<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žitný MarošŽitný Maroš 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 07.90 q
2 Blaho DavidBlaho David 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 5 08.42
3 Fridel MichalFridel Michal 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 6 08.59
4 Klokner BrunoKlokner Bruno 03 03 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 2 08.90
5 Šaradín DominikŠaradín Dominik 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 7 09.24
6 Bilčík ŠimonBilčík Šimon 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 4 09.27
7 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 3 09.82
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 07.88 q
2 Rusnák OliverRusnák Oliver 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 08.03 q
3 Križan DominikKrižan Dominik 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 5 08.56
4 46 Polomíček AdamPolomíček Adam 03 03 SZŠ BESSTSZŠ BESST 2 08.66
5 Barut PeterBarut Peter 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 4 08.88
6 Skýva LukášSkýva Lukáš 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 1 09.92
7 Pisanó ChristiánPisanó Christián 03 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 6 10.18
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 6 08.05 q
2 Záremba MartinZáremba Martin 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 7 08.37
3 Orel AlexOrel Alex 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 08.69
4 Jurkas DominikJurkas Dominik 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 3 08.85
5 32 Brázdovič RenéBrázdovič René 04 04 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 4 09.73
Zelenay AdriánZelenay Adrián 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 1 DNS
Chynoranská DianaChynoranská Diana 05 05 ZS s MS A.Kubinu TrnavaZS s MS A.Kubinu Trnava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala FilipHrubala Filip 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 3 07.94 q
2 Cipro FilipCipro Filip 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 5 08.28 q
3 Rechtorík FilipRechtorík Filip 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 7 08.34
4 Slovák MartinSlovák Martin 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 1 08.42
5 Buček AdamBuček Adam 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 08.66
6 Orel AdriánOrel Adrián 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 08.92
7 43 Moravčík MartinMoravčík Martin 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 6 09.41
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 3 07.78 q
2 Hubinák MartinHubinák Martin 04 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 4 08.02 q
3 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 08.37
4 Hudák ŠtefanHudák Štefan 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 5 08.50
5 55 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 08.74
6 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 6 10.40
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 3 07.78 q
2 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 07.88 q
3 Žitný MarošŽitný Maroš 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 07.90 q
4 Hrubala FilipHrubala Filip 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 3 07.94 q
5 Hubinák MartinHubinák Martin 04 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 4 08.02 q
6 Rusnák OliverRusnák Oliver 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 08.03 q
7 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 6 08.05 q
8 Cipro FilipCipro Filip 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 5 08.28 q
9 Rechtorík FilipRechtorík Filip 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 7 08.34
10 Záremba MartinZáremba Martin 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 7 08.37
10 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 08.37
12 Blaho DavidBlaho David 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 5 08.42
12 Slovák MartinSlovák Martin 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 1 08.42
14 Hudák ŠtefanHudák Štefan 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 5 08.50
15 Križan DominikKrižan Dominik 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 5 08.56
16 Fridel MichalFridel Michal 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 6 08.59
17 46 Polomíček AdamPolomíček Adam 03 03 SZŠ BESSTSZŠ BESST 2 08.66
17 Buček AdamBuček Adam 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 08.66
19 Orel AlexOrel Alex 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 08.69
20 55 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 08.74
21 Jurkas DominikJurkas Dominik 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 3 08.85
22 Barut PeterBarut Peter 04 04 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 4 08.88
23 Klokner BrunoKlokner Bruno 03 03 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 2 08.90
24 Orel AdriánOrel Adrián 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 08.92
25 Šaradín DominikŠaradín Dominik 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 7 09.24
26 Bilčík ŠimonBilčík Šimon 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 4 09.27
27 43 Moravčík MartinMoravčík Martin 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 6 09.41
28 32 Brázdovič RenéBrázdovič René 04 04 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 4 09.73
29 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 3 09.82
30 Skýva LukášSkýva Lukáš 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 1 09.92
31 Pisanó ChristiánPisanó Christián 03 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 6 10.18
32 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 6 10.40
Zelenay AdriánZelenay Adrián 05 05 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 1 DNS
Chynoranská DianaChynoranská Diana 05 05 ZS s MS A.Kubinu TrnavaZS s MS A.Kubinu Trnava 5 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (st, 22.5.2019 - 11:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žitný MarošŽitný Maroš 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 3 07.58
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 4 07.70
3 Hrubala FilipHrubala Filip 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 6 07.80
4 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 5 07.85
5 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 1 07.90
6 Hubinák MartinHubinák Martin 04 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 2 07.94
7 Rusnák OliverRusnák Oliver 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 7 08.03
8 Cipro FilipCipro Filip 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 8 08.29
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 4 08.92 q
2 Moravčíková DorotaMoravčíková Dorota 06 06 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 09.42
3 Filáková SoňaFiláková Soňa 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 3 09.48
4 Kleštincová ViktóriaKleštincová Viktória 06 06 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 2 09.95
5 Chynoranská DianaChynoranská Diana 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 6 10.17
6 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 8 10.46
7 13 Kontinová SimonaKontinová Simona 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 7 10.87
2 Bezručková JúliaBezručková Júlia 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Táčovská EliškaTáčovská Eliška 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 1 09.55
2 Krajčovičová AlexaKrajčovičová Alexa 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 3 09.68
3 Vadovičová KristínaVadovičová Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 8 09.75
4 Baranyovszká KristínaBaranyovszká Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 4 09.85
5 Macho NicolMacho Nicol 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 10.05
6 8 Hlubinová IzabelaHlubinová Izabela 07 07 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 5 10.23
7 Mondeková JankaMondeková Janka 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 10.59
Rapava LenkaRapava Lenka 07 07 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 2 08.27 q
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 1 09.04 q
3 Farkašová LenkaFarkašová Lenka 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 7 09.38 q
4 Balážová SimonaBalážová Simona 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 5 09.40
5 4 Čambálová EmaČambálová Ema 06 06 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 6 09.85
6 Štrbíkova PavlínaŠtrbíkova Pavlína 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 8 09.87
7 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 3 10.20
Bačíková LuciaBačíková Lucia 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 6 09.16 q
2 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 7 09.54
3 Nemochovská SáraNemochovská Sára 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 09.59
4 Hockova MiroslavaHockova Miroslava 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 3 09.64
5 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.71
6 Ryšková MiriamRyšková Miriam 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 09.84
7 Benovičová LuciaBenovičová Lucia 06 06 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 5 10.76
Bagačová KatarínBagačová Katarín 03 03 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Betáková ViktóriaBetáková Viktória 03 03 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 4 09.21 q
2 Šiková SáraŠiková Sára 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 7 09.33 q
3 Pauleová BeataPauleová Beata 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 6 09.45
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 1 09.63
5 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 09.83
6 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 5 10.20
Novákova SoňaNovákova Soňa 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 3 DNF
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.00 q
2 Uhlíková ZuzanaUhlíková Zuzana 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 7 09.46
3 Belicová JanaBelicová Jana 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 4 09.57
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 6 09.58
5 6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 3 09.68
6 Slivová KatarínaSlivová Katarína 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 09.81
7 Uhrínová MiroslavaUhrínová Miroslava 06 06 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 1 11.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 2 08.27 q
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 4 08.92 q
3 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.00 q
4 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 1 09.04 q
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 6 09.16 q
6 Betáková ViktóriaBetáková Viktória 03 03 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 4 09.21 q
7 Šiková SáraŠiková Sára 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 7 09.33 q
8 Farkašová LenkaFarkašová Lenka 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 7 09.38 q
9 Balážová SimonaBalážová Simona 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 5 09.40
10 Moravčíková DorotaMoravčíková Dorota 06 06 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 09.42
11 Pauleová BeataPauleová Beata 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 6 09.45
12 Uhlíková ZuzanaUhlíková Zuzana 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 7 09.46
13 Filáková SoňaFiláková Soňa 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 3 09.48
14 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 7 09.54
15 Táčovská EliškaTáčovská Eliška 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 1 09.55
16 Belicová JanaBelicová Jana 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 4 09.57
17 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 6 09.58
18 Nemochovská SáraNemochovská Sára 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 1 09.59
19 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 1 09.63
20 Hockova MiroslavaHockova Miroslava 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 3 09.64
21 Krajčovičová AlexaKrajčovičová Alexa 06 06 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 3 09.68
21 6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 3 09.68
23 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2 09.71
24 Vadovičová KristínaVadovičová Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 8 09.75
25 Slivová KatarínaSlivová Katarína 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 09.81
26 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 09.83
27 Ryšková MiriamRyšková Miriam 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 8 09.84
28 Baranyovszká KristínaBaranyovszká Kristína 05 05 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 4 09.85
28 4 Čambálová EmaČambálová Ema 06 06 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 6 09.85
30 Štrbíkova PavlínaŠtrbíkova Pavlína 04 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 8 09.87
31 Kleštincová ViktóriaKleštincová Viktória 06 06 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 2 09.95
32 Macho NicolMacho Nicol 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 10.05
33 Chynoranská DianaChynoranská Diana 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 6 10.17
34 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 3 10.20
34 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 5 10.20
36 8 Hlubinová IzabelaHlubinová Izabela 07 07 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 5 10.23
37 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 8 10.46
38 Mondeková JankaMondeková Janka 06 06 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 2 10.59
39 Benovičová LuciaBenovičová Lucia 06 06 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 5 10.76
40 13 Kontinová SimonaKontinová Simona 06 06 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 7 10.87
41 Uhrínová MiroslavaUhrínová Miroslava 06 06 ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou 1 11.07
2 Bezručková JúliaBezručková Júlia 07 07 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 5 DNS
Rapava LenkaRapava Lenka 07 07 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 7 DNS
Bačíková LuciaBačíková Lucia 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 4 DNS
Bagačová KatarínBagačová Katarín 03 03 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 4 DNS
Novákova SoňaNovákova Soňa 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 3 DNF

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (st, 22.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 4 08.23
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 5 08.71
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 6 08.72
4 Betáková ViktóriaBetáková Viktória 03 03 ZŠ s MŠ ZavarZŠ s MŠ Zavar 7 08.95
5 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 3 08.96
6 Šiková SáraŠiková Sára 07 07 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 1 09.06
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 09.10
8 Farkašová LenkaFarkašová Lenka 03 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 8 09.46
Celkom 8 pretekárov