<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 22.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155
1 Rumanovič SamuelRumanovič Samuel
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 16 150 o o o o o xxo o xxx
2 Novák LadislavNovák Ladislav
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 12 150 o o o o o o xo xxx
3 Kvasničák NorbertKvasničák Norbert
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 9 140 o o o o o xxx
4 Indrišek SebastianIndrišek Sebastian
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 6 140 o o o xo o xxx
5 Fridel MichalFridel Michal
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
03 03 3 135 o o o o xxx
6= Hrnčár DávidHrnčár Dávid
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 4 135 o xo o o xxx
6= Morvay LukášMorvay Lukáš
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
04 04 10 135 xo o o o xxx
8 Poláček ŠimonPoláček Šimon
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
04 04 14 135 xo o o xo xxx
9 Karper IvanKarper Ivan
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
05 05 8 130 o o o xxx
10 40 Chmelík IvanChmelík Ivan
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 5 130 o xo xxo xxx
11 45 Orlovský MartinOrlovský Martin
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 13 125 o o xxx
12 27 Babečka OliverBabečka Oliver
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
05 05 1 125 o xxo xxx
13 Sládeček MatejSládeček Matej
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 17 120 xo xxx
31 Blaško NorbertBlaško Norbert
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
05 05 2 DNS
Susko ŠimonSusko Šimon
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
03 03 18 DNS
Nemček JakubNemček Jakub
ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava
05 05 11 DNS
Polakovič MichalPolakovič Michal
ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava
05 05 15 DNS
Jablonský MartinJablonský Martin
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 7 NM xxx
Celkom 18 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 22.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150
1 25 Vargová MargaretVargová Margaret
ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar
04 04 22 150 - - o o o o o xxo
2 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
04 04 7 145 - o o o o xo o xxx
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
Základná škola s materskou ŠúrovceZákladná škola s materskou ...
06 06 13 135 - xo o xxo o xxx
4 Urminská EmaUrminská Ema
ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar
04 04 20 135 o - o o xo xxx
5 Ondrejková ViktóriaOndrejková Viktória
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 14 130 o o o o xxx
6 26 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
04 04 25 120 - o xxx
7= Zatková KristínaZatková Kristína
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 24 120 o xxo xxx
7= Rapantová MonikaRapantová Monika
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 17 120 o xxo xxx
9= Zacharová LujzaZacharová Lujza
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
07 07 23 115 o xxx
9= Faithová KarolínaFaithová Karolína
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
04 04 3 115 o xxx
9= Čačaná VeronikaČačaná Veronika
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
05 05 2 115 o xxx
9= 15 Leskovska TamaraLeskovska Tamara
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
05 05 8 115 o xxx
13 Piecková SlávkaPiecková Slávka
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
06 06 15 115 xo xxx
Mišíková TamaraMišíková Tamara
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
05 05 12 DNS
18 Megová MichaelaMegová Michaela
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
05 05 10 DNS
Balážová VanesaBalážová Vanesa
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 1 DNS
Pilarčíková BarboraPilarčíková Barbora
ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava
05 05 16 DNS
Rybniková ZuzanaRybniková Zuzana
ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava
03 03 18 DNS
Majerová SáraMajerová Sára
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
05 05 9 DNS
Mišíková IrenaMišíková Irena
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
03 03 11 NM xxx
Jánošková EmmaJánošková Emma
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 6 NM xx-
Valášková GrétaValášková Gréta
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
05 05 21 NM xxx
Ryšková MiriamRyšková Miriam
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 19 NM xxx
Hockova MiroslavaHockova Miroslava
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
03 03 4 NM xx-
Horňáková SilviaHorňáková Silvia
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
05 05 5 NM xxx
Celkom 25 pretekárov