSpáčilová Simona
ZŠ s MŠ Koperníkova HlohovecZŠ s MŠ Koperníkova Hlohovec
050602 46.36 0.0
Celkom 8 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žitný, Repa, Rusnák, Pačes Žitný, Repa, Rusnák, Pačes ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 29.47
2 Sýkora, Halás Sýkora, Halás ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 7 29.87
3 Parčetich, Nagy, Nagy, Dorák Parčetich, Nagy, Nagy, Dorák Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 29.98
4 2 Róka, Tóth, Čmelka, Škodák Róka, Tóth, Čmelka, Škodák TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 30.40
5 Gábor, Caletka, Fondrk, Hrušecký Gábor, Caletka, Fondrk, Hrušecký ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 5 30.90
6 Maliga Maliga ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 3 31.02
7 Tóth, Kotúček, Klement Tóth, Kotúček, Klement TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 31.06
8 Duchoslav, Krčík, Nejedlík, Daniel Duchoslav, Krčík, Nejedlík, Daniel ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 4 31.82
Celkom 8 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová, Karabová, Uradníková, Janeková Zacharová, Karabová, Uradníková, Janeková Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 33.66
2 Nagy, Csiba, Tési, Mózes Nagy, Csiba, Tési, Mózes ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 4 33.99
3 33 Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 7 34.35
4 Stranovská, Bičanová, Suchopová, Benkovicsová Stranovská, Bičanová, Suchopová, Benkovicsová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 34.94
5 21 Petríková, Hindáková, Doležalová, Repová Petríková, Hindáková, Doležalová, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 34.96
6 Lukáčová, Šeniglová, Dohnálková, Kovačičová Lukáčová, Šeniglová, Dohnálková, Kovačičová ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 35.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valová, Pomajbová, Baláková Valová, Pomajbová, Baláková ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 4 34.74
2 Csonka, Bátky, Jandura, Lelkes Csonka, Bátky, Jandura, Lelkes ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 5 38.16
Dubecká, Gorbatenková, Gorbatenková, Ngová Dubecká, Gorbatenková, Gorbatenková, Ngová ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová, Karabová, Uradníková, Janeková Zacharová, Karabová, Uradníková, Janeková Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 33.66
2 Nagy, Csiba, Tési, Mózes Nagy, Csiba, Tési, Mózes ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 4 33.99
3 33 Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 7 34.35
4 Valová, Pomajbová, Baláková Valová, Pomajbová, Baláková ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 4 34.74
5 Stranovská, Bičanová, Suchopová, Benkovicsová Stranovská, Bičanová, Suchopová, Benkovicsová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 34.94
6 21 Petríková, Hindáková, Doležalová, Repová Petríková, Hindáková, Doležalová, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 34.96
7 Lukáčová, Šeniglová, Dohnálková, Kovačičová Lukáčová, Šeniglová, Dohnálková, Kovačičová ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 35.28
8 Csonka, Bátky, Jandura, Lelkes Csonka, Bátky, Jandura, Lelkes ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 5 38.16
Dubecká, Gorbatenková, Gorbatenková, Ngová Dubecká, Gorbatenková, Gorbatenková, Ngová ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 DQ