<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)
Pätboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2727
2 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné{8} 2676
3 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX Lučenec{8} 2482
4 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel Partizánske{8} 2024
5 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1976
6 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod Bradlom{8} 1942
7 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1938
8 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár Nitra{8} 1871
9 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC Malacky{8} 1835
10 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC Malacky{8} 1757
11 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel Žilina{8} 1686
12 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský Mikuláš{8} 1685
13 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica Zvolen{8} 1625
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod Bradlom{8} 1592
15 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný Kubín{8} 1569
16 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1530
17 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská Bystrica{8} 1517
18 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1483
19 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská Bystrica{8} 1475
20 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné{8} 1440
21 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC Malacky{8} 1434
22 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové Zámky{8} 1407
23 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC Malacky{8} 1395
24 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletika{8} 1375
25 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1282
26 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1262
27 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1205
28 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC Malacky{8} 1201
29 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC Malacky{8} 1194
30 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC Malacky{8} 1007
31 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové Zámky{8} 0753
32 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC Malacky{8} 0683
33 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 0674
34 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 0598
Celkom 34 pretekárov
Pätboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad Hronom{8} 2980
2 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletika{8} 2900
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský Mikuláš{8} 2828
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletika{8} 2560
5 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK Bratislava{8} 2551
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO Čadca{8} 2428
7 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2419
8 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné{8} 2383
9 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 2377
10 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2361
11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár Nitra{8} 2233
12 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné{8} 2231
13 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2219
14 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad Váhom{8} 2168
15 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2164
16 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár Nitra{8} 2101
17 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad Váhom{8} 2088
18 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK Jablonica{8} 2086
19 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 2060
20 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC Malacky{8} 1990
21 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX Lučenec{8} 1986
22 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC Malacky{8} 1951
23 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1912
24 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel Žilina{8} 1909
25 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX Lučenec{8} 1865
26 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC Malacky{8} 1834
27 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1834
28 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár Nitra{8} 1820
29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové Zámky{8} 1787
30 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1773
31 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK Jablonica{8} 1763
32 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská Bystrica{8} 1731
33 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS Martin{8} 1601
34 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel Žilina{8} 1600
35 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1588
36 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX Lučenec{8} 1558
37 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC Malacky{8} 1520
38 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad Váhom{8} 1503
39 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1496
40 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel Žilina{8} 1480
41 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS Martin{8} 1450
42 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica Zvolen{8} 1396
43 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1383
44 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1360
45 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC Malacky{8} 1307
46 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica Zvolen{8} 1251
47 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1214
48 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1204
49 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC Malacky{8} 1105
50 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská Bystrica{8} 1045
51 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC Malacky{8} 0941
52 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC Malacky{8} 0862
53 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica Zvolen{8} 0691
Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub Bojničky{8} DNF
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad Váhom{8} DNF
Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX Lučenec{8} DNF
Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU Košice{8} DNF
Celkom 57 pretekárov