<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4. kolo Atletickej ligy, Trnava, 1. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice 10.84 10.84
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.78 10.69
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.92 10.88
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25
M 100 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.31 13.69
M 100 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.39 11.10
M 100 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 11.34 11.15
M 100 m Hladký Miroslav 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64
M 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
M 100 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 11.18 11.18
M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 10.89 10.82
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.73 10.73
M 100 m Krajčír Stanislav (H) 02 Naša atletika Bratislava 11.42 11.42
M 100 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.96 10.79
M 100 m (1/4) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.35 12.35
M 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 11.77 11.77
M 100 m Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 10.69 10.66
M 100 m Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava 11.94
M 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.67 11.67
M 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.10
M 100 m Slotík Tomáš 83 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 12.64
M 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.21 11.21
M 100 m (1/4) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 11.76
M 100 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 10.13 10.13
M 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.58
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.03 21.60
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.13 21.92
M 200 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.07 20.67
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.17 29.05
M 200 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.10 23.10
M 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.15 21.98
M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.80 22.80
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.95 21.62
M 200 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 22.45 22.45
M 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.49 23.15
M 200 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.23 22.83
M 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.21 23.21
M 200 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.84 23.84
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.80 28.20
M 200 m (1/2) Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.86 21.54
M 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.27 22.00
M 200 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 26.71 26.71
M 200 m (1/4) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.10 25.10
M 200 m (1/4) Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 24.26 24.26
M 200 m Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 21.26 21.26
M 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.95 22.95
M 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.97 22.97
M 200 m Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava 22.76 22.76
M 200 m Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.03 22.85
M 200 m (1/4) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 22.44 22.44
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.39 20.24
M 400 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.65 50.54
M 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.63 51.63
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.82 46.82
M 400 m Dvořák Tomáš (CZE) 00 Czech Republic 51.86
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.30 48.61
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava 49.16 48.70
M 400 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 51.54
M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 51.54 51.54
M 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 53.66 53.64
M 400 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 64.54 64.54
M 400 m (1/4) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.86 50.86
M 400 m Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava 51.95 51.95
M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 52.29 52.29
M 400 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.45 60.45
M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.22 53.22
M 400 m (1/2) Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 53.22 53.22
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
M 400 m Wolf Andreas (AUT) 02 Austria 48.98
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.58 2:03.58
M 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 2:05.57 2:05.57
M 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:10.28 2:10.28
M 800 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 2:00.04 2:00.04
M 800 m (1/4) Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:56.99 1:51.55
M 800 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.89 1:56.77
M 800 m Kotyza Daniel (H) (C) 00 AC Stavbár Nitra 1:51.81 1:51.81
M 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:20.85 2:15.10
M 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.36 2:15.36
M 800 m (1/4) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:58.19 1:58.19
M 800 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava
M 800 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:01.37 2:01.37
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.46 1:51.46
M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:54.19 1:54.19
M 800 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.66 2:15.66
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:19.39 2:04.19
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1:59.68
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.36 1:58.36
M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.11 4:26.11
M 1500 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava 4:42.14 4:42.14
M 1500 m (1/4) Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 4:14.89 3:53.62
M 1500 m Janíček Tomáš (H) 04 AK AŠK Slávia Trnava 4:07.76 4:07.41
M 1500 m Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra 4:09.80 4:02.09
M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55
M 1500 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 4:52.0
M 1500 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:31.73
M 1500 m Pazourek Petr (CZE) 00 Czech Republic 4:08.21
M 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:16.52 4:16.52
M 1500 m Sadloň Michal 04 Jogging klub Dubnica nad Váhom
M 1500 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:09.75 4:04.97
M 1500 m Žáčik Peter 99 AC Stavbár Nitra 4:01.93 4:01.93
M 3000 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava 09:32.58 09:32.58
M 3000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:22.80
M 3000 m Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:14.49 09:14.49
M 3000 m Marenčík Ondrej 96 AK Junior Holič 09:33.26
M 3000 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 08:30.55 08:30.55
M 3000 m Stanik Michal (H) 02 AK AŠK Slávia Trnava 08:39.30 08:39.30
M 3000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:45.48 08:45.48
M 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:26.37 10:26.37
M 3000 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 3000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:38.47 09:18.26
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.43 14.36
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 15.33 14.56
M 110 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 110 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.83 14.83
M 110 m pr. 106,7 Pospíšil Jonáš (H) (C) 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 110 m pr. 106,7 Stráský Vilém (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 14.50
M 110 m pr. 106,7 (1/4) Ševčík Lukáš (H) 03 AK Slávia UK Bratislava
M 110 m pr. 106,7 (1/4) Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 14.98 14.98
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.21 50.21
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 55.98 51.37
M 400 m pr. 91,4 Köhldorfer Leo (AUT) 01 Austria 50.56
M 400 m pr. 91,4 Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 55.70 55.70
M 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.61 56.61
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava 55.90 54.98
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:56.92 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 09:09.90 09:09.90
M 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö (H) 03 AK Slávia TU Košice 09:50.29 09:50.29
M chôdza 5000 m Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:47.67 20:23.36
M chôdza 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:01.14 22:01.14
M chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 22:28.59 20:43.87
M chôdza 5000 m Machník Ľuboš 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:53.64 23:53.64
M chôdza 5000 m Morvay Michal 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:56.6
M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27:36.79 27:29.62
M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 183 183
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 196 196
M výška Kadák Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 185 195
M výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 176 180
M výška Pospíšil Jonáš (H) (C) 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 196
M výška Stráský Vilém (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 189
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 210 210
M výška (1/4) Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 200 200
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 385 450
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 440 512
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 380 400
M žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 520 522
M diaľka Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice 721 721
M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 736 736
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 427 436
M diaľka Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 579 605
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 644 644
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 653 676
M diaľka Hletko Martin (H) 04 Naša atletika Bratislava 623 641
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 750 750
M diaľka Krajčír Stanislav (H) 02 Naša atletika Bratislava 669 685
M diaľka Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 631
M diaľka (1/4) Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 625 625
M diaľka Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 588
M diaľka (1/4) Ševčík Lukáš (H) 03 AK Slávia UK Bratislava 673 673
M diaľka (1/4) Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 637 637
M diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 583 583
M trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.09 14.09
M trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.15 13.15
M trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.90 13.90
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.35 13.35
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.49 14.74
M trojskok Hletko Martin (H) 04 Naša atletika Bratislava 12.83 12.95
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.70 14.70
M trojskok Pospíšil Jonáš (H) (C) 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.73
M trojskok Stráský Vilém (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.57
M trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 12.16 12.16
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.98 17.98
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 12.80 13.13
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.32 12.43
M guľa 7,26 kg (1/4) Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 14.02 14.43
M guľa 7,26 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 16.57 16.57
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 15.79 16.62
M guľa 7,26 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.97
M guľa 7,26 kg Sládek Dominik (CZE) 98 Czech Republik 16.84
M guľa 7,26 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.91 11.91
M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 09.84 10.05
M guľa 7,26 kg Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 10.33 10.33
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.84 14.36
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.69 51.69
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 40.29 42.12
M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.39 38.39
M disk 2 kg (1/4) Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 55.39 55.39
M disk 2 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 47.36 47.36
M disk 2 kg Kadák Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 32.33 32.33
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 54.28 55.00
M disk 2 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.37 34.37
M disk 2 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.77
M disk 2 kg Sládek Dominik (CZE) 98 Czech Republik 52.40
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.50 39.66
M kladivo 7,26 kg Árvai Krisztián (HUN) 93 Hungary 66.07
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.74 51.74
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 56.55 59.07
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 52.95 56.48
M kladivo 7,26 kg (1/4) Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 40.55 41.60
M kladivo 7,26 kg Končoš Karol 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 64.10 65.59
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.90 56.90
M kladivo 7,26 kg Žikla Anton 70 AC Stavbár Nitra 31.67
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 68.88 71.83
M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.22 57.22
M oštep 800 g Honner Richard 70 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.78 61.12
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.76
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.51 53.51
M oštep 800 g Kadák Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 37.37 37.37
M oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.12 51.92
M oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 44.73 44.73
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 AK AŠK Slávia Trnava 78.59 78.59
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.39 42.39
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.11 58.11
M oštep 800 g Tkáč Róbert 74 Naša atletika Bratislava 49.11 51.02
M 4 x 100 m kluby (2/1) Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (2/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/3) Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/4) Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/1) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/3) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/4) Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/2) Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (2/1) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/1) Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Ševčík Lukáš (H) 03 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/3) Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/4) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Barilla Arne 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/3) Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 13.67 13.67
Ž 100 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.28 12.10
Ž 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.13 13.13
Ž 100 m (1/1) Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 13.87 13.87
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.44 12.44
Ž 100 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.93 11.93
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.40 14.40
Ž 100 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.93 13.93
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.03 12.03
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.69 12.45
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 11.80 11.80
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.66 12.66
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.14 13.06
Ž 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.74 12.74
Ž 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 13.89 13.89
Ž 100 m Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m (1/4) Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.95 11.95
Ž 100 m Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.52 12.52
Ž 100 m Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 12.89 12.59
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 25.76 25.76
Ž 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.40 25.40
Ž 200 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 29.61 29.61
Ž 200 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 27.07 25.28
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.29 25.29
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.44 25.44
Ž 200 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.48 25.48
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 24.87 24.87
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.05 24.05
Ž 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.77 25.93
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.84 26.84
Ž 200 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 29.84 29.84
Ž 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 25.81 25.81
Ž 200 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 28.85
Ž 200 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Ž 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.04 26.04
Ž 200 m (1/4) Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.20 25.20
Ž 200 m Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 24.81 24.81
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 59.94 59.94
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.99 61.16
Ž 400 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 56.84 56.84
Ž 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.03 65.03
Ž 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 63.28 63.28
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.51 58.04
Ž 400 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 62.25 60.18
Ž 400 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 58.68 58.68
Ž 400 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.55 60.42
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 62.47 59.33
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 62.72 62.72
Ž 400 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.89 62.89
Ž 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.29 62.29
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.23 62.23
Ž 400 m (1/4) Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.48 55.48
Ž 400 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 60.56 60.56
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.13 65.13
Ž 400 m Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.97 55.21
Ž 400 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 65.79 64.24
Ž 400 m (1/4) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 60.42 59.42
Ž 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.12 60.12
Ž 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 65.29 63.84
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.82 56.00
Ž 400 m Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 59.13 57.04
Ž 800 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.47 2:35.47
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:15.91 2:12.42
Ž 800 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 2:32.35 2:32.35
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:12.07 2:11.62
Ž 800 m (1/4) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.19 2:14.14
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:08.84 2:08.84
Ž 800 m (1/4) Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:26.59 2:19.59
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:33.46 2:26.63
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.98 2:25.82
Ž 1500 m Grmanová Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:36.09 5:31.70
Ž 1500 m Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:40.49 4:31.31
Ž 1500 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 4:50.06 4:46.52
Ž 1500 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 4:55.80 4:55.80
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:36.14 5:15.66
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:23.36 4:23.36
Ž 1500 m O´Donobhan Meg (C) 06 AK Slávia UK Bratislava 5:28.07 5:28.07
Ž 1500 m (1/4) Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:09.49 4:57.76
Ž 3000 m (1/4) Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11:53.50
Ž 3000 m Guttmannová Kristína 79 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:18.96
Ž 3000 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:52.06 11:52.06
Ž 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 10:29.93 10:29.93
Ž 3000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:31.79 09:31.79
Ž 3000 m (1/4) Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:41.90 10:12.29
Ž 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 10:56.74 10:56.74
Ž 3000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:05.06
Ž 100 m pr. 83,8 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 19.22
Ž 100 m pr. 83,8 Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.32 15.06
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.09 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 15.05 15.05
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.31 14.31
Ž 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 14.00 14.00
Ž 100 m pr. 83,8 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 18.66 18.48
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.72 13.72
Ž 100 m pr. 83,8 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.69 15.69
Ž 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 68.36 68.36
Ž 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 70.39 70.39
Ž 400 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 65.74 65.74
Ž 400 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 68.56 68.56
Ž 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 60.07 60.07
Ž 3000 m pr. 76,2 (1/3) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:28.36 10:59.51
Ž 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:57.06 11:57.06
Ž 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 14:29.45 13:04.27
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:38.40 11:38.40
Ž chôdza 5000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 24:47.5
Ž chôdza 5000 m (1/4) Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:09.4
Ž chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 23:56.8
Ž chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 26:55.30 25:33.5
Ž chôdza 5000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 27:35.29 27:35.29
Ž chôdza 5000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 26:13.14 26:13.14
Ž chôdza 5000 m (1/4) Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24:35.08
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 165 180
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 172
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 161 165
Ž výška Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 159 159
Ž výška Kuricová Veronika (H) 03 AK Slávia TU Košice 170 170
Ž výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 160
Ž výška (1/4) Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 161 170
Ž výška (1/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Ž výška Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 145 150
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 166
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 169 169
Ž žrď (1/1) Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 320 320
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 305 305
Ž žrď (1/2) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
Ž žrď Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra 200 200
Ž žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 300 300
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 310 310
Ž žrď Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 330 330
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 285 285
Ž diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 507 511
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 579 579
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 467 478
Ž diaľka (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 566 592
Ž diaľka (1/4) Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 612 612
Ž diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Ž diaľka Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z. 530 532
Ž diaľka (1/4) Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 482 485
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 612 612
Ž diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 529
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 599 599
Ž diaľka (1/4) Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 565 565
Ž diaľka Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 537
Ž diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 455 455
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 532 537
Ž diaľka (1/4) Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 12.99
Ž trojskok Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 12.26
Ž trojskok (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.67 11.67
Ž trojskok (1/4) Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.08 12.46
Ž trojskok Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z. 11.61 11.91
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.40
Ž trojskok Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 09.77 09.93
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.97 12.02
Ž trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.70 10.70
Ž trojskok Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 09.26 09.26
Ž trojskok (1/4) Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž trojskok Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 9.73 9.73
Ž guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 10.60 10.60
Ž guľa 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 15.51
Ž guľa 4 kg (1/4) Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 10.56 10.56
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 10.11
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.76 13.09
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 12.57 12.62
Ž guľa 4 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 11.29 11.29
Ž guľa 4 kg Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 10.26 10.97
Ž guľa 4 kg (1/2) Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.98 08.98
Ž guľa 4 kg (1/2) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 09.60 09.60
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 10.49 10.49
Ž guľa 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.20 10.54
Ž guľa 4 kg (1/4) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.39 14.64
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 13.12 13.12
Ž disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 34.37 34.37
Ž disk 1 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 46.12
Ž disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 31.69 31.69
Ž disk 1 kg (1/4) Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35.74 37.14
Ž disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 36.99 36.99
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 47.90 47.90
Ž disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 36.05 36.05
Ž disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.52 35.52
Ž disk 1 kg Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 28.25 31.36
Ž disk 1 kg (1/2) Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 21.25 21.25
Ž disk 1 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.79 24.79
Ž disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 33.57 33.57
Ž disk 1 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 33.66 36.65
Ž disk 1 kg (1/4) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 45.14 45.14
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 48.29 50.96
Ž kladivo 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 45.70
Ž kladivo 4 kg (1/4) Danielová Chiara 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.99 42.99
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 46.56 46.56
Ž kladivo 4 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 35.08 35.08
Ž kladivo 4 kg (1/4) Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.23 69.48
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 35.23 37.09
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.93 37.93
Ž kladivo 4 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 29.93 29.93
Ž kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.81 42.81
Ž kladivo 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.50 47.14
Ž kladivo 4 kg (1/4) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.27
Ž oštep 600 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.71 34.71
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 42.75 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.59 47.59
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 38.12 38.12
Ž oštep 600 g Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 37.61 40.33
Ž oštep 600 g Luyer Noemi (AUT) 00 Austria 52.30
Ž oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.48 36.48
Ž oštep 600 g Melíšková Liana (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 39.91 40.75
Ž oštep 600 g (1/4) Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.53 34.53
Ž oštep 600 g Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Ž oštep 600 g Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (3/3) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (3/4) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (3/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (3/2) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (3/1) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (3/3) Grmanová Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (3/4) Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (3/2) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava