<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 15.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 11 60.47 0.0 398.00
2 77 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 10 57.17 0.0 369.00
3 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 53.86 0.0 341.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 52.78 0.0 331.00
5 60 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 52.68 0.0 331.00
6 21 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 8 47.55 0.0 287.00
7 57 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 45.76 0.0 272.00
8 40 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 1 45.60 0.0 271.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 45.06 0.0 266.00
10 43 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 41.02 0.0 233.00
11 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 36.27 0.0 194.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 15.9.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 11 50.23 0.0 310.00
2 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 9 43.66 0.0 255.00
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 42.70 0.0 247.00
4 27 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 1 41.15 0.0 234.00
5 5 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 38.36 0.0 211.00
6 28 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 3 38.06 0.0 208.00
7 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 37.15 0.0 201.00
8 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 36.30 0.0 194.00
9 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 36.02 0.0 192.00
10 91 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 33.75 0.0 173.00
11 41 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 26.41 0.0 115.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 03 (ne, 15.9.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 12 55.06 0.0 351.00
2 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 2 50.64 0.0 313.00
3 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 11 46.03 0.0 274.00
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 38.71 0.0 214.00
5 52 Krišica AndrejKrišica Andrej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 38.34 0.0 211.00
6 92 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 36.56 0.0 196.00
7 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 34.60 0.0 180.00
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 33.37 0.0 170.00
9 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 31.60 0.0 156.00
10 47 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 25.95 0.0 112.00
11 75 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 22.50 0.0 85.00
12 78 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 5 19.60 0.0 64.00
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 11 44.78 0.0 414.00
2 37 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 12 44.26 0.0 408.00
3 62 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 41.08 0.0 368.00
4 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 9 39.33 0.0 347.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 39.22 0.0 346.00
6 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 35.51 0.0 301.00
7 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 34.50 0.0 289.00
8 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 33.92 0.0 282.00
9 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 3 32.49 0.0 265.00
10 38 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 28.13 0.0 214.00
11 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 27.50 0.0 206.00
12 66 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 27.37 0.0 204.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 12 43.24 0.0 395.00
2 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 40.70 0.0 364.00
3 93 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 40.43 0.0 360.00
4 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 37.48 0.0 325.00
5 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 7 37.28 0.0 322.00
6 33 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 32.14 0.0 260.00
7 96 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 28.89 0.0 222.00
8 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 5 28.42 0.0 217.00
9 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 26.11 0.0 190.00
10 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 21.39 0.0 136.00
11 10 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 20.90 0.0 130.00
12 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 11.90 0.0 35.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 55.22 0.0 545.00
2 97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 33.29 0.0 275.00
3 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 31.47 0.0 252.00
4 23 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 31.32 0.0 251.00
5 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 30.78 0.0 244.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 30.26 0.0 238.00
7 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 30.06 0.0 236.00
8 81 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 8 27.37 0.0 204.00
9 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 23.55 0.0 160.00
10 101 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 22.07 0.0 144.00
11 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 21.90 0.0 142.00
12 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 19.93 0.0 120.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 9 47.87 0.0 453.00
2 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 11 42.28 0.0 384.00
3 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 40.49 0.0 361.00
4 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 2 40.48 0.0 361.00
5 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 29.39 0.0 228.00
6 45 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 28.80 0.0 221.00
7 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 28.14 0.0 213.00
8 80 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 25.88 0.0 187.00
9 30 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 5 24.80 0.0 175.00
10 25 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 7 23.32 0.0 158.00
11 29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 4 21.54 0.0 138.00
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (ne, 15.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 33.00 0.0 271.00
2 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 9 29.13 0.0 225.00
3 88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 4 29.03 0.0 224.00
4 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 27.95 0.0 211.00
5 31 Maleková TamaraMaleková Tamara
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 8 27.10 0.0 201.00
6 11 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 25.16 0.0 179.00
7 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 24.43 0.0 170.00
8 16 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 22.89 0.0 153.00
9 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 18.68 0.0 106.00
10 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 16.25 0.0 80.00
Celkom 10 pretekárov