<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - Trnavského kraja žiakov a žiačok ZŠ pre školský rok 2018/2019

Trnava (5. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 5.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 07.51 Q
2 Dorák FabiánDorák Fabián 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 07.66 q
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.68 q
4 Kovárik TomášKovárik Tomáš 06 06 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 2 08.03
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.16
6 Pernisch AntonPernisch Anton 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 08.37
7 Štefík AndrejŠtefík Andrej 04 04 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 8 09.05
Kovárik TomášKovárik Tomáš 06 06 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 5.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žitný MarošŽitný Maroš 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 07.57 Q
2 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 07.73 q
3 Štermenský JOzefŠtermenský JOzef 03 03 ZS SEkuleZS SEkule 3 07.82 q
4 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.90
5 Nagy SebastianNagy Sebastian 04 04 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 4 07.92
6 Rampach MartinRampach Martin 03 03 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.10
7 Gábor PeterGábor Peter 03 03 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 08.50
8 Jurica MatejJurica Matej 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2 08.60
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 5.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnák OliverRusnák Oliver 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.82 Q
2 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83 q
3 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 ZŠ Mojmírova PiešťanyZŠ Mojmírova Piešťany 8 07.91
4 Sýkora LukášSýkora Lukáš 03 03 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.02
5 Daniel RóbertDaniel Róbert 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 08.04
6 Jahoda RichardJahoda Richard 03 03 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.20
7 Parčetich PavelParčetich Pavel 04 04 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 08.50
Štermenský JozefŠtermenský Jozef 03 03 ZŠ SekuleZŠ Sekule 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 07.51 Q
2 Žitný MarošŽitný Maroš 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 07.57 Q
3 Dorák FabiánDorák Fabián 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 07.66 q
4 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.68 q
5 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 07.73 q
6 Štermenský JOzefŠtermenský JOzef 03 03 ZS SEkuleZS SEkule 3 07.82 q
6 Rusnák OliverRusnák Oliver 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 07.82 Q
8 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83 q
9 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.90
10 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 ZŠ Mojmírova PiešťanyZŠ Mojmírova Piešťany 8 07.91
11 Nagy SebastianNagy Sebastian 04 04 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 4 07.92
12 Sýkora LukášSýkora Lukáš 03 03 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.02
13 Kovárik TomášKovárik Tomáš 06 06 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 2 08.03
14 Daniel RóbertDaniel Róbert 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 08.04
15 Rampach MartinRampach Martin 03 03 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 1 08.10
16 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.16
17 Jahoda RichardJahoda Richard 03 03 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.20
18 Pernisch AntonPernisch Anton 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 1 08.37
19 Gábor PeterGábor Peter 03 03 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 08.50
19 Parčetich PavelParčetich Pavel 04 04 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 2 08.50
21 Jurica MatejJurica Matej 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 2 08.60
22 Štefík AndrejŠtefík Andrej 04 04 ZŠ s MŠ A. Felcána HlohovecZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec 8 09.05
Kovárik TomášKovárik Tomáš 06 06 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 5 DNS
Štermenský JozefŠtermenský Jozef 03 03 ZŠ SekuleZŠ Sekule 4 DNS

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 ZS Mateja Korvína Dolny StálZS Mateja Korvína Dolny Stál 4 07.46
2 Žitný MarošŽitný Maroš 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 07.55
3 Dorák FabiánDorák Fabián 03 03 Základná škola s VJM TopoľníkyZákladná škola s VJM Topoľníky 6 07.57
4 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 2 07.71
5 Rusnák OliverRusnák Oliver 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 07.75
6 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 07.77
7 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 7 07.79
8 Štermenský JozefŠtermenský Jozef 03 03 ZŠ SekuleZŠ Sekule 5 07.84
Celkom 8 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 5.6.2019 - 09:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta 04 04 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 4 07.95 Q
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 08.29 q
3 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.37 q
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.63
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 1 08.64
6 Čuboňová ŽofiaČuboňová Žofia 04 04 Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany 2 08.81
7 21 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.03
8 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 09.20
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 5.6.2019 - 09:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 08.72 Q
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.73
3 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 1 08.93
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2 09.05
5 Jandura KittiJandura Kitti 03 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 5 09.16
6 Jablonska SonaJablonska Sona 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 09.48
7 Nagy AnnaNagy Anna 03 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 3 09.60
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 ZŠ Vámbéryho Dunajská StredaZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 5.6.2019 - 09:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Osazee JenniferOsazee Jennifer 04 04 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 1 08.31 Q
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 5 08.57
3 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.97
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 09.01
5 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.15
6 Uradníková NikolaUradníková Nikola 05 05 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 09.43
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 09.47
8 Macho NicolMacho Nicol 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.98
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta 04 04 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 4 07.95 Q
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 08.29 q
3 Osazee JenniferOsazee Jennifer 04 04 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 1 08.31 Q
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.37 q
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 5 08.57
6 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 6 08.63
7 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 1 08.64
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 08.72 Q
9 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.73
10 Čuboňová ŽofiaČuboňová Žofia 04 04 Gymnázium P.C. PiešťanyGymnázium P.C. Piešťany 2 08.81
11 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 1 08.93
12 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.97
13 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ZŠ JablonicaZŠ Jablonica 4 09.01
14 21 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.03
15 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2 09.05
16 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.15
17 Jandura KittiJandura Kitti 03 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 5 09.16
18 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 8 09.20
19 Uradníková NikolaUradníková Nikola 05 05 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 09.43
20 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 6 09.47
21 Jablonska SonaJablonska Sona 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 09.48
22 Nagy AnnaNagy Anna 03 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM GabčíkovoZŠ Lászloa Amadea s VJM Gab... 3 09.60
23 Macho NicolMacho Nicol 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.98
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 ZŠ Vámbéryho Dunajská StredaZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 4 DNS

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszka RenátaVodnyánszka Renáta 04 04 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 4 07.98
2 Osazee JenniferOsazee Jennifer 04 04 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 3 08.29
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 5 08.35
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.52
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaGymnázium F. V. Sasinka Ska... 2 08.63
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 1 08.67
7 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 7 08.73
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Základná škola Podzámska HlohovecZákladná škola Podzámska Hl... 8 08.77
Celkom 8 pretekárov