<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split CRO (14. - 17. 5. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(st, 15.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 675 +1.0 m/s x632  -0.2x632675  +1.0
31 Sloboda SamuelSloboda Samuel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
01 01 585 -0.8 m/s 585  -0.8570  +0.3533  -0.5585585  +0.8
32 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 578 -0.2 m/s 557  +0.2567  +0.1578  -0.2578578  +0.1
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále 02 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 567 +2.5 m/s 534 +0.8 m/s 567  +2.5514  +1.1518  +1.0567534  +0.8
13 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 549 +1.3 m/s x549  +1.3408  +0.4549429  +0.3
26 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 484 +2.1 m/s 472 +1.5 m/s 455  +0.4472  +1.5484  +2.1484x
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(st, 15.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
15 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 522 +1.3 m/s 522  +1.3512  +0.7473  +0.9522491  +1.5
19 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 515 +0.5 m/s 515  +0.5515  +0.9499  +0.5515509  +0.6509
25 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 504 +1.3 m/s 473  +0.9482  +0.5504  +1.3504474  +1.3
39 Dušková ElenaDušková Elena
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
01 01 350 +1.3 m/s 324  +0.8339  +1.6350  +1.3350351  +2.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále 01 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 522 +0.5 m/s 522  +0.5522
Celkom 1 pretekárov
Finále 02 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 476 +0.8 m/s 476  +0.8476
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 413 +0.3 m/s 413  +0.3413
Celkom 2 pretekárov