<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 463
2 41 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 445
3 28 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 441
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 47 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 416
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 412
3 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 407
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 533
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 523
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 516
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 532
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 522
3 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 494
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 454
2 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 454
3 96 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 426
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 430
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 429
3 101 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 413
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 410
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 399
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 393
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 420
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 407
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 388
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 55.06
2 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 50.64
3 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 46.03
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 60.47
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 57.17
3 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 53.86
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 50.23
2 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 43.66
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 42.70
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 44.78
2 37 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 44.26
3 62 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 41.08
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 47.87
2 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 42.28
3 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 40.49
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33.00
2 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 29.13
3 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 29.03
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 43.24
2 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 40.70
3 93 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 40.43
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 15.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 63 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 55.22
2 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 33.29
3 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 31.47