<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:41.66 812.00
2 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:43.26 783.00
3 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:45.00 752.00
4 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:45.46 744.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:48.87 685.00
6 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:49.14 680.00
7 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 1:58.83 526.00
8 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:01.05 493.00
9 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:02.74 469.00
10 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:04.00 451.00
11 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.33 380.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:49.03 682.00
2 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:53.41 610.00
3 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.08 599.00
4 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:54.09 599.00
5 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:55.41 578.00
6 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:55.85 572.00
7 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.55 501.00
8 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:03.73 455.00
9 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:06.33 419.00
10 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.30 368.00
11 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:17.16 286.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:52.90 618.00
2 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 1:56.29 565.00
3 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.64 544.00
4 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:59.71 513.00
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.07 508.00
6 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:00.58 500.00
7 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:01.60 485.00
8 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.82 349.00
9 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 Naša atletikaNaša atletika 7 2:15.47 305.00
10 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:18.64 269.00
11 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:18.64 269.00
12 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:18.74 268.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:41.66 812.00
2 60 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:43.26 783.00
3 40 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:45.00 752.00
4 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:45.46 744.00
5 57 Bednár AdamBednár Adam 060331 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:48.87 685.00
6 27 Veselý FilipVeselý Filip 060708 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:49.03 682.00
7 58 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:49.14 680.00
8 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:52.90 618.00
9 28 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:53.41 610.00
10 91 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.08 599.00
11 41 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:54.09 599.00
12 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:55.41 578.00
13 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:55.85 572.00
14 52 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 1:56.29 565.00
15 47 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.64 544.00
16 43 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 1:58.83 526.00
17 69 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:59.71 513.00
18 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.07 508.00
19 5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.55 501.00
20 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:00.58 500.00
21 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:01.05 493.00
22 92 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:01.60 485.00
23 4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:02.74 469.00
24 2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:03.73 455.00
25 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:04.00 451.00
26 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:06.33 419.00
27 21 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.33 380.00
28 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.30 368.00
29 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.82 349.00
30 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 Naša atletikaNaša atletika 7 2:15.47 305.00
31 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:17.16 286.00
32 78 Zeman JakubZeman Jakub 071030 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:18.64 269.00
32 75 Horný JakubHorný Jakub 070330 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:18.64 269.00
34 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:18.74 268.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:44.14 767.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:46.64 723.00
3 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:47.87 702.00
4 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:53.00 617.00
5 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:53.10 615.00
6 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:54.19 598.00
7 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:54.30 596.00
8 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 8 1:55.00 585.00
9 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11 2:12.95 335.00
10 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:19.66 258.00
38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:49.45 675.00
2 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 1:53.98 601.00
3 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.42 578.00
4 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.99 539.00
5 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:58.49 531.00
6 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:03.31 461.00
7 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.45 445.00
8 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.85 373.00
9 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:11.59 352.00
10 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:12.72 338.00
11 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:22.21 232.00
12 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:22.41 229.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 1:56.84 556.00
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 1:57.85 541.00
3 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:58.73 528.00
4 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.16 506.00
5 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:01.51 487.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.63 443.00
7 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.48 317.00
8 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:16.53 293.00
9 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:18.74 268.00
10 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:20.91 245.00
11 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.35 240.00
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.9.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:55.14 583.00
2 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:01.42 488.00
3 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:04.03 451.00
4 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:04.68 442.00
5 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:09.46 378.00
6 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.61 351.00
7 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:17.00 287.00
8 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:21.56 238.00
9 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:25.57 198.00
10 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:33.88 127.00
61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:54.42 594.00
2 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:58.29 534.00
3 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.28 505.00
4 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:13.73 325.00
5 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:16.29 296.00
6 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:18.53 270.00
7 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:19.63 259.00
8 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:22.69 227.00
9 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:29.12 166.00
10 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:40.30 82.00
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:44.14 767.00
2 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:46.64 723.00
3 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:47.87 702.00
4 33 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:49.45 675.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:53.00 617.00
6 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:53.10 615.00
7 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 1:53.98 601.00
8 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:54.19 598.00
9 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:54.30 596.00
10 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:54.42 594.00
11 66 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 8 1:55.00 585.00
12 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:55.14 583.00
13 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.42 578.00
14 81 Pilková SašaPilková Saša 060603 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 1:56.84 556.00
15 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 1:57.85 541.00
16 10 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.99 539.00
17 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:58.29 534.00
18 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:58.49 531.00
19 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:58.73 528.00
20 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.16 506.00
21 16 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:00.28 505.00
22 80 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:01.42 488.00
23 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:01.51 487.00
24 93 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:03.31 461.00
25 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:04.03 451.00
26 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.45 445.00
27 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.63 443.00
28 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:04.68 442.00
29 45 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:09.46 378.00
30 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.85 373.00
31 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:11.59 352.00
32 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.61 351.00
33 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:12.72 338.00
34 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11 2:12.95 335.00
35 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:13.73 325.00
36 63 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.48 317.00
37 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:16.29 296.00
38 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:16.53 293.00
39 25 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:17.00 287.00
40 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:18.53 270.00
41 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:18.74 268.00
42 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:19.63 259.00
43 62 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:19.66 258.00
44 101 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:20.91 245.00
45 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.35 240.00
46 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:21.56 238.00
47 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:22.21 232.00
48 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:22.41 229.00
49 11 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:22.69 227.00
50 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:25.57 198.00
51 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:29.12 166.00
52 30 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:33.88 127.00
53 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:40.30 82.00
38 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 DNS
61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS