<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 22.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Repa MartinRepa Martin
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 19 525 +4.1 m/s 524 +1.9 m/s 525  4,10 488  3,70 507  2,90 525 448  2,60 485  1,80 524  1,90
2 Hubinák MartinHubinák Martin
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
04 04 6 514 +3.2 m/s 445  2,80 479  2,90 514  3,20 514 473  2,60 484  3,40 481  2,90
3 Karol TimotejKarol Timotej
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
03 03 11 511 +3.9 m/s 508 +2.0 m/s 511  3,90 508  2,00 485  2,70 511 490  3,10 503  1,70 487  1,50
4 Vasiľ PatrikVasiľ Patrik
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 23 506 +2.8 m/s 442 +0.8 m/s x 492  2,90 476  2,10 492 490  3,70 506  2,80 442  0,80
5 Kocian JakubKocian Jakub
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 12 496 +2.9 m/s 488 +1.9 m/s 488  4,50 481  1,50 496  2,90 496 481  2,00 488  1,90 492  2,40
6 Pisanó ChristiánPisanó Christián
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
03 03 17 464 +3.0 m/s x 464  3,00 x 464 x 375  2,70 454  2,50
7 Slovák MartinSlovák Martin
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
03 03 20 457 +2.9 m/s 426 +2.0 m/s 440  5,90 457  2,90 422  1,80 457 392  2,60 426  2,00 x
8 Novák LadislavNovák Ladislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 15 449 +4.2 m/s 444 +1.8 m/s 384  5,10 449  4,20 435  2,80 449 418  0,90 444  2,40 444  1,80
9 Gabriel PatrikGabriel Patrik
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
04 04 4 436 +3.3 m/s 430 +1.7 m/s 436  3,30 393  2,20 430  1,70 436
10 37 Hlaváček MartinHlaváček Martin
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
05 05 5 427 +4.0 m/s 416  3,50 427  4,00 414  2,80 427
11 Varo MatúšVaro Matúš
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 22 414 +2.8 m/s 413 +0.9 m/s 414  2,80 413  0,90 383  2,70 414
12 Indrišek SebastianIndrišek Sebastian
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 7 412 +3.8 m/s 412  3,80 365  2,70 395  3,30 412
13 Jurkas DominikJurkas Dominik
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
03 03 10 408 +1.4 m/s 393  1,70 408  1,40 390  2,90 408
14 50 Šarkozi RomanŠarkozi Roman
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
03 03 21 401 +4.9 m/s 401  4,90 x - 401
15 Pollák SamuelPollák Samuel
SZŠ BESSTSZŠ BESST
05 05 18 393 +3.3 m/s 348  3,10 393  3,30 392  2,20 393
16 Molnár AndrejMolnár Andrej
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
04 04 14 380 +2.8 m/s 376 +1.0 m/s x 380  2,80 376  1,00 380
17 Orel AlexOrel Alex
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
04 04 16 376 +3.7 m/s 268  4,00 376  3,70 335  2,50 376
18 Bilčík ŠimonBilčík Šimon
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 1 371 +4.2 m/s 371  4,20 336  3,00 x 371
19 Dvorák DavidDvorák David
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
05 05 3 367 +3.1 m/s 367  3,10 320  2,60 333  2,90 367
20 Jablonský MartinJablonský Martin
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 8 356 +2.9 m/s 356  2,90 300  2,60 351  2,50 356
21 41 Kordiak DominikKordiak Dominik
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
05 05 13 348 +1.3 m/s x 326  1,80 348  1,30 348
22 Vidlička PeterVidlička Peter
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
04 04 24 347 +1.8 m/s 331  3,00 295  3,60 347  1,80 347
23 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej
ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany
07 07 9 306 +2.0 m/s 299  2,20 289  3,10 306  2,00 306
Cipro FilipCipro Filip
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 2 DNS
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 22.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
04 04 7 502 +0.8 m/s 501  0,50 497  0,10 502  0,80 502 498  2,30 470  3,10 486  3,30
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana
Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava
03 03 5 471 +1.7 m/s 439  0,70 444  0,60 426  1,50 444 456  1,10 471  1,70 466
3 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
03 03 19 417 +2.3 m/s 393 +1.1 m/s 417  2,30 393  1,10 386  1,60 417 382  1,50 387  2,00 417  2,90
4 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
05 05 9 408 +2.5 m/s 392 +1.3 m/s 384  0,40 350  1,20 374  0,70 384 383  1,80 392  1,30 408  2,50
5 Pauleová BeataPauleová Beata
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 16 406 +1.2 m/s 383  1,40 375  0,30 354  0,00 383 386  0,80 x 406  1,20
6 Rapantová MonikaRapantová Monika
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 18 372 +0.5 m/s 324  1,60 372  0,50 295  2,00 372
7 Táčovská EliškaTáčovská Eliška
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
05 05 23 366 +2.7 m/s 356 +0.7 m/s x 342  0,00 347  0,70 347 356  0,70 354  2,50 366  2,70
8 16 Magulová MichaelaMagulová Michaela
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 11 364 +1.2 m/s x 362  0,90 358  0,40 362 364  1,20 - -
9 Mišíková IrenaMišíková Irena
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
03 03 13 352 +0.3 m/s 282  0,90 352  0,30 281  2,90 352
10 Boledovičová AlicaBoledovičová Alica
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
05 05 3 351 +0.3 m/s 320  0,30 294  0,40 346  1,40 346 351  0,30 x x
11 Ondrejková ViktóriaOndrejková Viktória
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 15 349 +0.1 m/s 337  1,20 349  0,10 307  1,00 349
12 Mrazová ZuzanaMrazová Zuzana
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
05 05 14 338 +0.9 m/s 326  0,00 321  1,40 338  0,90 338
13 Kolejová IvanaKolejová Ivana
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
05 05 10 332 +1.7 m/s 200  0,10 332  1,70 320  1,00 332
14 Mareková EmaMareková Ema
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
05 05 12 332 +0.5 m/s 272  0,20 332  0,50 249  1,30 332
15 Jánošková EmmaJánošková Emma
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 8 327 +0.0 m/s 327  0,00 327
16 Dubčáková EmaDubčáková Ema
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 4 326 +0.6 m/s 326  0,60 312  0,80 312  1,30 326
17 Zetochová EmaZetochová Ema
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
06 06 28 309 261 285 309 309
18 Zatková KristínaZatková Kristína
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 27 308 295 239 308 308
19 Faithová KarolínaFaithová Karolína
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
04 04 6 302 +1.0 m/s 280  1,10 302  1,00 297  0,00 302
20 Piecková SlávkaPiecková Slávka
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
06 06 17 299 +1.0 m/s 294  1,00 270  0,00 299  1,00 299
21 Balážová SimonaBalážová Simona
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 1 291 +0.2 m/s 291  0,20 x x 291  0,00  0,50
22 Uhlíková ZuzanaUhlíková Zuzana
SZŠ BESSTSZŠ BESST
04 04 24 289 +2.2 m/s 281 +1.8 m/s 201  2,60 281  1,80 289  2,20 289
23 Vešperová TeráziaVešperová Terázia
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
06 06 25 289 289 x 265 289
Šmičkova AnetaŠmičkova Aneta
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 22 DNS
Šeligová LenkaŠeligová Lenka
ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava
04 04 21 DNS
Vrždiaková AdrianaVrždiaková Adriana
ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava
04 04 26 DNS
Balážová VanesaBalážová Vanesa
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 2 DNS
Celkom 27 pretekárov