<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.74 637.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.05 545.00
3 21 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.43 441.00
4 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.78 354.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.83 343.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.25 489.00
2 40 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.93 320.00
3 43 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.03 298.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.11 280.00
5 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.14 274.00
6 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.42 218.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.73 366.00
2 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.13 276.00
3 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 255.00
4 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.32 237.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.35 231.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.42 444.00
2 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.56 408.00
3 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.13 276.00
4 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.21 259.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 156.00
6 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.21 91.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.65 386.00
2 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.35 231.00
3 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 5 09.52 199.00
4 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.65 176.00
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.82 148.00
6 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88 138.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.59 187.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.62 181.00
3 78 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.72 164.00
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.91 134.00
5 75 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.42 66.00
6 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.49 59.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.74 637.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.05 545.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.25 489.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.42 444.00
5 21 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.43 441.00
6 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.56 408.00
7 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.65 386.00
8 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.73 366.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.78 354.00
10 57 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.83 343.00
11 40 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.93 320.00
12 43 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.03 298.00
13 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.11 280.00
14 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.13 276.00
14 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.13 276.00
16 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.14 274.00
17 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.21 259.00
18 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 255.00
19 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.32 237.00
20 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.35 231.00
20 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.35 231.00
22 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.42 218.00
23 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 5 09.52 199.00
24 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.59 187.00
25 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.62 181.00
26 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.65 176.00
27 78 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.72 164.00
28 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 156.00
29 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.82 148.00
30 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88 138.00
31 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.91 134.00
32 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.21 91.00
33 75 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.42 66.00
34 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.49 59.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 08.30 758.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.52 695.00
3 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.63 665.00
4 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.71 643.00
5 37 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.98 571.00
6 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.05 553.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68 651.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.79 621.00
3 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.95 579.00
4 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.04 556.00
5 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.25 504.00
6 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.26 501.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.68 651.00
2 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 643.00
3 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.94 582.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 579.00
5 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.98 571.00
6 33 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.13 533.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.94 582.00
2 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.22 511.00
3 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.44 458.00
4 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.46 454.00
5 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.79 380.00
6 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.81 376.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.95 579.00
2 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.97 574.00
3 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.00 566.00
4 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.30 492.00
5 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.51 442.00
6 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.51 442.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.16 526.00
2 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.35 480.00
3 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.55 433.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.67 406.00
5 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.90 357.00
6 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.03 330.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 4A (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.60 673.00
2 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79 621.00
3 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.90 592.00
4 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.06 551.00
5 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.12 536.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 4B (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.38 472.00
2 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.41 465.00
3 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.63 415.00
4 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.78 382.00
5 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.88 361.00
6 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.13 310.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 5A (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.28 496.00
2 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.34 482.00
3 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.48 449.00
4 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.85 367.00
5 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52 238.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 5B (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.69 402.00
2 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.09 318.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.23 291.00
4 11 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28 281.00
5 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.78 195.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 08.30 758.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.52 695.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.60 673.00
4 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.63 665.00
5 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68 651.00
5 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.68 651.00
7 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.71 643.00
7 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 643.00
9 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.79 621.00
9 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79 621.00
11 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.90 592.00
12 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.94 582.00
12 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.94 582.00
14 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.95 579.00
14 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 579.00
14 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.95 579.00
17 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.97 574.00
18 37 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.98 571.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.98 571.00
20 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.00 566.00
21 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.04 556.00
22 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.05 553.00
23 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.06 551.00
24 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.12 536.00
25 33 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.13 533.00
26 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.16 526.00
27 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.22 511.00
28 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.25 504.00
29 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.26 501.00
30 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.28 496.00
31 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.30 492.00
32 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.34 482.00
33 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.35 480.00
34 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.38 472.00
35 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.41 465.00
36 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.44 458.00
37 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.46 454.00
38 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.48 449.00
39 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.51 442.00
39 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.51 442.00
41 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.55 433.00
42 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.63 415.00
43 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.67 406.00
44 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.69 402.00
45 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.78 382.00
46 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.79 380.00
47 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.81 376.00
48 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.85 367.00
49 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.88 361.00
50 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.90 357.00
51 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.03 330.00
52 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.09 318.00
53 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.13 310.00
54 16 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.23 291.00
55 11 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28 281.00
56 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52 238.00
57 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.78 195.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:41.66 812.00
2 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:43.26 783.00
3 40 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:45.00 752.00
4 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:45.46 744.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:48.87 685.00
6 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:49.14 680.00
7 43 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 1:58.83 526.00
8 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:01.05 493.00
9 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:02.74 469.00
10 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:04.00 451.00
11 21 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.33 380.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:49.03 682.00
2 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:53.41 610.00
3 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.08 599.00
4 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:54.09 599.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:55.41 578.00
6 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:55.85 572.00
7 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.55 501.00
8 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:03.73 455.00
9 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:06.33 419.00
10 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.30 368.00
11 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:17.16 286.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:52.90 618.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 1:56.29 565.00
3 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.64 544.00
4 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:59.71 513.00
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.07 508.00
6 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:00.58 500.00
7 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:01.60 485.00
8 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.82 349.00
9 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 7 2:15.47 305.00
10 78 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:18.64 269.00
11 75 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:18.64 269.00
12 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:18.74 268.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:41.66 812.00
2 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:43.26 783.00
3 40 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:45.00 752.00
4 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:45.46 744.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:48.87 685.00
6 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:49.03 682.00
7 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:49.14 680.00
8 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:52.90 618.00
9 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:53.41 610.00
10 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.08 599.00
11 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:54.09 599.00
12 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:55.41 578.00
13 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:55.85 572.00
14 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 1:56.29 565.00
15 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.64 544.00
16 43 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 1:58.83 526.00
17 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:59.71 513.00
18 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.07 508.00
19 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.55 501.00
20 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:00.58 500.00
21 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:01.05 493.00
22 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:01.60 485.00
23 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:02.74 469.00
24 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:03.73 455.00
25 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:04.00 451.00
26 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:06.33 419.00
27 21 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.33 380.00
28 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.30 368.00
29 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.82 349.00
30 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 7 2:15.47 305.00
31 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:17.16 286.00
32 78 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:18.64 269.00
32 75 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:18.64 269.00
34 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:18.74 268.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:44.14 767.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:46.64 723.00
3 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:47.87 702.00
4 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:53.00 617.00
5 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:53.10 615.00
6 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:54.19 598.00
7 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:54.30 596.00
8 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 1:55.00 585.00
9 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11 2:12.95 335.00
10 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:19.66 258.00
38 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:49.45 675.00
2 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 1:53.98 601.00
3 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.42 578.00
4 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.99 539.00
5 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:58.49 531.00
6 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:03.31 461.00
7 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.45 445.00
8 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.85 373.00
9 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:11.59 352.00
10 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:12.72 338.00
11 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:22.21 232.00
12 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:22.41 229.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 1:56.84 556.00
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 1:57.85 541.00
3 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:58.73 528.00
4 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.16 506.00
5 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:01.51 487.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.63 443.00
7 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.48 317.00
8 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:16.53 293.00
9 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:18.74 268.00
10 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:20.91 245.00
11 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.35 240.00
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.9.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:55.14 583.00
2 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:01.42 488.00
3 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:04.03 451.00
4 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:04.68 442.00
5 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:09.46 378.00
6 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.61 351.00
7 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:17.00 287.00
8 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:21.56 238.00
9 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:25.57 198.00
10 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:33.88 127.00
61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:54.42 594.00
2 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:58.29 534.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.28 505.00
4 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:13.73 325.00
5 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:16.29 296.00
6 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:18.53 270.00
7 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:19.63 259.00
8 11 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:22.69 227.00
9 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:29.12 166.00
10 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:40.30 82.00
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:44.14 767.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:46.64 723.00
3 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:47.87 702.00
4 33 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:49.45 675.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:53.00 617.00
6 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:53.10 615.00
7 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 1:53.98 601.00
8 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:54.19 598.00
9 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:54.30 596.00
10 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:54.42 594.00
11 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 1:55.00 585.00
12 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:55.14 583.00
13 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.42 578.00
14 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 1:56.84 556.00
15 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 1:57.85 541.00
16 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.99 539.00
17 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:58.29 534.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:58.49 531.00
19 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:58.73 528.00
20 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.16 506.00
21 16 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.28 505.00
22 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:01.42 488.00
23 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:01.51 487.00
24 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:03.31 461.00
25 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:04.03 451.00
26 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.45 445.00
27 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.63 443.00
28 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:04.68 442.00
29 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:09.46 378.00
30 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.85 373.00
31 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:11.59 352.00
32 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.61 351.00
33 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:12.72 338.00
34 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11 2:12.95 335.00
35 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:13.73 325.00
36 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.48 317.00
37 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:16.29 296.00
38 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:16.53 293.00
39 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:17.00 287.00
40 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:18.53 270.00
41 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:18.74 268.00
42 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:19.63 259.00
43 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:19.66 258.00
44 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:20.91 245.00
45 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.35 240.00
46 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:21.56 238.00
47 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:22.21 232.00
48 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:22.41 229.00
49 11 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:22.69 227.00
50 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:25.57 198.00
51 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:29.12 166.00
52 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:33.88 127.00
53 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:40.30 82.00
38 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 DNS
61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.95 551.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.06 530.00
3 57 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.76 407.00
4 21 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85 392.00
5 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.94 377.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.41 466.00
2 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.73 411.00
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.86 390.00
4 43 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.06 359.00
5 40 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.20 337.00
6 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.17 206.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.28 325.00
2 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.29 324.00
3 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.33 318.00
4 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.96 232.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.09 216.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.53 445.00
2 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.88 387.00
3 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.02 365.00
4 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.91 238.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.30 191.00
6 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.71 62.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 11.06 359.00
2 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 205.00
3 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.50 169.00
4 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.52 166.00
5 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.57 161.00
6 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.68 150.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.96 232.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.49 170.00
3 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.58 160.00
4 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 105.00
5 75 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.37 87.00
6 78 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.61 69.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.95 551.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.06 530.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.41 466.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.53 445.00
5 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.73 411.00
6 57 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.76 407.00
7 21 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85 392.00
8 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.86 390.00
9 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.88 387.00
10 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.94 377.00
11 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.02 365.00
12 43 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.06 359.00
12 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 11.06 359.00
14 40 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.20 337.00
15 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.28 325.00
16 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.29 324.00
17 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.33 318.00
18 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.91 238.00
19 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.96 232.00
19 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.96 232.00
21 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.09 216.00
22 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.17 206.00
23 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 205.00
24 5 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.30 191.00
25 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.49 170.00
26 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.50 169.00
27 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.52 166.00
28 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.57 161.00
29 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.58 160.00
30 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.68 150.00
31 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 105.00
32 75 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.37 87.00
33 78 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.61 69.00
34 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.71 62.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.88 735.00
2 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.04 705.00
3 37 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 688.00
4 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 636.00
5 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 11.01 535.00
6 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.46 463.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 1B (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.78 573.00
2 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 11.03 532.00
3 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.17 509.00
4 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.32 485.00
5 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.99 385.00
6 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.07 374.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2A (ne, 15.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.20 675.00
2 33 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.96 543.00
3 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.40 473.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78 415.00
5 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.93 394.00
6 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.19 233.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 2B (ne, 15.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01 535.00
2 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.51 456.00
3 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.66 433.00
4 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.70 427.00
5 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.25 349.00
6 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.85 164.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.63 599.00
2 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.80 412.00
3 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.12 367.00
4 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.13 366.00
5 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 12.47 320.00
6 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.85 164.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.11 519.00
2 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.22 501.00
3 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.90 267.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.95 261.00
5 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.37 213.00
6 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.80 169.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 4A (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.29 490.00
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.42 470.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.50 457.00
4 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.05 377.00
5 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.45 323.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 4B (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.88 401.00
2 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.56 309.00
3 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.87 270.00
4 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.94 156.00
5 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.09 142.00
6 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.23 130.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 5A (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.86 560.00
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.31 341.00
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.16 236.00
4 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.84 165.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 5B (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.99 256.00
2 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.08 143.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.63 97.00
4 11 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.96 74.00
5 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.80 28.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.88 735.00
2 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.04 705.00
3 37 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 688.00
4 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.20 675.00
5 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 636.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.63 599.00
7 38 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.78 573.00
8 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.86 560.00
9 33 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.96 543.00
10 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 11.01 535.00
10 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01 535.00
12 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 11.03 532.00
13 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.11 519.00
14 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.17 509.00
15 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.22 501.00
16 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.29 490.00
17 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.32 485.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.40 473.00
19 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.42 470.00
20 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.46 463.00
21 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.50 457.00
22 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.51 456.00
23 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.66 433.00
24 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.70 427.00
25 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78 415.00
26 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.80 412.00
27 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.88 401.00
28 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.93 394.00
29 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.99 385.00
30 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.05 377.00
31 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.07 374.00
32 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.12 367.00
33 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.13 366.00
34 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.25 349.00
35 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.31 341.00
36 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.45 323.00
37 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 12.47 320.00
38 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.56 309.00
39 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.87 270.00
40 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.90 267.00
41 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.95 261.00
42 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.99 256.00
43 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.16 236.00
44 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.19 233.00
45 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.37 213.00
46 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.80 169.00
47 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.84 165.00
48 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.85 164.00
48 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.85 164.00
50 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.94 156.00
51 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.08 143.00
52 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.09 142.00
53 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.23 130.00
54 16 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.63 97.00
55 11 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.96 74.00
56 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.80 28.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNF

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 11 533 -0.3 m/s 502  0,00 533  -0,30 514 533 447.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 10 523 +0.0 m/s 509  0,00 523  0,00 506  1,60 523 427.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 516 +0.0 m/s 516  0,00 493  0,00 466  0,00 516 413.00
4 21 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 9 494 +1.3 m/s 494  1,30 472  -1,20 484  1,70 494 371.00
5 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 448 +0.0 m/s 412  2,00 379  0,00 448  0,00 448 287.00
6 57 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 438 -0.8 m/s 420  0,00 438  -0,80 417  0,00 438 269.00
7 40 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 434 -2.4 m/s 391  0,00 434  -2,40 411  -0,40 434 262.00
8 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 434 -0.4 m/s x 434  -0,40 x 434 262.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 433 +1.3 m/s 433  1,30 x 421  0,00 433 261.00
10 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 5 429 +0.0 m/s 398  1,00 414  -1,20 429  0,00 429 254.00
11 43 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 402 +0.0 m/s 381  1,40 387  1,40 402  0,00 402 209.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 10 463 -0.2 m/s 463  -0,20 x x 463 313.00
2 41 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 11 445 +1.2 m/s 435  0,00 445  1,20 438  -0,70 445 281.00
3 28 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 9 441 -0.7 m/s 441  -0,70 430  0,00 441  0,00 441 274.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 423 +1.9 m/s 381  1,40 417  0,00 423  1,90 423 244.00
5 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 416 +0.0 m/s 413  0,00 416  0,00 x 416 232.00
6 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 402 -0.2 m/s 402  -0,20 330  0,00 x 402 209.00
7 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 6 398 -1.9 m/s 387  -0,90 383  0,00 398  -1,90 398 203.00
8 91 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 394 -0.3 m/s 394  -0,30 x 392  0,00 394 196.00
9 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 380 +0.0 m/s 367  -1,30 377  1,40 380  0,00 380 174.00
10 5 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 353 +0.0 m/s 340  -0,10 353  0,00 335  0,00 353 135.00
11 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 344 +1.2 m/s 334  -1,80 344  1,20 343  0,00 344 122.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 03 (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 416 +0.0 m/s 416  0,00 403  0,40 395  -0,30 416 232.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 412 +0.1 m/s 412  0,10 364  0,00 384  0,00 412 225.00
3 69 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 407 +0.0 m/s 400  0,80 380  0,00 407  0,00 407 217.00
4 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 402 +0.0 m/s 402  0,00 x x 402 209.00
5 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 12 396 +1.4 m/s 396  1,40 x 389  0,30 396 199.00
6 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 390 +0.3 m/s 390  0,30 x x 390 190.00
7 92 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 5 383 +0.3 m/s 350  0,00 383  0,30 378  0,10 383 179.00
8 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 364 +0.0 m/s 364  0,00 349  1,40 360  1,50 364 150.00
9 52 Krišica AndrejKrišica Andrej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 353 +0.0 m/s 353  0,00 346  1,40 331  0,20 353 135.00
10 78 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 334 +0.0 m/s 334  0,00 323  0,10 306  0,90 334 108.00
11 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 324 +0.0 m/s 324  0,00 x x 324 95.00
12 75 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 321 -0.1 m/s 321  -0,10 x x 321  2,00 91.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 532 +0.4 m/s x 532  0,40 x 532 648.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 11 522 +1.4 m/s 510  -0,10 522  1,40 520  2,00 522 620.00
3 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 10 494 +1.7 m/s 475  -0,90 494  1,70 491  1,30 494 543.00
4 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 7 450 +1.6 m/s 412  -0,80 420  0,00 450  1,60 450 428.00
5 38 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 441 -1.2 m/s 441  -1,20 369  1,60 x 441 406.00
6 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 435 +0.7 m/s 435  0,70 391  1,30 x 435 391.00
7 62 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 5 428 -0.7 m/s 398  1,60 428  -0,70 x 428 374.00
8 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 424 +2.8 m/s 412 +0.5 m/s 401  0,00 412  0,50 424  2,80 424 364.00
9 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 3 424 +1.0 m/s 424  1,00 x 361  1,80 424 364.00
10 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 4 418 +0.4 m/s 418  0,40 409  -1,30 321  1,80 418 350.00
11 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 375 +1.8 m/s 357  0,00 365  1,80 375  1,80 375 252.00
37 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 DNS 0.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 12 454 +1.3 m/s 454  1,30 438  0,00 452  1,70 454 438.00
2 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 11 454 +1.6 m/s 454  1,60 x 449  0,70 454 438.00
3 96 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 3 426 +2.5 m/s 413 +0.9 m/s 403  0,00 426  2,50 413  0,90 426 369.00
4 33 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 7 418 +1.5 m/s 400  1,90 408  0,00 418  1,50 418 350.00
5 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 411 +0.6 m/s 380  1,60 411  0,60 408  0,70 411 333.00
6 93 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 409 +1.0 m/s 383  1,60 x 409  1,00 409 329.00
7 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 408 +2.1 m/s 407 +2.0 m/s 407  2,00 408  2,10 x 408 326.00
8 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 405 +1.7 m/s 360  1,30 405  1,70 387  0,00 405 319.00
9 10 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 388 +2.0 m/s 372  1,50 388  2,00 386  1,60 388 281.00
10 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 1 371 -0.1 m/s 371  -0,10 x 319  0,20 371 244.00
11 72 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 2 361 +1.1 m/s 361  1,10 352  0,90 354  1,10 361 223.00
12 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 340 +0.5 m/s 340  0,50 328  2,70 x 340 180.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 430 -1.5 m/s 430  -1,50 428  0,20 420  1,60 430 379.00
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 429 +0.0 m/s 421  0,00 429  0,00 406  1,20 429 376.00
3 101 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 413 +2.3 m/s 367 +1.1 m/s 367  1,10 413  2,30 392  2,30 413 338.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 412 +1.6 m/s 405  -0,90 x 412  1,60 412 336.00
5 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 11 405 +1.9 m/s 393  1,10 398  0,30 405  1,90 405 319.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 401 +0.8 m/s 401  0,80 401  1,70 357 401 310.00
7 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 396 +0.9 m/s x 336  0,30 396  0,90 396 299.00
8 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 386 +1.5 m/s x 354  0,10 386  1,50 386 276.00
9 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 367 +3.1 m/s 324 +0.5 m/s 365  2,20 324  0,50 367  3,10 367 235.00
10 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 365 +2.7 m/s 364 +0.0 m/s 365  2,70 364  0,00 x 365 231.00
11 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 344 +1.4 m/s 344  1,40 325  1,80 x 344 188.00
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 8 DNS
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (ne, 15.9.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 10 410 +0.0 m/s 395  0,60 410  0,00 369  0,30 410 331.00
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 399 +1.6 m/s x 383  1,70 399  1,60 399 306.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 393 +1.5 m/s x x 393  1,50 393 292.00
4 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 8 387 +1.7 m/s x 374  0,70 387  1,70 387 279.00
5 80 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 11 386 +1.3 m/s x 386  1,30 x 386 276.00
6 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 383 +1.1 m/s 346  0,30 357  0,00 383  1,10 383 270.00
7 30 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 6 380 +2.5 m/s 340 +0.3 m/s 315  1,50 340  0,30 380  2,50 380 263.00
8 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 378 +1.4 m/s 378  1,40 334  1,60 371  1,50 378 259.00
9 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 375 +1.1 m/s 330  0,30 346  1,20 375  1,10 375 252.00
10 45 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 343 +2.4 m/s x x 343  2,40 343 186.00
29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 9 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (ne, 15.9.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 420 +0.0 m/s 406  0,60 420  0,00 419  1,40 420 355.00
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 6 407 +0.9 m/s 370  2,50 354  -2,10 407  0,90 407 324.00
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 388 +1.8 m/s 375  0,00 388  1,80 380  -0,80 388 281.00
4 16 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 379 +1.2 m/s 359  1,60 379  1,20 367  0,50 379 261.00
5 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 3 365 +2.6 m/s 354 +0.0 m/s 365  2,60 354  0,00 x 365 231.00
6 11 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 340 +0.5 m/s 276  2,20 245  0,00 340  0,50 340 180.00
7 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 336 +1.6 m/s 283  1,70 309  0,10 336  1,60 336 172.00
8 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 330 +1.4 m/s x 330  1,40 x 330 161.00
9 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 327 +0.2 m/s x 310  -1,10 327  0,20 327 155.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 5 DNF -
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 11 60.47 0.0 398.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 10 57.17 0.0 369.00
3 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 53.86 0.0 341.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 52.78 0.0 331.00
5 60 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 52.68 0.0 331.00
6 21 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 8 47.55 0.0 287.00
7 57 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 45.76 0.0 272.00
8 40 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 1 45.60 0.0 271.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 45.06 0.0 266.00
10 43 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 41.02 0.0 233.00
11 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 36.27 0.0 194.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 15.9.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 11 50.23 0.0 310.00
2 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 9 43.66 0.0 255.00
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 42.70 0.0 247.00
4 27 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 1 41.15 0.0 234.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 38.36 0.0 211.00
6 28 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 3 38.06 0.0 208.00
7 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 37.15 0.0 201.00
8 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 36.30 0.0 194.00
9 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 36.02 0.0 192.00
10 91 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 33.75 0.0 173.00
11 41 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 26.41 0.0 115.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 03 (ne, 15.9.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 12 55.06 0.0 351.00
2 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 2 50.64 0.0 313.00
3 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 11 46.03 0.0 274.00
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 38.71 0.0 214.00
5 52 Krišica AndrejKrišica Andrej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 38.34 0.0 211.00
6 92 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 36.56 0.0 196.00
7 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 34.60 0.0 180.00
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 33.37 0.0 170.00
9 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 31.60 0.0 156.00
10 47 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 25.95 0.0 112.00
11 75 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 22.50 0.0 85.00
12 78 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 5 19.60 0.0 64.00
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 11 44.78 - 414.00
2 37 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 12 44.26 - 408.00
3 62 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 41.08 - 368.00
4 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 9 39.33 - 347.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 39.22 - 346.00
6 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 35.51 - 301.00
7 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 34.50 - 289.00
8 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 33.92 - 282.00
9 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 3 32.49 - 265.00
10 38 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 28.13 - 214.00
11 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 27.50 - 206.00
12 66 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 27.37 - 204.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 12 43.24 - 395.00
2 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 40.70 - 364.00
3 93 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 40.43 - 360.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 37.48 - 325.00
5 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 7 37.28 - 322.00
6 33 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 32.14 - 260.00
7 96 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 28.89 - 222.00
8 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 5 28.42 - 217.00
9 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 26.11 - 190.00
10 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 21.39 - 136.00
11 10 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 20.90 - 130.00
12 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 11.90 - 35.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 55.22 0.0 545.00
2 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 33.29 0.0 275.00
3 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 31.47 0.0 252.00
4 23 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 31.32 0.0 251.00
5 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 30.78 0.0 244.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 30.26 0.0 238.00
7 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 30.06 0.0 236.00
8 81 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 8 27.37 0.0 204.00
9 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 23.55 0.0 160.00
10 101 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 22.07 0.0 144.00
11 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 21.90 0.0 142.00
12 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 19.93 0.0 120.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 9 47.87 0.0 453.00
2 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 11 42.28 0.0 384.00
3 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 40.49 0.0 361.00
4 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 2 40.48 0.0 361.00
5 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 29.39 0.0 228.00
6 45 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 28.80 0.0 221.00
7 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 28.14 0.0 213.00
8 80 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 25.88 0.0 187.00
9 30 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 5 24.80 0.0 175.00
10 25 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 7 23.32 0.0 158.00
11 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 4 21.54 0.0 138.00
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (ne, 15.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 33.00 0.0 271.00
2 46 Trnková TatianaTrnková T