<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá okresu v základných škôl školský rok 2018/2019 jednotlivci.

Trnava (22. 5. 2019)

1000 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (st, 22.5.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Ševčík JakubŠevčík Jakub 04 04 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 24 3:15.85
2 51 Šarmír MatejŠarmír Matej 03 03 ZŠ s MŠ I. Krasku, TrnavaZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava 23 3:16.19
3 49 Straka Roan MarioStraka Roan Mario 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 21 3:17.59
4 53 Ševečka Tomᚊevečka Tomáš 03 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 25 3:30.92
5 55 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 27 3:37.22
6 50 Šarkozi RomanŠarkozi Roman 03 03 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 22 4:17.28
7 54 Šmiček Tomᚊmiček Tomáš 07 07 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 26 4:33.38
Celkom 7 pretekárov
Dorastenci 02 (st, 22.5.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Brázdovič RichardBrázdovič Richard 04 04 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 6 3:17.56
2 31 Blaško NorbertBlaško Norbert 05 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 4 3:19.07
3 37 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 10 3:21.05
4 27 Babečka OliverBabečka Oliver 05 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tova... 1 3:36.49
5 28 Baláž TimotejBaláž Timotej 04 04 SZŠ BESSTSZŠ BESST 2 3:37.02
6 29 Baranovič MatúšBaranovič Matúš 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 3 3:51.54
7 34 Ďureje JurajĎureje Juraj 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 7 3:56.28
8 32 Brázdovič RenéBrázdovič René 04 04 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 5 4:17.64
36 Herak IbrahimHerak Ibrahim 03 03 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 9 DNS
35 Ďuriš MarekĎuriš Marek 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 8 DNS
Celkom 10 pretekárov
Dorastenci 03 (st, 22.5.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 19 3:08.88
2 45 Orlovský MartinOrlovský Martin 05 05 ZŠ Vančurova 38ZŠ Vančurova 38 17 3:23.39
3 48 Ružička AdriánRužička Adrián 04 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,TrnavaZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava 20 3:26.63
4 42 Mego MichalMego Michal 04 04 ZŠ s MŠ SpartakovskáZŠ s MŠ Spartakovská 14 3:27.80
5 35 Ďuriš MarekĎuriš Marek 03 03 ZŠ s MŠ Atómová, TrnavaZŠ s MŠ Atómová, Trnava 3:29.37
6 46 Polomíček AdamPolomíček Adam 03 03 SZŠ BESSTSZŠ BESST 18 3:37.70
7 40 Chmelík IvanChmelík Ivan 05 05 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 12 3:38.13
8 43 Moravčík MartinMoravčík Martin 04 04 ZŠ s MŠ Dolné OrešanyZŠ s MŠ Dolné Orešany 15 3:45.25
9 41 Kordiak DominikKordiak Dominik 05 05 Zš s Mš A.Kubinu 34Zš s Mš A.Kubinu 34 13 4:18.64
39 Horina OndrejHorina Ondrej 04 04 ZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnavaZŠ s MŠ M.Gorkého 21 trnava 11 DNS
44 Novanská SimonaNovanská Simona 05 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, TrnavaZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27... 16 DNS
Celkom 11 pretekárov