<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (15. 9. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 11 533 -0.3 m/s 502  +0.0533  -0.3514533 447.00
2 48 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 10 523 +0.0 m/s 509  +0.0523  +0.0506  +1.6523 427.00
3 60 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 516 +0.0 m/s 516  +0.0493  +0.0466  +0.0516 413.00
4 21 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 9 494 +1.3 m/s 494  +1.3472  -1.2484  +1.7494 371.00
5 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 448 +0.0 m/s 412  +2.0379  +0.0448  +0.0448 287.00
6 57 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 438 -0.8 m/s 420  +0.0438  -0.8417  +0.0438 269.00
7 40 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 434 -2.4 m/s 391  +0.0434  -2.4411  -0.4434 262.00
8 39 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 434 -0.4 m/s x434  -0.4x434 262.00
9 58 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 433 +1.3 m/s 433  +1.3x421  +0.0433 261.00
10 59 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 5 429 +0.0 m/s 398  +1.0414  -1.2429  +0.0429 254.00
11 43 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 402 +0.0 m/s 381  +1.4387  +1.4402  +0.0402 209.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 10 463 -0.2 m/s 463  -0.2xx463 313.00
2 41 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 11 445 +1.2 m/s 435  +0.0445  +1.2438  -0.7445 281.00
3 28 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 9 441 -0.7 m/s 441  -0.7430  +0.0441  +0.0441 274.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 423 +1.9 m/s 381  +1.4417  +0.0423  +1.9423 244.00
5 70 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 416 +0.0 m/s 413  +0.0416  +0.0x416 232.00
6 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 402 -0.2 m/s 402  -0.2330  +0.0x402 209.00
7 51 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 6 398 -1.9 m/s 387  -0.9383  +0.0398  -1.9398 203.00
8 91 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 394 -0.3 m/s 394  -0.3x392  +0.0394 196.00
9 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 380 +0.0 m/s 367  -1.3377  +1.4380  +0.0380 174.00
10 5 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 353 +0.0 m/s 340  -0.1353  +0.0335  +0.0353 135.00
11 18 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 344 +1.2 m/s 334  -1.8344  +1.2343  +0.0344 122.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci 03 (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 416 +0.0 m/s 416  +0.0403  +0.4395  -0.3416 232.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 412 +0.1 m/s 412  +0.1364  +0.0384  +0.0412 225.00
3 69 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 407 +0.0 m/s 400  +0.8380  +0.0407  +0.0407 217.00
4 76 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 402 +0.0 m/s 402  +0.0xx402 209.00
5 65 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 12 396 +1.4 m/s 396  +1.4x389  +0.3396 199.00
6 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 390 +0.3 m/s 390  +0.3xx390 190.00
7 92 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 5 383 +0.3 m/s 350  +0.0383  +0.3378  +0.1383 179.00
8 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 364 +0.0 m/s 364  +0.0349  +1.4360  +1.5364 150.00
9 52 Krišica AndrejKrišica Andrej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 353 +0.0 m/s 353  +0.0346  +1.4331  +0.2353 135.00
10 78 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 334 +0.0 m/s 334  +0.0323  +0.1306  +0.9334 108.00
11 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 324 +0.0 m/s 324  +0.0xx324 95.00
12 75 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 321 -0.1 m/s 321  -0.1xx321  +2.0 91.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 532 +0.4 m/s x532  +0.4x532 648.00
2 85 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 11 522 +1.4 m/s 510  -0.1522  +1.4520  +2.0522 620.00
3 42 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 10 494 +1.7 m/s 475  -0.9494  +1.7491  +1.3494 543.00
4 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 7 450 +1.6 m/s 412  -0.8420  +0.0450  +1.6450 428.00
5 38 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 441 -1.2 m/s 441  -1.2369  +1.6x441 406.00
6 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 435 +0.7 m/s 435  +0.7391  +1.3x435 391.00
7 62 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 5 428 -0.7 m/s 398  +1.6428  -0.7x428 374.00
8 49 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 424 +2.8 m/s 412 +0.5 m/s 401  +0.0412  +0.5424  +2.8424 364.00
9 100 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 3 424 +1.0 m/s 424  +1.0x361  +1.8424 364.00
10 67 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 4 418 +0.4 m/s 418  +0.4409  -1.3321  +1.8418 350.00
11 73 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 375 +1.8 m/s 357  +0.0365  +1.8375  +1.8375 252.00
37 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 DNS 0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 15.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 12 454 +1.3 m/s 454  +1.3438  +0.0452  +1.7454 438.00
2 89 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 11 454 +1.6 m/s 454  +1.6x449  +0.7454 438.00
3 96 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 3 426 +2.5 m/s 413 +0.9 m/s 403  +0.0426  +2.5413  +0.9426 369.00
4 33 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 7 418 +1.5 m/s 400  +1.9408  +0.0418  +1.5418 350.00
5 94 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 411 +0.6 m/s 380  +1.6411  +0.6408  +0.7411 333.00
6 93 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 409 +1.0 m/s 383  +1.6x409  +1.0409 329.00
7 98 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 408 +2.1 m/s 407 +2.0 m/s 407  +2.0408  +2.1x408 326.00
8 15 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 405 +1.7 m/s 360  +1.3405  +1.7387  +0.0405 319.00
9 10 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 388 +2.0 m/s 372  +1.5388  +2.0386  +1.6388 281.00
10 82 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 1 371 -0.1 m/s 371  -0.1x319  +0.2371 244.00
11 72 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 2 361 +1.1 m/s 361  +1.1352  +0.9354  +1.1361 223.00
12 79 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 340 +0.5 m/s 340  +0.5328  +2.7x340 180.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 430 -1.5 m/s 430  -1.5428  +0.2420  +1.6430 379.00
2 23 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 429 +0.0 m/s 421  +0.0429  +0.0406  +1.2429 376.00
3 101 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 413 +2.3 m/s 367 +1.1 m/s 367  +1.1413  +2.3392  +2.3413 338.00
4 63 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 412 +1.6 m/s 405  -0.9x412  +1.6412 336.00
5 53 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 11 405 +1.9 m/s 393  +1.1398  +0.3405  +1.9405 319.00
6 36 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 401 +0.8 m/s 401  +0.8401  +1.7357401 310.00
7 64 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 396 +0.9 m/s x336  +0.3396  +0.9396 299.00
8 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 386 +1.5 m/s x354  +0.1386  +1.5386 276.00
9 102 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 367 +3.1 m/s 324 +0.5 m/s 365  +2.2324  +0.5367  +3.1367 235.00
10 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 365 +2.7 m/s 364 +0.0 m/s 365  +2.7364  +0.0x365 231.00
11 17 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 344 +1.4 m/s 344  +1.4325  +1.8x344 188.00
97 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 8 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (ne, 15.9.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 10 410 +0.0 m/s 395  +0.6410  +0.0369  +0.3410 331.00
2 50 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 399 +1.6 m/s x383  +1.7399  +1.6399 306.00
3 74 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 393 +1.5 m/s xx393  +1.5393 292.00
4 61 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 8 387 +1.7 m/s x374  +0.7387  +1.7387 279.00
5 80 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 11 386 +1.3 m/s x386  +1.3x386 276.00
6 12 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 383 +1.1 m/s 346  +0.3357  +0.0383  +1.1383 270.00
7 30 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 6 380 +2.5 m/s 340 +0.3 m/s 315  +1.5340  +0.3380  +2.5380 263.00
8 87 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 378 +1.4 m/s 378  +1.4334  +1.6371  +1.5378 259.00
9 22 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 375 +1.1 m/s 330  +0.3346  +1.2375  +1.1375 252.00
10 45 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 343 +2.4 m/s xx343  +2.4343 186.00
29 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 9 NM xxx0.0
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (ne, 15.9.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 420 +0.0 m/s 406  +0.6420  +0.0419  +1.4420 355.00
2 31 Maleková TamaraMaleková Tamara
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 6 407 +0.9 m/s 370  +2.5354  -2.1407  +0.9407 324.00
3 83 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 388 +1.8 m/s 375  +0.0388  +1.8380  -0.8388 281.00
4 16 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 379 +1.2 m/s 359  +1.6379  +1.2367  +0.5379 261.00
5 44 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 3 365 +2.6 m/s 354 +0.0 m/s 365  +2.6354  +0.0x365 231.00
6 11 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 340 +0.5 m/s 276  +2.2245  +0.0340  +0.5340 180.00
7 13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 336 +1.6 m/s 283  +1.7309  +0.1336  +1.6336 172.00
8 46 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 330 +1.4 m/s x330  +1.4x330 161.00
9 9 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 327 +0.2 m/s x310  -1.1327  +0.2327 155.00
88 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 5 DNF 0.0
Celkom 10 pretekárov