<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(st, 22.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Racík MarkusRacík Markus
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 14 80.20 0.0
2 Sládeček MatejSládeček Matej
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 15 71.00 0.0
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
04 04 12 67.51 0.0
4 Fuňák JakubFuňák Jakub
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
03 03 3 66.01 0.0
5 Hrnčár DávidHrnčár Dávid
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
03 03 4 60.96 0.0
6 Ševčík SamuelŠevčík Samuel
SZŠ BESSTSZŠ BESST
03 03 20 57.85 0.0
7 Klampár AdriánKlampár Adrián
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
03 03 7 55.48 0.0
8 Krist TimotejKrist Timotej
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 9 53.01 0.0
9 Klokner BrunoKlokner Bruno
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
03 03 8 52.78 0.0
10 Szigeti AndrejSzigeti Andrej
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
05 05 18 52.00 0.0
11 Juhas TimotejJuhas Timotej
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
04 04 6 50.62 0.0
12 Šimurda Alex LeonardŠimurda Alex Leonard
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
03 03 22 49.11 0.0
13 Matula MartinMatula Martin
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
03 03 10 47.90 0.0
14 Szabo MatejSzabo Matej
ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
03 03 17 47.18 0.0
15 Vasiľ PatrikVasiľ Patrik
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 23 46.60 0.0
16 Zaremba DavidZaremba David
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
05 05 25 46.56 0.0
17 Mucha MiroslavMucha Miroslav
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
03 03 13 46.35 0.0
18 Vidlička PeterVidlička Peter
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
04 04 24 45.65 0.0
19 Michálek SamuelMichálek Samuel
ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany
06 06 11 44.65 0.0
20 Adamčík AlexAdamčík Alex
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
06 06 1 43.70 0.0
21 53 Ševečka Tomᚊevečka Tomáš
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
03 03 21 41.05 0.0
22 52 Ševčík JakubŠevčík Jakub
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
04 04 19 37.80 0.0
23 Dudžák TomášDudžák Tomáš
SZŠ BESSTSZŠ BESST
04 04 2 36.85 0.0
24 Iglovský TobiášIglovský Tobiáš
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
03 03 5 36.10 0.0
25 Slanina AndrejSlanina Andrej
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 16 36.00 0.0
Celkom 25 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(st, 22.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 22 Ritterová PetraRitterová Petra
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
05 05 20 52.90 0.0
2 Vešperová TeráziaVešperová Terázia
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
06 06 25 45.29 0.0
3 Bohunicka AlexandraBohunicka Alexandra
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
05 05 3 44.31 0.0
4 Pučíková SabinaPučíková Sabina
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
04 04 19 43.77 0.0
5 Šmičkova AnetaŠmičkova Aneta
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 23 43.47 0.0
6 Filáková SoňaFiláková Soňa
Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava
03 03 6 39.10 0.0
7 Bohušová KristínaBohušová Kristína
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 26 38.56 0.0
8 Haršányová NatáliaHaršányová Natália
ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava
04 04 8 38.36 0.0
9 Macho NicolMacho Nicol
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
05 05 12 37.42 0.0
10 Megová SofiaMegová Sofia
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
05 05 13 37.16 0.0
11 Kleštincová ViktóriaKleštincová Viktória
ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
06 06 11 36.73 0.0
12 Borisova TamaraBorisova Tamara
ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27...
04 04 4 36.39 0.0
13 Gregušová MáriaGregušová Mária
ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
04 04 7 35.45 0.0
14 Hečková DianaHečková Diana
ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice
04 04 9 34.88 0.0
15 Moravčíková DorotaMoravčíková Dorota
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
06 06 15 34.79 0.0
16 Uhrínová MiroslavaUhrínová Miroslava
ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
06 06 24 34.76 0.0
17 Benovičová LuciaBenovičová Lucia
ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
06 06 2 32.44 0.0
18 Miksová NatáliaMiksová Natália
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
04 04 14 31.41 0.0
19 Krajčová NatáliaKrajčová Natália
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
05 05 27 29.62 0.0
20 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
06 06 22 28.54 0.0
21 Mullerová SarahMullerová Sarah
Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34
06 06 16 28.39 0.0
22 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória
ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany
04 04 1 27.72 0.0
23 Slivová KatarínaSlivová Katarína
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova...
05 05 26.36 0.0
24 Janíčková VeronikaJaníčková Veronika
ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská
05 05 10 26.22 0.0
25 5 Damaškovičová KatarínaDamaškovičová Katarína
SZŠ BESSTSZŠ BESST
04 04 5 25.04 0.0
26 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
07 07 17 16.64 0.0
Pajtinková EmaPajtinková Ema
ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38
08 08 18 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov