<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

800 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (st, 22.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 23 2:35.87
2 26 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 26 2:52.48
3 25 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 25 2:53.65
4 22 Ritterová PetraRitterová Petra 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 22 2:56.16
5 21 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 21 2:59.89
6 16 Magulová MichaelaMagulová Michaela 03 03 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 16 3:10.83
7 20 Pánisová RomanaPánisová Romana 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 20 3:16.89
8 24 Ujváriová NinaUjváriová Nina 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 24 3:23.31
9 14 Krchnáková ViktóriaKrchnáková Viktória 06 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 14 3:36.58
10 15 Leskovska TamaraLeskovska Tamara 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 15 4:09.71
11 Novanska SimonaNovanska Simona 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 5:06.87
17 Mazúrová RadkaMazúrová Radka 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 17 DNS
19 Moravcová NicolMoravcová Nicol 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 19 DNS
18 Megová MichaelaMegová Michaela 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 18 DNS
Celkom 14 pretekárov
Dorastenky 02 (st, 22.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Kohútová KarinKohútová Karin 05 05 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 12 2:53.60
2 11 Kocánová MichaelaKocánová Michaela 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 11 3:00.14
3 3 Bodišová TeréziaBodišová Terézia 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 3 3:06.59
4 6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 6 3:07.58
5 4 Čambálová EmaČambálová Ema 06 06 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 4 3:11.80
6 10 Kocánová PetraKocánová Petra 07 07 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 10 3:13.69
7 8 Hlubinová IzabelaHlubinová Izabela 07 07 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 8 3:14.83
8 7 Harnúšková EmaHarnúšková Ema 05 05 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 7 3:17.69
9 2 Bezručková JúliaBezručková Júlia 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 3:25.69
10 9 Hužovičová MiriamHužovičová Miriam 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 9 3:30.09
11 5 Damaškovičová KatarínaDamaškovičová Katarína 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 5 3:30.25
12 13 Kontinová SimonaKontinová Simona 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 13 3:50.49
13 1 Balažovičová RuthBalažovičová Ruth 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 1 4:11.69
Celkom 13 pretekárov