<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - Trnavského kraja žiakov a žiačok ZŠ pre školský rok 2018/2019

Trnava (5. 6. 2019)

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Repa MartinRepa Martin
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 533 +0.1 m/s 503  +0.0533  +0.1506  -1.7533
2 Škodáček PavolŠkodáček Pavol
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
04 04 529 +0.2 m/s 529  +0.2510  +0.0514  +0.0529
3 Nagy AttilaNagy Attila
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
03 03 528 +0.3 m/s 528  +0.3x518  +0.0528
4 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
03 03 502 +0.4 m/s 502  +0.4437  +0.6480  -0.5502
5 Kotúček AdamKotúček Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 500 -1.3 m/s xx500  -1.3500
6 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
03 03 491 +0.0 m/s 488  +0.3473  +0.4491  +0.0491
7 Krčík TimotejKrčík Timotej
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
04 04 487 -1.1 m/s 442  +0.0471  -0.4487  -1.1487
8 Balko ŚtefanBalko Śtefan
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
04 04 485 +0.0 m/s 432  +0.2480  +0.1485  +0.0485
9 Parčetich PavelParčetich Pavel
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
04 04 478 +0.2 m/s x478  +0.2463  -0.1478
10 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 478 +0.3 m/s 478  +0.3444  -0.6455  -2.3478
11 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 471 +0.0 m/s 471  +0.0435  -0.4465  -2.2471
12 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
04 04 446 +0.0 m/s x446  +0.0x446
13 Maliga MatejMaliga Matej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
04 04 439 +0.1 m/s x439  +0.1376  -0.7439
14 39 Kútny OskarKútny Oskar
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
05 05 422 +0.0 m/s 399  +0.3x422  +0.0422
15 Haberern RichardHaberern Richard
Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany
06 06 419 +0.0 m/s 416  +0.0416  +0.0419  +0.0419
16 Vanek RastislavVanek Rastislav
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
04 04 400 +0.0 m/s x400  +0.0394  -2.0400
17 Končír AndrejKončír Andrej
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
05 05 397 +0.0 m/s x397  +0.0365  +0.0397
Pernisch AntoPernisch Anto
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
04 04 DNS 0.0
Rusnák OliverRusnák Oliver
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Repa MartinRepa Martin
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 543 +0.0 m/s 503  +0.0533  +0.1506  -1.7533543  +0.0499  -0.2522  -0.5
2 Škodáček PavolŠkodáček Pavol
ZŠ V.P. Tótha SenicaZŠ V.P. Tótha Senica
04 04 529 +0.2 m/s 529  +0.2510  +0.0514  +0.0529518  -0.6x496  -0.5
3 Nagy AttilaNagy Attila
Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky
03 03 528 +0.3 m/s 528  +0.3x518  +0.0528---
4 Krčík TimotejKrčík Timotej
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
04 04 523 +0.0 m/s 442  +0.0471  -0.4487  -1.1487500  -0.7523  +0.0488  +0.0
5 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
03 03 514 +0.0 m/s 488  +0.3473  +0.4491  +0.0491514  +0.0483  -0.2513  -1.3
6 Balko ŚtefanBalko Śtefan
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
04 04 504 -0.3 m/s 432  +0.2480  +0.1485  +0.0485458  +0.0504  -0.3500  +0.0
7 Kotúček AdamKotúček Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 504 +0.0 m/s xx500  -1.3500x504  +0.0x
8 Rožnovjak AndrejRožnovjak Andrej
ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
03 03 502 +0.4 m/s 502  +0.4437  +0.6480  -0.5502x480  +0.0458  -0.2
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta
ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs...
04 04 550 +0.0 m/s x532  +0.0550  +0.0550
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
04 04 522 +0.5 m/s 518  +0.0522  +0.5521  +0.1522
3 Tési EvelinTési Evelin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
03 03 482 +0.0 m/s 453  +0.4482  +0.0482  +0.0482
4 Matalíková JustínaMatalíková Justína
ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
05 05 471 +1.5 m/s 471  +1.5449  +1.8447  +0.0471
5 Bátky JázminBátky Jázmin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
05 05 459 +1.7 m/s 437  +1.0459  +1.7448  +0.1459
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
03 03 459 +1.0 m/s 459  +1.0x446  +0.0459
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
06 06 454 +0.0 m/s 454  +0.0437  +0.7447  +0.3454
8 Valová NinaValová Nina
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
04 04 435 +0.3 m/s 427  +0.3426  +1.3435  +0.3435
9 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
04 04 433 +1.6 m/s 404  +0.3433  +1.6x433
10 34 Ciklamíniová AndreaCiklamíniová Andrea
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
06 06 425 +0.0 m/s 425  +0.0416  +0.4403  +0.0425
11 Hatašová NikolaHatašová Nikola
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
04 04 419 +0.9 m/s 408  +1.0419  +0.9x419
12 Debnarova EmaDebnarova Ema
ZŠ Vinohrady nad VahomZŠ Vinohrady nad Vahom
05 05 417 +0.0 m/s 409  +0.0417  +0.9417  +0.0417
13 Mesáková NatáliaMesáková Natália
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
04 04 415 +0.0 m/s 388  +0.4x415  +0.0415
14 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
03 03 413 +0.2 m/s 413  +0.2391  +0.9375  +0.5413
15 24 Petríková BarboraPetríková Barbora
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 408 +1.6 m/s 376  +0.0408  +1.6379  +0.0408
16 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
06 06 401 +1.4 m/s 374  +0.0401  +1.4380  +0.0401
17 Bičanová VanesaBičanová Vanesa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 385 +0.8 m/s 372  +0.0385  +0.8373  +0.0385
18 Dohnálková LianaDohnálková Liana
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
07 07 377 +0.0 m/s 343  +0.6361  +1.4377  +0.0377
19 Dubčáková EmaDubčáková Ema
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 358 +0.2 m/s 350  +0.8340  +0.3358  +0.2358
20 Piecková SlávkaPiecková Slávka
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
06 06 327 +0.0 m/s 303  +0.1327  +0.0316  +0.4327
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta
ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs...
04 04 550 +0.0 m/s x532  +0.0550  +0.0550-538  +0.7-
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
04 04 522 +0.5 m/s 518  +0.0522  +0.5521  +0.1522514  +0.0513  +0.0-
3 Tési EvelinTési Evelin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
03 03 506 +0.0 m/s 453  +0.4482  +0.0482  +0.0482-480  +0.0506  +0.0
4 Matalíková JustínaMatalíková Justína
ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
05 05 471 +1.5 m/s 471  +1.5449  +1.8447  +0.0471429  +0.0x449  +0.9
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
03 03 460 +0.0 m/s 459  +1.3x446  +0.0459460  +0.0xx
6 Bátky JázminBátky Jázmin
ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab...
05 05 459 +1.7 m/s 437  +1.0459  +1.7448  +0.1459---
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl...
06 06 454 +0.0 m/s 454  +0.0437  +0.7447  +0.3454xx437  +0.4
8 Valová NinaValová Nina
ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany
04 04 440 +1.0 m/s 427  +0.3426  +1.3435  +0.3435426  +0.0421  +0.0440  +1.0
Celkom 8 pretekárov