<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.95 551.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.06 530.00
3 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.76 407.00
4 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85 392.00
5 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.94 377.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.41 466.00
2 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.73 411.00
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.86 390.00
4 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.06 359.00
5 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.20 337.00
6 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.17 206.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.28 325.00
2 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.29 324.00
3 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.33 318.00
4 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.96 232.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.09 216.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.53 445.00
2 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.88 387.00
3 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.02 365.00
4 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.91 238.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.30 191.00
6 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.71 62.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 3 11.06 359.00
2 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 205.00
3 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.50 169.00
4 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.52 166.00
5 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.57 161.00
6 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.68 150.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.96 232.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.49 170.00
3 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.58 160.00
4 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 105.00
5 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.37 87.00
6 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.61 69.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.95 551.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.06 530.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.41 466.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.53 445.00
5 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.73 411.00
6 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.76 407.00
7 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85 392.00
8 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.86 390.00
9 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.88 387.00
10 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.94 377.00
11 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.02 365.00
12 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.06 359.00
12 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 3 11.06 359.00
14 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.20 337.00
15 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.28 325.00
16 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.29 324.00
17 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.33 318.00
18 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.91 238.00
19 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.96 232.00
19 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.96 232.00
21 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.09 216.00
22 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.17 206.00
23 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 205.00
24 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.30 191.00
25 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.49 170.00
26 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.50 169.00
27 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.52 166.00
28 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.57 161.00
29 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.58 160.00
30 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.68 150.00
31 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 105.00
32 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.37 87.00
33 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.61 69.00
34 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.71 62.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.88 735.00
2 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 10.04 705.00
3 37 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 688.00
4 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 636.00
5 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 11.01 535.00
6 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.46 463.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.78 573.00
2 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 11.03 532.00
3 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.17 509.00
4 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.32 485.00
5 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.99 385.00
6 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.07 374.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.20 675.00
2 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.96 543.00
3 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.40 473.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78 415.00
5 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.93 394.00
6 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.19 233.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01 535.00
2 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.51 456.00
3 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.66 433.00
4 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.70 427.00
5 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.25 349.00
6 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.85 164.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.63 599.00
2 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.80 412.00
3 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.12 367.00
4 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.13 366.00
5 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 12.47 320.00
6 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.85 164.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.11 519.00
2 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.22 501.00
3 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.90 267.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.95 261.00
5 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.37 213.00
6 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.80 169.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 4A (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.29 490.00
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.42 470.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.50 457.00
4 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.05 377.00
5 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.45 323.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 4B (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.88 401.00
2 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.56 309.00
3 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.87 270.00
4 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.94 156.00
5 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.09 142.00
6 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.23 130.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 5A (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.86 560.00
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.31 341.00
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.16 236.00
4 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.84 165.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 5B (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.99 256.00
2 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.08 143.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.63 97.00
4 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.96 74.00
5 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.80 28.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.88 735.00
2 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 10.04 705.00
3 37 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 688.00
4 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.20 675.00
5 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 636.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.63 599.00
7 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.78 573.00
8 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.86 560.00
9 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.96 543.00
10 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 11.01 535.00
10 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01 535.00
12 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 11.03 532.00
13 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.11 519.00
14 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.17 509.00
15 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.22 501.00
16 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.29 490.00
17 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.32 485.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.40 473.00
19 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.42 470.00
20 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.46 463.00
21 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.50 457.00
22 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.51 456.00
23 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.66 433.00
24 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.70 427.00
25 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78 415.00
26 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.80 412.00
27 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.88 401.00
28 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.93 394.00
29 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.99 385.00
30 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.05 377.00
31 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.07 374.00
32 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.12 367.00
33 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.13 366.00
34 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.25 349.00
35 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.31 341.00
36 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.45 323.00
37 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 12.47 320.00
38 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.56 309.00
39 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.87 270.00
40 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.90 267.00
41 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.95 261.00
42 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.99 256.00
43 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.16 236.00
44 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.19 233.00
45 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.37 213.00
46 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.80 169.00
47 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.84 165.00
48 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.85 164.00
48 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.85 164.00
50 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.94 156.00
51 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.08 143.00
52 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.09 142.00
53 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.23 130.00
54 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.63 97.00
55 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.96 74.00
56 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.80 28.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNF