<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 22.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gabriel PatrikGabriel Patrik 04 04 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 3 43.78
2 Hrubala FilipHrubala Filip 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 6 44.03
3 Záremba MartinZáremba Martin 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 8 45.65
4 Buček AdamBuček Adam 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 4 46.88
5 Šaradín DominikŠaradín Dominik 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 7 50.78
6 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 1 51.84
7 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 60.24
Dvorák DavidDvorák David 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 22.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 7 44.81
2 Rumanovič SamuelRumanovič Samuel 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 1 47.07
3 Kvasničák NorbertKvasničák Norbert 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 6 48.54
4 49 Straka Roan MarioStraka Roan Mario 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 8 49.26
5 Molnár AndrejMolnár Andrej 04 04 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 2 49.71
6 Dudáš MartinDudáš Martin 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 5 54.20
7 Križan DominikKrižan Dominik 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 3 59.18
Bednár MarkoBednár Marko 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 22.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 42.20
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 8 44.39
3 Kondrček PatrikKondrček Patrik 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 5 45.41
4 Minárech FilipMinárech Filip 04 04 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 3 46.08
5 Orel AdriánOrel Adrián 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 46.64
6 Blaho DavidBlaho David 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 4 48.61
7 Vidlička PeterVidlička Peter 04 04 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 49.82
8 54 Šmiček Tomᚊmiček Tomáš 07 07 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 1 60.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 22.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MartinRepa Martin 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 41.13
2 Szabo MatejSzabo Matej 03 03 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 1 43.66
3 Rechtorík FilipRechtorík Filip 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 2 49.18
4 28 Baláž TimotejBaláž Timotej 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 4 50.80
5 Hudák ŠtefanHudák Štefan 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 6 51.20
6 29 Baranovič MatúšBaranovič Matúš 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 5 52.87
Hejnar MarekHejnar Marek 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MartinRepa Martin 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 41.13
2 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 42.20
3 Szabo MatejSzabo Matej 03 03 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 1 43.66
4 Gabriel PatrikGabriel Patrik 04 04 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 3 43.78
5 Hrubala FilipHrubala Filip 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 6 44.03
6 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 8 44.39
7 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 7 44.81
8 Kondrček PatrikKondrček Patrik 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 5 45.41
9 Záremba MartinZáremba Martin 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 8 45.65
10 Minárech FilipMinárech Filip 04 04 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 3 46.08
11 Orel AdriánOrel Adrián 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 46.64
12 Buček AdamBuček Adam 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 4 46.88
13 Rumanovič SamuelRumanovič Samuel 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 1 47.07
14 Kvasničák NorbertKvasničák Norbert 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 6 48.54
15 Blaho DavidBlaho David 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 4 48.61
16 Rechtorík FilipRechtorík Filip 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 2 49.18
17 49 Straka Roan MarioStraka Roan Mario 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 8 49.26
18 Molnár AndrejMolnár Andrej 04 04 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 2 49.71
19 Vidlička PeterVidlička Peter 04 04 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 49.82
20 Šaradín DominikŠaradín Dominik 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 7 50.78
21 28 Baláž TimotejBaláž Timotej 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 4 50.80
22 Hudák ŠtefanHudák Štefan 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 6 51.20
23 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 1 51.84
24 29 Baranovič MatúšBaranovič Matúš 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 5 52.87
25 Dudáš MartinDudáš Martin 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 5 54.20
26 Križan DominikKrižan Dominik 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 3 59.18
27 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 60.24
28 54 Šmiček Tomᚊmiček Tomáš 07 07 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 1 60.89
Dvorák DavidDvorák David 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 5 DNS
Bednár MarkoBednár Marko 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 4 DNS
Hejnar MarekHejnar Marek 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 3 DNS

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 22.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 53.71
24 Ujváriová NinaUjváriová Nina 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 8 58.41
21 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 1 55.64
7 Harnúšková EmaHarnúšková Ema 05 05 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 6 60.36
Belicová JanaBelicová Jana 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 5 56.89
Baranyovszká KristínaBaranyovszká Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 4 57.20
Novákova SoňaNovákova Soňa 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 7 DNS
Farkašová LenkaFarkašová Lenka 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 22.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 55.65
3 Bodišová TeréziaBodišová Terézia 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 4 61.57
Králiková PetraKráliková Petra 06 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 2 58.28
Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 55.19
Miksová NatáliaMiksová Natália 04 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 7 56.20
Boledovičová AlicaBoledovičová Alica 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 5 55.96
Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 8 57.79
Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 22.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Zetochová EmaZetochová Ema 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 8 62.96
Mišíková TamaraMišíková Tamara 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 2 59.00
Šiková NelaŠiková Nela 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 1 63.08
Dubčáková EmaDubčáková Ema 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 4 56.28
23 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 7 50.54
Gregušová MáriaGregušová Mária 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 5 84.84
Megová SofiaMegová Sofia 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 6 63.20
Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 3 52.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 22.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 53.86
Šiková SáraŠiková Sára 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 7 61.13
Majerová SáraMajerová Sára 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 6 52.97
Vadovičová KristínaVadovičová Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 8 56.48
Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 4 43.53
Urminská EmaUrminská Ema 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 1 49.22
Chynoranská DianaChynoranská Diana 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 5 56.82
Rapava LenkaRapava Lenka 07 07 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 22.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Horňáková SilviaHorňáková Silvia 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 6 57.17
1 Balažovičová RuthBalažovičová Ruth 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 4 68.20
Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 7 54.06
2 Bezručková JúliaBezručková Júlia 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 65.83
Ferenczová AdrianaFerenczová Adriana 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 3 DNS
Krajčovičová AlexaKrajčovičová Alexa 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 2 DNS
Brnová ViktóriaBrnová Viktória 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 4 43.53
2 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 1 49.22
3 23 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 7 50.54
4 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 3 52.50
5 Majerová SáraMajerová Sára 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 6 52.97
6 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 53.71
7 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 53.86
8 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 7 54.06
9 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 55.19
10 21 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 1 55.64
11 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 55.65
12 Boledovičová AlicaBoledovičová Alica 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 5 55.96
13 Miksová NatáliaMiksová Natália 04 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 7 56.20
14 Dubčáková EmaDubčáková Ema 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 4 56.28
15 Vadovičová KristínaVadovičová Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 8 56.48
16 Chynoranská DianaChynoranská Diana 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 5 56.82
17 Belicová JanaBelicová Jana 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 5 56.89
18 Horňáková SilviaHorňáková Silvia 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 6 57.17
19 Baranyovszká KristínaBaranyovszká Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 4 57.20
20 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 8 57.79
21 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 2 58.28
22 24 Ujváriová NinaUjváriová Nina 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 8 58.41
23 Mišíková TamaraMišíková Tamara 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 2 59.00
24 7 Harnúšková EmaHarnúšková Ema 05 05 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 6 60.36
25 Šiková SáraŠiková Sára 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 7 61.13
26 3 Bodišová TeréziaBodišová Terézia 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 4 61.57
27 Zetochová EmaZetochová Ema 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 8 62.96
28 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 1 63.08
29 Megová SofiaMegová Sofia 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 6 63.20
30 2 Bezručková JúliaBezručková Júlia 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 65.83
31 1 Balažovičová RuthBalažovičová Ruth 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 4 68.20
32 Gregušová MáriaGregušová Mária 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 5 84.84
Novákova SoňaNovákova Soňa 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 7 DNS
Farkašová LenkaFarkašová Lenka 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 3 DNS
Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 3 DNS
Rapava LenkaRapava Lenka 07 07 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 2 DNS
Ferenczová AdrianaFerenczová Adriana 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 3 DNS
Krajčovičová AlexaKrajčovičová Alexa 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 2 DNS
Brnová ViktóriaBrnová Viktória 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 5 DNS