<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.74 637.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.05 545.00
3 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.43 441.00
4 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.78 354.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.83 343.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.25 489.00
2 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.93 320.00
3 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.03 298.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.11 280.00
5 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.14 274.00
6 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.42 218.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.73 366.00
2 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.13 276.00
3 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 255.00
4 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.32 237.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.35 231.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.42 444.00
2 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.56 408.00
3 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.13 276.00
4 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.21 259.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 156.00
6 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.21 91.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.65 386.00
2 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.35 231.00
3 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 5 09.52 199.00
4 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.65 176.00
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.82 148.00
6 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88 138.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.59 187.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.62 181.00
3 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.72 164.00
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.91 134.00
5 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.42 66.00
6 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.49 59.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.74 637.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.05 545.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.25 489.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.42 444.00
5 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.43 441.00
6 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.56 408.00
7 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.65 386.00
8 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.73 366.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.78 354.00
10 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.83 343.00
11 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.93 320.00
12 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.03 298.00
13 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.11 280.00
14 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.13 276.00
14 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.13 276.00
16 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.14 274.00
17 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.21 259.00
18 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 255.00
19 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.32 237.00
20 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.35 231.00
20 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.35 231.00
22 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.42 218.00
23 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 5 09.52 199.00
24 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.59 187.00
25 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.62 181.00
26 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.65 176.00
27 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.72 164.00
28 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 156.00
29 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.82 148.00
30 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88 138.00
31 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.91 134.00
32 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.21 91.00
33 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.42 66.00
34 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.49 59.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 08.30 758.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.52 695.00
3 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.63 665.00
4 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 5 08.71 643.00
5 37 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.98 571.00
6 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.05 553.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68 651.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.79 621.00
3 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.95 579.00
4 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.04 556.00
5 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.25 504.00
6 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.26 501.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.68 651.00
2 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 643.00
3 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.94 582.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 579.00
5 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.98 571.00
6 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.13 533.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.94 582.00
2 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.22 511.00
3 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.44 458.00
4 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.46 454.00
5 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.79 380.00
6 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.81 376.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.95 579.00
2 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.97 574.00
3 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.00 566.00
4 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.30 492.00
5 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.51 442.00
6 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.51 442.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.16 526.00
2 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.35 480.00
3 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.55 433.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.67 406.00
5 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.90 357.00
6 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.03 330.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 4A (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.60 673.00
2 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79 621.00
3 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.90 592.00
4 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.06 551.00
5 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.12 536.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 4B (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.38 472.00
2 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.41 465.00
3 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.63 415.00
4 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.78 382.00
5 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.88 361.00
6 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.13 310.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 5A (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.28 496.00
2 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.34 482.00
3 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.48 449.00
4 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.85 367.00
5 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52 238.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 5B (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.69 402.00
2 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.09 318.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.23 291.00
4 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28 281.00
5 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.78 195.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 08.30 758.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.52 695.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.60 673.00
4 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.63 665.00
5 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68 651.00
5 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.68 651.00
7 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 5 08.71 643.00
7 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 643.00
9 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.79 621.00
9 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79 621.00
11 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.90 592.00
12 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.94 582.00
12 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.94 582.00
14 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.95 579.00
14 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 579.00
14 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.95 579.00
17 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.97 574.00
18 37 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.98 571.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.98 571.00
20 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.00 566.00
21 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.04 556.00
22 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.05 553.00
23 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.06 551.00
24 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.12 536.00
25 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.13 533.00
26 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.16 526.00
27 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.22 511.00
28 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.25 504.00
29 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.26 501.00
30 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.28 496.00
31 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.30 492.00
32 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.34 482.00
33 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.35 480.00
34 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.38 472.00
35 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.41 465.00
36 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.44 458.00
37 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.46 454.00
38 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.48 449.00
39 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.51 442.00
39 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.51 442.00
41 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.55 433.00
42 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.63 415.00
43 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.67 406.00
44 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.69 402.00
45 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.78 382.00
46 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.79 380.00
47 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.81 376.00
48 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.85 367.00
49 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.88 361.00
50 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.90 357.00
51 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.03 330.00
52 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.09 318.00
53 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.13 310.00
54 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.23 291.00
55 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28 281.00
56 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52 238.00
57 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.78 195.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:41.66 812.00
2 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:43.26 783.00
3 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:45.00 752.00
4 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:45.46 744.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:48.87 685.00
6 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:49.14 680.00
7 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 1:58.83 526.00
8 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:01.05 493.00
9 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:02.74 469.00
10 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:04.00 451.00
11 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.33 380.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:49.03 682.00
2 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:53.41 610.00
3 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.08 599.00
4 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:54.09 599.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:55.41 578.00
6 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:55.85 572.00
7 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.55 501.00
8 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:03.73 455.00
9 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:06.33 419.00
10 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.30 368.00
11 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:17.16 286.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:52.90 618.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 1:56.29 565.00
3 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.64 544.00
4 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:59.71 513.00
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.07 508.00
6 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:00.58 500.00
7 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:01.60 485.00
8 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.82 349.00
9 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 7 2:15.47 305.00
10 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:18.64 269.00
11 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:18.64 269.00
12 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:18.74 268.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:41.66 812.00
2 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:43.26 783.00
3 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:45.00 752.00
4 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:45.46 744.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:48.87 685.00
6 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:49.03 682.00
7 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:49.14 680.00
8 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:52.90 618.00
9 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:53.41 610.00
10 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.08 599.00
11 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:54.09 599.00
12 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:55.41 578.00
13 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:55.85 572.00
14 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 1:56.29 565.00
15 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.64 544.00
16 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 1:58.83 526.00
17 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:59.71 513.00
18 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.07 508.00
19 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.55 501.00
20 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:00.58 500.00
21 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:01.05 493.00
22 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:01.60 485.00
23 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:02.74 469.00
24 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:03.73 455.00
25 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:04.00 451.00
26 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:06.33 419.00
27 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.33 380.00
28 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.30 368.00
29 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.82 349.00
30 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 7 2:15.47 305.00
31 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:17.16 286.00
32 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:18.64 269.00
32 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:18.64 269.00
34 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:18.74 268.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:44.14 767.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:46.64 723.00
3 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:47.87 702.00
4 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:53.00 617.00
5 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:53.10 615.00
6 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:54.19 598.00
7 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:54.30 596.00
8 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 8 1:55.00 585.00
9 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11 2:12.95 335.00
10 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:19.66 258.00
38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:49.45 675.00
2 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 1:53.98 601.00
3 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.42 578.00
4 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.99 539.00
5 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:58.49 531.00
6 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:03.31 461.00
7 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.45 445.00
8 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.85 373.00
9 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:11.59 352.00
10 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:12.72 338.00
11 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:22.21 232.00
12 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:22.41 229.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 1:56.84 556.00
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 1:57.85 541.00
3 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:58.73 528.00
4 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.16 506.00
5 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:01.51 487.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.63 443.00
7 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.48 317.00
8 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:16.53 293.00
9 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:18.74 268.00
10 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:20.91 245.00
11 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.35 240.00
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.9.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:55.14 583.00
2 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:01.42 488.00
3 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:04.03 451.00
4 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:04.68 442.00
5 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:09.46 378.00
6 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.61 351.00
7 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:17.00 287.00
8 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:21.56 238.00
9 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:25.57 198.00
10 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:33.88 127.00
61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.9.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:54.42 594.00
2 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:58.29 534.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.28 505.00
4 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:13.73 325.00
5 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:16.29 296.00
6 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:18.53 270.00
7 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:19.63 259.00
8 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:22.69 227.00
9 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:29.12 166.00
10 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:40.30 82.00
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:44.14 767.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:46.64 723.00
3 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:47.87 702.00
4 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:49.45 675.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:53.00 617.00
6 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:53.10 615.00
7 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 1:53.98 601.00
8 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:54.19 598.00
9 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:54.30 596.00
10 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:54.42 594.00
11 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 8 1:55.00 585.00
12 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:55.14 583.00
13 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.42 578.00
14 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 1:56.84 556.00
15 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 1:57.85 541.00
16 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.99 539.00
17 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:58.29 534.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:58.49 531.00
19 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:58.73 528.00
20 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.16 506.00
21 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.28 505.00
22 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:01.42 488.00
23 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:01.51 487.00
24 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:03.31 461.00
25 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:04.03 451.00
26 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.45 445.00
27 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.63 443.00
28 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:04.68 442.00
29 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:09.46 378.00
30 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.85 373.00
31 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:11.59 352.00
32 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.61 351.00
33 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:12.72 338.00
34 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11 2:12.95 335.00
35 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:13.73 325.00
36 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.48 317.00
37 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:16.29 296.00
38 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:16.53 293.00
39 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:17.00 287.00
40 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:18.53 270.00
41 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:18.74 268.00
42 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:19.63 259.00
43 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:19.66 258.00
44 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:20.91 245.00
45 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.35 240.00
46 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:21.56 238.00
47 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:22.21 232.00
48 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:22.41 229.00
49 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:22.69 227.00
50 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:25.57 198.00
51 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:29.12 166.00
52 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:33.88 127.00
53 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:40.30 82.00
38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 DNS
61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.95 551.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.06 530.00
3 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.76 407.00
4 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85 392.00
5 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.94 377.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.41 466.00
2 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.73 411.00
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.86 390.00
4 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.06 359.00
5 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.20 337.00
6 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.17 206.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.28 325.00
2 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.29 324.00
3 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.33 318.00
4 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.96 232.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.09 216.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.53 445.00
2 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.88 387.00
3 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.02 365.00
4 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.91 238.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.30 191.00
6 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.71 62.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 3 11.06 359.00
2 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 205.00
3 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.50 169.00
4 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.52 166.00
5 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.57 161.00
6 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.68 150.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.96 232.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.49 170.00
3 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.58 160.00
4 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 105.00
5 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.37 87.00
6 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.61 69.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.95 551.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.06 530.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.41 466.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.53 445.00
5 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.73 411.00
6 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.76 407.00
7 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85 392.00
8 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.86 390.00
9 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.88 387.00
10 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.94 377.00
11 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.02 365.00
12 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.06 359.00
12 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 3 11.06 359.00
14 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.20 337.00
15 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.28 325.00
16 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.29 324.00
17 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.33 318.00
18 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.91 238.00
19 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.96 232.00
19 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.96 232.00
21 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.09 216.00
22 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.17 206.00
23 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 205.00
24 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.30 191.00
25 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.49 170.00
26 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.50 169.00
27 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.52 166.00
28 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.57 161.00
29 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.58 160.00
30 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.68 150.00
31 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 105.00
32 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.37 87.00
33 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.61 69.00
34 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.71 62.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.88 735.00
2 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 10.04 705.00
3 37 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 688.00
4 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 636.00
5 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 11.01 535.00
6 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.46 463.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.78 573.00
2 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 11.03 532.00
3 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.17 509.00
4 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.32 485.00
5 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.99 385.00
6 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.07 374.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.20 675.00
2 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.96 543.00
3 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.40 473.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78 415.00
5 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.93 394.00
6 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.19 233.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01 535.00
2 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.51 456.00
3 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.66 433.00
4 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.70 427.00
5 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.25 349.00
6 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.85 164.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.63 599.00
2 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.80 412.00
3 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.12 367.00
4 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.13 366.00
5 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 12.47 320.00
6 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.85 164.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.11 519.00
2 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.22 501.00
3 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.90 267.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.95 261.00
5 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.37 213.00
6 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.80 169.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 4A (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.29 490.00
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.42 470.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.50 457.00
4 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.05 377.00
5 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.45 323.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 4B (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.88 401.00
2 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.56 309.00
3 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.87 270.00
4 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.94 156.00
5 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.09 142.00
6 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.23 130.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 5A (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.86 560.00
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.31 341.00
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.16 236.00
4 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.84 165.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 5B (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.99 256.00
2 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.08 143.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.63 97.00
4 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.96 74.00
5 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.80 28.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.88 735.00
2 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 10.04 705.00
3 37 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 688.00
4 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.20 675.00
5 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 636.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.63 599.00
7 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.78 573.00
8 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.86 560.00
9 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.96 543.00
10 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 11.01 535.00
10 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01 535.00
12 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 11.03 532.00
13 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.11 519.00
14 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.17 509.00
15 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.22 501.00
16 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.29 490.00
17 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.32 485.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.40 473.00
19 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.42 470.00
20 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.46 463.00
21 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.50 457.00
22 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.51 456.00
23 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.66 433.00
24 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.70 427.00
25 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78 415.00
26 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.80 412.00
27 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.88 401.00
28 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.93 394.00
29 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.99 385.00
30 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.05 377.00
31 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.07 374.00
32 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.12 367.00
33 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.13 366.00
34 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.25 349.00
35 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.31 341.00
36 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.45 323.00
37 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 12.47 320.00
38 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.56 309.00
39 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.87 270.00
40 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.90 267.00
41 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.95 261.00
42 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.99 256.00
43 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.16 236.00
44 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.19 233.00
45 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.37 213.00
46 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.80 169.00
47 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.84 165.00
48 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.85 164.00
48 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.85 164.00
50 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.94 156.00
51 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.08 143.00
52 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.09 142.00
53 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.23 130.00
54 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.63 97.00
55 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.96 74.00
56 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.80 28.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNF

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 11 533 -0.3 m/s 502  +0.0533  -0.3514533 447.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 10 523 +0.0 m/s 509  +0.0523  +0.0506  +1.6523 427.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060426 1 516 +0.0 m/s 516  +0.0493  +0.0466  +0.0516 413.00
4 21 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 9 494 +1.3 m/s 494  +1.3472  -1.2484  +1.7494 371.00
5 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 8 448 +0.0 m/s 412  +2.0379  +0.0448  +0.0448 287.00
6 57 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 3 438 -0.8 m/s 420  +0.0438  -0.8417  +0.0438 269.00
7 40 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 4 434 -2.4 m/s 391  +0.0434  -2.4411  -0.4434 262.00
8 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060728 2 434 -0.4 m/s x434  -0.4x434 262.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 6 433 +1.3 m/s 433  +1.3x421  +0.0433 261.00
10 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 5 429 +0.0 m/s 398  +1.0414  -1.2429  +0.0429 254.00
11 43 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 7 402 +0.0 m/s 381  +1.4387  +1.4402  +0.0402 209.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 10 463 -0.2 m/s 463  -0.2xx463 313.00
2 41 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 11 445 +1.2 m/s 435  +0.0445  +1.2438  -0.7445 281.00
3 28 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 9 441 -0.7 m/s 441  -0.7430  +0.0441  +0.0441 274.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060310 1 423 +1.9 m/s 381  +1.4417  +0.0423  +1.9423 244.00
5 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 2 416 +0.0 m/s 413  +0.0416  +0.0x416 232.00
6 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 7 402 -0.2 m/s 402  -0.2330  +0.0x402 209.00
7 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070913 6 398 -1.9 m/s 387  -0.9383  +0.0398  -1.9398 203.00
8 91 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 8 394 -0.3 m/s 394  -0.3x392  +0.0394 196.00
9 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080627 5 380 +0.0 m/s 367  -1.3377  +1.4380  +0.0380 174.00
10 5 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 3 353 +0.0 m/s 340  -0.1353  +0.0335  +0.0353 135.00
11 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 4 344 +1.2 m/s 334  -1.8344  +1.2343  +0.0344 122.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 03 (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060623 6 416 +0.0 m/s 416  +0.0403  +0.4395  -0.3416 232.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
071108 9 412 +0.1 m/s 412  +0.1364  +0.0384  +0.0412 225.00
3 69 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 8 407 +0.0 m/s 400  +0.8380  +0.0407  +0.0407 217.00
4 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 10 402 +0.0 m/s 402  +0.0xx402 209.00
5 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
080522 12 396 +1.4 m/s 396  +1.4x389  +0.3396 199.00
6 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070108 7 390 +0.3 m/s 390  +0.3xx390 190.00
7 92 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071220 5 383 +0.3 m/s 350  +0.0383  +0.3378  +0.1383 179.00
8 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 11 364 +0.0 m/s 364  +0.0349  +1.4360  +1.5364 150.00
9 52 Krišica AndrejKrišica Andrej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070117 1 353 +0.0 m/s 353  +0.0346  +1.4331  +0.2353 135.00
10 78 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071030 3 334 +0.0 m/s 334  +0.0323  +0.1306  +0.9334 108.00
11 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070911 4 324 +0.0 m/s 324  +0.0xx324 95.00
12 75 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070330 2 321 -0.1 m/s 321  -0.1xx321  +2.0 91.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 12 532 +0.4 m/s x532  +0.4x532 648.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 11 522 +1.4 m/s 510  -0.1522  +1.4520  +2.0522 620.00
3 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 10 494 +1.7 m/s 475  -0.9494  +1.7491  +1.3494 543.00
4 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 7 450 +1.6 m/s 412  -0.8420  +0.0450  +1.6450 428.00
5 38 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 8 441 -1.2 m/s 441  -1.2369  +1.6x441 406.00
6 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 6 435 +0.7 m/s 435  +0.7391  +1.3x435 391.00
7 62 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 5 428 -0.7 m/s 398  +1.6428  -0.7x428 374.00
8 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 2 424 +2.8 m/s 412 +0.5 m/s 401  +0.0412  +0.5424  +2.8424 364.00
9 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060124 3 424 +1.0 m/s 424  +1.0x361  +1.8424 364.00
10 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
060112 4 418 +0.4 m/s 418  +0.4409  -1.3321  +1.8418 350.00
11 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 1 375 +1.8 m/s 357  +0.0365  +1.8375  +1.8375 252.00
37 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 9 DNS 0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 12 454 +1.3 m/s 454  +1.3438  +0.0452  +1.7454 438.00
2 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070122 11 454 +1.6 m/s 454  +1.6x449  +0.7454 438.00
3 96 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060505 3 426 +2.5 m/s 413 +0.9 m/s 403  +0.0426  +2.5413  +0.9426 369.00
4 33 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 7 418 +1.5 m/s 400  +1.9408  +0.0418  +1.5418 350.00
5 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 10 411 +0.6 m/s 380  +1.6411  +0.6408  +0.7411 333.00
6 93 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 8 409 +1.0 m/s 383  +1.6x409  +1.0409 329.00
7 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 9 408 +2.1 m/s 407 +2.0 m/s 407  +2.0408  +2.1x408 326.00
8 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070203 5 405 +1.7 m/s 360  +1.3405  +1.7387  +0.0405 319.00
9 10 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061122 6 388 +2.0 m/s 372  +1.5388  +2.0386  +1.6388 281.00
10 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060901 1 371 -0.1 m/s 371  -0.1x319  +0.2371 244.00
11 72 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 2 361 +1.1 m/s 361  +1.1352  +0.9354  +1.1361 223.00
12 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 4 340 +0.5 m/s 340  +0.5328  +2.7x340 180.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060603 9 430 -1.5 m/s 430  -1.5428  +0.2420  +1.6430 379.00
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 12 429 +0.0 m/s 421  +0.0429  +0.0406  +1.2429 376.00
3 101 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 10 413 +2.3 m/s 367 +1.1 m/s 367  +1.1413  +2.3392  +2.3413 338.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060324 6 412 +1.6 m/s 405  -0.9x412  +1.6412 336.00
5 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 11 405 +1.9 m/s 393  +1.1398  +0.3405  +1.9405 319.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 1 401 +0.8 m/s 401  +0.8401  +1.7357401 310.00
7 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060222 4 396 +0.9 m/s x336  +0.3396  +0.9396 299.00
8 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070714 7 386 +1.5 m/s x354  +0.1386  +1.5386 276.00
9 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070201 3 367 +3.1 m/s 324 +0.5 m/s 365  +2.2324  +0.5367  +3.1367 235.00
10 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 5 365 +2.7 m/s 364 +0.0 m/s 365  +2.7364  +0.0x365 231.00
11 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080801 2 344 +1.4 m/s 344  +1.4325  +1.8x344 188.00
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 8 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (ne, 15.9.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 10 410 +0.0 m/s 395  +0.6410  +0.0369  +0.3410 331.00
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 1 399 +1.6 m/s x383  +1.7399  +1.6399 306.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070710 2 393 +1.5 m/s xx393  +1.5393 292.00
4 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 8 387 +1.7 m/s x374  +0.7387  +1.7387 279.00
5 80 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 11 386 +1.3 m/s x386  +1.3x386 276.00
6 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070209 4 383 +1.1 m/s 346  +0.3357  +0.0383  +1.1383 270.00
7 30 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 6 380 +2.5 m/s 340 +0.3 m/s 315  +1.5340  +0.3380  +2.5380 263.00
8 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
060228 3 378 +1.4 m/s 378  +1.4334  +1.6371  +1.5378 259.00
9 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060814 5 375 +1.1 m/s 330  +0.3346  +1.2375  +1.1375 252.00
10 45 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 7 343 +2.4 m/s xx343  +2.4343 186.00
29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 9 NM xxx0.0
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (ne, 15.9.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060104 2 420 +0.0 m/s 406  +0.6420  +0.0419  +1.4420 355.00
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060116 6 407 +0.9 m/s 370  +2.5354  -2.1407  +0.9407 324.00
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070715 10 388 +1.8 m/s 375  +0.0388  +1.8380  -0.8388 281.00
4 16 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070123 9 379 +1.2 m/s 359  +1.6379  +1.2367  +0.5379 261.00
5 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060608 3 365 +2.6 m/s 354 +0.0 m/s 365  +2.6354  +0.0x365 231.00
6 11 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060925 4 340 +0.5 m/s 276  +2.2245  +0.0340  +0.5340 180.00
7 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070604 7 336 +1.6 m/s 283  +1.7309  +0.1336  +1.6336 172.00
8 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 8 330 +1.4 m/s x330  +1.4x330 161.00
9 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061118 1 327 +0.2 m/s x310  -1.1327  +0.2327 155.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
070614 5 DNF 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 11 60.47 0.0 398.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 10 57.17 0.0 369.00
3 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 6 53.86 0.0 341.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 5 52.78 0.0 331.00
5 60 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060426 4 52.68 0.0 331.00
6 21 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 8 47.55 0.0 287.00
7 57 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 9 45.76 0.0 272.00
8 40 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 1 45.60 0.0 271.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 7 45.06 0.0 266.00
10 43 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 2 41.02 0.0 233.00
11 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060728 3 36.27 0.0 194.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 15.9.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 11 50.23 0.0 310.00
2 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070913 9 43.66 0.0 255.00
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060310 5 42.70 0.0 247.00
4 27 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 1 41.15 0.0 234.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 8 38.36 0.0 211.00
6 28 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 3 38.06 0.0 208.00
7 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080627 7 37.15 0.0 201.00
8 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 10 36.30 0.0 194.00
9 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 6 36.02 0.0 192.00
10 91 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 4 33.75 0.0 173.00
11 41 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 2 26.41 0.0 115.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 03 (ne, 15.9.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 12 55.06 0.0 351.00
2 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
080522 2 50.64 0.0 313.00
3 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 11 46.03 0.0 274.00
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 9 38.71 0.0 214.00
5 52 Krišica AndrejKrišica Andrej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070117 4 38.34 0.0 211.00
6 92 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071220 8 36.56 0.0 196.00
7 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070108 10 34.60 0.0 180.00
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
071108 1 33.37 0.0 170.00
9 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070911 7 31.60 0.0 156.00
10 47 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060623 3 25.95 0.0 112.00
11 75 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070330 6 22.50 0.0 85.00
12 78 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071030 5 19.60 0.0 64.00
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 11 44.78 0.0 414.00
2 37 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 12 44.26 0.0 408.00
3 62 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 10 41.08 0.0 369.00
4 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 9 39.33 0.0 348.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 6 39.22 0.0 346.00
6 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 7 35.51 0.0 301.00
7 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 8 34.50 0.0 289.00
8 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 2 33.92 0.0 282.00
9 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
060112 3 32.49 0.0 265.00
10 38 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 1 28.13 0.0 214.00
11 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060124 4 27.50 0.0 206.00
12 66 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 5 27.37 0.0 204.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 12 43.24 0.0 396.00
2 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 6 40.70 0.0 364.00
3 93 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 2 40.43 0.0 361.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070203 11 37.48 0.0 325.00
5 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060901 7 37.28 0.0 323.00
6 33 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 10 32.14 0.0 261.00
7 96 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060505 9 28.89 0.0 223.00
8 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070122 5 28.42 0.0 217.00
9 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 8 26.11 0.0 190.00
10 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 4 21.39 0.0 136.00
11 10 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061122 3 20.90 0.0 131.00
12 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 1 11.90 0.0 35.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060324 12 55.22 0.0 546.00
2 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 4 33.29 0.0 275.00
3 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060222 6 31.47 0.0 253.00
4 23 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 10 31.32 0.0 251.00
5 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 5 30.78 0.0 245.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 7 30.26 0.0 239.00
7 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080801 11 30.06 0.0 236.00
8 81 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060603 8 27.37 0.0 205.00
9 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070201 9 23.55 0.0 161.00
10 101 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 2 22.07 0.0 144.00
11 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 1 21.90 0.0 142.00
12 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070714 3 19.93 0.0 120.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 9 47.87 0.0 453.00
2 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 11 42.28 0.0 384.00
3 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070209 10 40.49 0.0 362.00
4 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
060228 2 40.48 0.0 362.00
5 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070710 6 29.39 0.0 228.00
6 45 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 8 28.80 0.0 222.00
7 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060814 3 28.14 0.0 214.00
8 80 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 1 25.88 0.0 188.00
9 30 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 5 24.80 0.0 175.00
10 25 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 7 23.32 0.0 158.00
11 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 4 21.54 0.0 138.00
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (ne, 15.9.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070604 10 33.00 0.0 271.00
2 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 9 29.13 0.0 225.00
3 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
070614 4 29.03 0.0 224.00
4 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060608 2 27.95 0.0 212.00
5 31 Maleková TamaraMaleková Tamara
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060116 8 27.10 0.0 202.00
6 11 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060925 3 25.16 0.0 179.00
7 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070715 6 24.43 0.0 171.00
8 16 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070123 5 22.89 0.0 153.00
9 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060104 7 18.68 0.0 106.00
10 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061118 1 16.25 0.0 80.00
Celkom 10 pretekárov
Pätboj - Mladší žiaci (prieběžný výsledok)
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2727
2 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné{8} 2676
3 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX Lučenec{8} 2482
4 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel Partizánske{8} 2024
5 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1976
6 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod Bradlom{8} 1942
7 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1938
8 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár Nitra{8} 1871
9 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC Malacky{8} 1835
10 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC Malacky{8} 1757
11 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel Žilina{8} 1686
12 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský Mikuláš{8} 1685
13 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica Zvolen{8} 1625
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod Bradlom{8} 1592
15 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 TJ Orava Dolný Kubín{8} 1569
16 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1530
17 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská Bystrica{8} 1517
18 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1483
19 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská Bystrica{8} 1475
20 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné{8} 1440
21 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC Malacky{8} 1434
22 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové Zámky{8} 1407
23 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC Malacky{8} 1395
24 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletika{8} 1375
25 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1282
26 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1262
27 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1205
28 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC Malacky{8} 1201
29 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC Malacky{8} 1194
30 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC Malacky{8} 1007
31 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové Zámky{8} 0753
32 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC Malacky{8} 0683
33 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 0674
34 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 0598
Celkom 34 pretekárov
Pätboj - Mladšie žiačky (prieběžný výsledok)
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad Hronom{8} 2980
2 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletika{8} 2900
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský Mikuláš{8} 2828
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletika{8} 2560
5 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 AK Slávia UK Bratislava{8} 2551
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO Čadca{8} 2428
7 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2419
8 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné{8} 2383
9 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 2377
10 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2362
11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár Nitra{8} 2233
12 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné{8} 2231
13 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2220
14 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad Váhom{8} 2169
15 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2165
16 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár Nitra{8} 2101
17 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad Váhom{8} 2088
18 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK Jablonica{8} 2087
19 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 2061
20 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC Malacky{8} 1990
21 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX Lučenec{8} 1987
22 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC Malacky{8} 1951
23 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1913
24 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel Žilina{8} 1910
25 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 MAC REDOX Lučenec{8} 1866
26 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC Malacky{8} 1835
27 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1834
28 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár Nitra{8} 1821
29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové Zámky{8} 1787
30 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1773
31 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK Jablonica{8} 1764
32 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská Bystrica{8} 1732
33 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS Martin{8} 1602
34 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel Žilina{8} 1600
35 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1589
36 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX Lučenec{8} 1559
37 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC Malacky{8} 1521
38 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad Váhom{8} 1503
39 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1497
40 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel Žilina{8} 1480
41 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS Martin{8} 1450
42 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 AK Danica Zvolen{8} 1397
43 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1383
44 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1360
45 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC Malacky{8} 1307
46 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX Lučenec{8} 1294
47 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica Zvolen{8} 1252
48 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1215
49 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1204
50 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC Malacky{8} 1105
51 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská Bystrica{8} 1045
52 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC Malacky{8} 0941
53 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 Atletický klub AC Malacky{8} 0862
54 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica Zvolen{8} 0691
Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU Košice{8} DNF
Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub Bojničky{8} DNF
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad Váhom{8} DNF
Celkom 57 pretekárov