<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek, Bratislava, 5. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
U23M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.51
U23M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.83
U23M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 10.90
U23M 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.85
U23M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25
U23M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 11.21
U23M 100 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.28
U23M 100 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.18
U23M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
U23M 100 m Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.55
U23M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01
U23M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83
U23M 100 m Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
U23M 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.21
U23M 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.71
U23M 100 m Opavský Matúš 99 Naša atletika Bratislava 11.00
U23M 100 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.27
U23M 100 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.88
U23M 100 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.50
U23M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.00
U23M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.94
U23M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26
U23M 200 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 22.91
U23M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.47
U23M 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.68
U23M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
U23M 200 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.80
U23M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 22.86
U23M 200 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.77
U23M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.40
U23M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
U23M 200 m Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.99
U23M 200 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 22.95
U23M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.46
U23M 200 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 23.57
U23M 200 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.34
U23M 200 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.47
U23M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.97
U23M 200 m (1/2) Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 23.77
U23M 200 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 24.53
U23M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
U23M 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.30
U23M 200 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.32
U23M 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 23.36
U23M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.86
U23M 200 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 23.18
U23M 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.64
U23M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 49.46
U23M 400 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov 53.83
U23M 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.04
U23M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.63
U23M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.24
U23M 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.76
U23M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.42
U23M 400 m (1/2) Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 53.89
U23M 400 m Mitašík Andrej 98 AO Sparta Považská Bystrica 50.17
U23M 400 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava
U23M 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 55.05
U23M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.44
U23M 400 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 55.34
U23M 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 52.17
U23M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.60
U23M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 50.47
U23M 800 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 2:05.10
U23M 800 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 1:57.59
U23M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.38
U23M 800 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:02.95
U23M 800 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 2:06.25
U23M 800 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:59.11
U23M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:04.23
U23M 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 2:00.52
U23M 800 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.49
U23M 800 m Marko Ján 00 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:58.90
U23M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89
U23M 800 m Mitašík Andrej 98 AO Sparta Považská Bystrica 1:52.91
U23M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:52.75
U23M 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:01.57
U23M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:57.08
U23M 800 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 1:59.68
U23M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:01.31
U23M 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:03.47
U23M 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:23.83
U23M 1500 m Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:18.63
U23M 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:04.69
U23M 1500 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:29.81
U23M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:10.63
U23M 1500 m Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:05.43
U23M 1500 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 4:12.77
U23M 1500 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:35.45
U23M 1500 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:27.81
U23M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55
U23M 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31
U23M 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:18.45
U23M 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:18.33
U23M 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:06.38
U23M 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:09.81
U23M 5000 m Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
U23M 5000 m Feder Medard 01 Maraton AC Rača
U23M 5000 m Hasch Henrich 98 AK Run For Fun Bratislava 15:27.89 15:27.89
U23M 5000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 17:01.30
U23M 5000 m Jakal Dalibor 00 Jogging klub Dubnica nad Váhom 16:27.04 15:52.13
U23M 5000 m Kašša Ladislav 98 KĽŠ KRYHA Bratislava 16:19.14
U23M 5000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15:56.92
U23M 5000 m Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:38.43
U23M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:58.02
U23M 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:49.54
U23M 5000 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 16:03.00
U23M 5000 m Žigo Dávid 98 Maraton AC Rača
U23M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.36
U23M 110 m pr. 106,7 Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
U23M 110 m pr. 106,7 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 16.04
U23M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.92
U23M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 52.35
U23M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 57.34
U23M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 56.95
U23M 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 56.76
U23M 400 m pr. 91,4 Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 400 m pr. 91,4 (1/2) Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 64.28
U23M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.98
U23M 3000 m pr. 91,4 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 11:11.32
U23M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:53.52
U23M 3000 m pr. 91,4 Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11:02.45
U23M chôdza 5000 m Kubiš Ľubomír 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20:51.12
U23M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188
U23M výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 184
U23M výška (1/2) Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 190
U23M výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
U23M výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
U23M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200
U23M žrď Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 410
U23M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 688
U23M diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 650
U23M diaľka (1/2) Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 577
U23M diaľka Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 676
U23M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718
U23M diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 632
U23M diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 670
U23M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 695
U23M diaľka (1/2) Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 623
U23M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 607
U23M trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.12
U23M trojskok (1/2) Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.03
U23M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 14.42
U23M trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 14.15
U23M trojskok Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.56
U23M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.25
U23M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.53
U23M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 14.66
U23M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.41
U23M guľa 7,26 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.10
U23M guľa 7,26 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.51
U23M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.77
U23M disk 2 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.79
U23M disk 2 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 44.15
U23M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 43.12
U23M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 33.32
U23M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00
U23M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.48
U23M disk 2 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30.73
U23M disk 2 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 31.13
U23M disk 2 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 40.44
U23M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 48.91
U23M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 49.13
U23M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 51.53
U23M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.01
U23M oštep 800 g Katrenič Gabriel 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.85
U23M oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.06
U23M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.10
U23M oštep 800 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 43.13
U23M 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 100 m kluby Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
U23M 4 x 100 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 100 m kluby Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 100 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Opavský Matúš 99 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 100 m kluby Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
U23M 4 x 400 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
U23M 4 x 400 m kluby Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
U23M 4 x 400 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice
U23M 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
U23M 4 x 400 m kluby Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 12.31
Dci 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.57
Dci 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 11.70
Dci 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.92
Dci 100 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 12.28
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.52
Dci 100 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12.57
Dci 100 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 12.63
Dci 100 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 12.89
Dci 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.03
Dci 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.51
Dci 100 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava 12.21
Dci 100 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 11.93
Dci 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 12.20
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.12
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.71
Dci 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.94
Dci 100 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 12.16
Dci 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.87
Dci 100 m (1/4) Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.63
Dci 100 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.65
Dci 100 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 12.55
Dci 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.51
Dci 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.02
Dci 100 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 12.01
Dci 100 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 12.69
Dci 100 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.64
Dci 100 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 11.79
Dci 100 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 13.02
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.17
Dci 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 12.71
Dci 100 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.17
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 11.54
Dci 100 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 11.71
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 11.54
Dci 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.97
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.53
Dci 100 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 11.71
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.11
Dci 100 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.79
Dci 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 25.54
Dci 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 25.04
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.81
Dci 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86
Dci 200 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 24.96
Dci 200 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 25.98
Dci 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 25.27
Dci 200 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 28.22
Dci 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24
Dci 200 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 23.70
Dci 200 m Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 23.88
Dci 200 m Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava 24.64
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.50
Dci 200 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Dci 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 24.95
Dci 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.13
Dci 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.84
Dci 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
Dci 200 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 27.43
Dci 200 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.45
Dci 200 m (1/4) Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.57
Dci 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.37
Dci 200 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 26.17
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 23.65
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.15
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 24.74
Dci 200 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 24.29
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.98
Dci 200 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 25.81
Dci 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.91
Dci 200 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 24.44
Dci 200 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 25.65
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.30
Dci 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 26.67
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 24.16
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 23.79
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.05
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.99
Dci 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.44
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
Dci 200 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 24.25
Dci 200 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 24.14
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 22.85
Dci 200 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.58
Dci 400 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.26
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 50.01
Dci 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 49.91
Dci 400 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 55.25
Dci 400 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.44
Dci 400 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 55.91
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 55.07
Dci 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83
Dci 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 54.72
Dci 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.15
Dci 400 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
Dci 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.77
Dci 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 55.99
Dci 400 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.39
Dci 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 53.58
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 54.68
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.73
Dci 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 55.79
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 53.49
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
Dci 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 58.33
Dci 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 54.62
Dci 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 57.30
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 54.82
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15
Dci 400 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.61
Dci 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 2:01.58
Dci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:14.77
Dci 800 m Dejl Denis 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:14.02
Dci 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:58.33
Dci 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:04.49
Dci 800 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 2:08.74
Dci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:05.27
Dci 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:00.01
Dci 800 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:31.46
Dci 800 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 2:09.80
Dci 800 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit 2:02.76
Dci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 2:11.55
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:14.94
Dci 800 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 2:06.77
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:09.94
Dci 800 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:35.70
Dci 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:09.52
Dci 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:02.18
Dci 800 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 2:10.15
Dci 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:52.33
Dci 1500 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 4:49.25
Dci 1500 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5:00.82
Dci 1500 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 4:45.11
Dci 1500 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 4:43.57
Dci 1500 m Jakal Adrián 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1500 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:38.02
Dci 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:13.71
Dci 1500 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5:03.75
Dci 1500 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit 4:13.77
Dci 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:42.86
Dci 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:49.95
Dci 1500 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:36.53
Dci 1500 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 4:44.13
Dci 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:21.23
Dci 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:31.75
Dci 1500 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:00.55
Dci 1500 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 5:50.51
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:51.79
Dci 1500 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:46.54
Dci 1500 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 4:28.64
Dci 3000 m Adam Slavomír 04 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 3000 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 3000 m Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 3000 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 10:16.62
Dci 3000 m Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany
Dci 3000 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 10:50.42
Dci 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 08:58.74
Dci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:04.61
Dci 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:13.85
Dci 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 09:56.41
Dci 3000 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:41.02
Dci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 10:44.70
Dci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 10:18.23
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.04
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.63
Dci 110 m pr. 91,4 Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 (1/2) Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.48
Dci 110 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.56
Dci 110 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.76
Dci 110 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 15.15
Dci 110 m pr. 91,4 (1/2) Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.82
Dci 400 m pr. 83,8 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 56.06
Dci 400 m pr. 83,8 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.37
Dci 400 m pr. 83,8 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.96
Dci 400 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 67.69
Dci 400 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 57.71
Dci 400 m pr. 83,8 Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 66.71
Dci 400 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 60.23
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 60.20
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 58.56
Dci 400 m pr. 83,8 Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 (1/2) Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 59.84
Dci 400 m pr. 83,8 Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 63.73
Dci 400 m pr. 83,8 (1/2) Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 60.84
Dci 400 m pr. 83,8 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 73.64
Dci 400 m pr. 83,8 Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 65.35
Dci 400 m pr. 83,8 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.68
Dci 400 m pr. 83,8 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 61.52
Dci 400 m pr. 83,8 (1/2) Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 65.61
Dci 2000 m pr. 83,8 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 7:02.54
Dci 2000 m pr. 83,8 Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 2000 m pr. 83,8 Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 7:06.81
Dci 2000 m pr. 83,8 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 7:09.34
Dci 2000 m pr. 83,8 Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina
Dci 2000 m pr. 83,8 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 7:23.25
Dci 2000 m pr. 83,8 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 6:48.18
Dci 2000 m pr. 83,8 Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 7:44.79
Dci 2000 m pr. 83,8 Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6:46.64
Dci 2000 m pr. 83,8 Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 7:14.72
Dci chôdza 5000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci chôdza 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:28.73
Dci chôdza 5000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:30.48
Dci chôdza 5000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 22:57.99
Dci chôdza 5000 m Nemčok Patrik 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21:42.24
Dci chôdza 5000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 25:23.39
Dci chôdza 5000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:51.89
Dci chôdza 5000 m Simons Brook 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 185
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 182
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 192
Dci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 170
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 182
Dci výška Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 160
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 189
Dci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 170
Dci výška (1/2) Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 195
Dci výška Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 180
Dci výška Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 164
Dci výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 175
Dci výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 200
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci žrď Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 270
Dci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 300
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 350
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 653
Dci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 502
Dci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 567
Dci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 567
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 585
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 680
Dci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 539
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 619
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 620
Dci diaľka Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice 524
Dci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 677
Dci diaľka Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 508
Dci diaľka Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 524
Dci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 592
Dci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 538
Dci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 580
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 624
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 566
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 550
Dci trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 12.72
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.24
Dci trojskok Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.96
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.32
Dci trojskok Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice 11.97
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.76
Dci trojskok Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 11.04
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.73
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 14.32
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 11.05
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.49
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 11.48
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.70
Dci guľa 5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.36
Dci guľa 5 kg (1/4) Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.10
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.37
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 14.26
Dci guľa 5 kg (1/4) Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.90
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 12.74
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 19.57
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 37.41
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 45.00
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 36.58
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 40.35
Dci disk 1,5 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 41.27
Dci disk 1,5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.81
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 33.95
Dci disk 1,5 kg (1/4) Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.95
Dci disk 1,5 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.15
Dci disk 1,5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 33.54
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 46.25
Dci disk 1,5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.91
Dci disk 1,5 kg (1/4) Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.01
Dci disk 1,5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 32.92
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 39.56
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 43.68
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 40.97
Dci kladivo 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 39.99
Dci kladivo 5 kg (1/4) Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.05
Dci kladivo 5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 27.08
Dci kladivo 5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 34.05
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.24
Dci kladivo 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 29.73
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 46.62
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 38.71
Dci oštep 700 g Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 29.30
Dci oštep 700 g Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.78
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 53.44
Dci oštep 700 g (1/4) Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 40.20
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.71
Dci oštep 700 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.65
Dci oštep 700 g Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 48.66
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 4 x 100 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 4 x 100 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 4 x 100 m kluby Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 4 x 100 m kluby Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1-2-3-4 kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1-2-3-4 kluby Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1-2-3-4 kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 1-2-3-4 kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
U23Z 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91
U23Z 100 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 13.23
U23Z 100 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.60
U23Z 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71
U23Z 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.54
U23Z 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
U23Z 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03
U23Z 100 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.59
U23Z 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13
U23Z 100 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 12.54
U23Z 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90
U23Z 100 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 12.54
U23Z 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.33
U23Z 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.78
U23Z 200 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.06
U23Z 200 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.15
U23Z 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.17
U23Z 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.64
U23Z 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.89
U23Z 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 25.06
U23Z 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
U23Z 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.05
U23Z 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.20
U23Z 200 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 26.47
U23Z 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.28
U23Z 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 27.28
U23Z 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 25.18
U23Z 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.40
U23Z 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.81
U23Z 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.07
U23Z 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.47
U23Z 400 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 54.40
U23Z 400 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves
U23Z 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.75
U23Z 400 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.24
U23Z 400 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 64.24
U23Z 400 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 66.48
U23Z 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.47
U23Z 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
U23Z 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 63.76
U23Z 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.03
U23Z 800 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:11.53
U23Z 800 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 2:00.58
U23Z 800 m Hatinová Klára 00 Naša atletika Bratislava 2:14.74
U23Z 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:11.58
U23Z 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.07
U23Z 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:27.72
U23Z 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:33.53
U23Z 1500 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:48.00
U23Z 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.22
U23Z 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:57.76
U23Z 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:11.17
U23Z 1500 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:32.89
U23Z 5000 m Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava 18:17.47
U23Z 5000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18:04.14
U23Z 5000 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra 19:51.80
U23Z 5000 m Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen 19:22.2
U23Z 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 20:53.75
U23Z 100 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 14.90
U23Z 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.14
U23Z 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13
U23Z 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 16.50
U23Z 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.43
U23Z 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.37
U23Z 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95
U23Z 400 m pr. 76,2 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.15
U23Z 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.97
U23Z 400 m pr. 76,2 Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.56
U23Z 400 m pr. 76,2 Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 400 m pr. 76,2 Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 400 m pr. 76,2 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 69.16
U23Z 400 m pr. 76,2 Škovranová Radka 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 65.17
U23Z 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.88
U23Z 400 m pr. 76,2 Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62.82
U23Z 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 14:10.92
U23Z 3000 m pr. 76,2 Škovranová Radka 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves
U23Z 3000 m pr. 76,2 Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
U23Z 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:19.20
U23Z chôdza 5000 m Ševčíková Nikoleta 01 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
U23Z výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 180
U23Z výška Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 165
U23Z výška Hrašková Ema 98 AK Slávia UK Bratislava 165
U23Z výška Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 153
U23Z výška Zavilinská Monika 99 AK Junior Holič 180
U23Z žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 260
U23Z žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 350
U23Z žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
U23Z diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
U23Z diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603
U23Z diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
U23Z trojskok Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina
U23Z trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.46
U23Z trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
U23Z guľa 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 07.95
U23Z guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.56
U23Z guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.54
U23Z guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
U23Z disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.49
U23Z disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 36.48
U23Z disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 28.82
U23Z disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22
U23Z disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.28
U23Z kladivo 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 38.84
U23Z kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 36.08
U23Z kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 31.32
U23Z kladivo 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.27
U23Z oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.16
U23Z oštep 600 g Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 43.88
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.06
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 46.54
U23Z oštep 600 g Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 31.05
U23Z oštep 600 g Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.35
U23Z 4 x 100 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 100 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 100 m kluby Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
U23Z 4 x 100 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 100 m kluby Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 400 m kluby Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 400 m kluby Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 400 m kluby Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 400 m kluby Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
U23Z 4 x 400 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 100 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 13.10
Dky 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.98
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.33
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Dky 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.60
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.79
Dky 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.33 12.33
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.99
Dky 100 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Dky 100 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 13.38
Dky 100 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.29
Dky 100 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 14.62
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.95
Dky 100 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 13.80
Dky 100 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.02
Dky 100 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 13.88
Dky 100 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.30
Dky 100 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.39
Dky 100 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 13.94
Dky 100 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 13.87
Dky 100 m (1/3) Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.46
Dky 100 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.52
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.87
Dky 100 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.98
Dky 100 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 13.00
Dky 100 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 13.72
Dky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.80
Dky 100 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13.43
Dky 100 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 13.50
Dky 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.29
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.11
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 12.95
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.58
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.03
Dky 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.38
Dky 100 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 14.02
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06
Dky 100 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 13.81
Dky 100 m (1/3) Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.36
Dky 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.71
Dky 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 14.50
Dky 100 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur 14.13
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.27
Dky 100 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 14.16
Dky 100 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 13.79
Dky 100 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 12.19 12.62
Dky 100 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 12.76 13.84
Dky 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 28.92
Dky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 26.26
Dky 200 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35
Dky 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 27.90
Dky 200 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Dky 200 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.75
Dky 200 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 27.47
Dky 200 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.63
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 28.30
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.63
Dky 200 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 29.37
Dky 200 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.48
Dky 200 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.68
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.38
Dky 200 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 29.50
Dky 200 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 27.70
Dky 200 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 27.43
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 29.74
Dky 200 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 28.79
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 28.07
Dky 200 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.24
Dky 200 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27.97
Dky 200 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 29.19
Dky 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 32.82
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.66
Dky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.06
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.28
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Dky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 27.94
Dky 200 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 28.88
Dky 200 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 29.69
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 27.29
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.65
Dky 200 m (1/3) Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.35
Dky 200 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 26.66
Dky 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 27.98
Dky 200 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28.34
Dky 200 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 27.72
Dky 200 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 26.86
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 25.73
Dky 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.40
Dky 400 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 73.10
Dky 400 m (1/1) Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 67.56
Dky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 66.43
Dky 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 63.74
Dky 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81
Dky 400 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 58.86
Dky 400 m Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš 70.55
Dky 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 63.61
Dky 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.70
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 63.14
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 61.54
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Dky 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 62.42
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00
Dky 400 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 63.99
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 64.47
Dky 400 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 70.39
Dky 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 61.48
Dky 800 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 2:27.86
Dky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:38.03
Dky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:33.82
Dky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:25.90
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:21.41
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:26.97
Dky 800 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 2:33.33
Dky 800 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:45.93
Dky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:24.70
Dky 800 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:42.89
Dky 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:17.86
Dky 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 2:30.71
Dky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.81
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Dky 800 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra 2:34.51
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:28.21
Dky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:30.52
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70
Dky 1500 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:03.56
Dky 1500 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Dky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 5:10.96
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 4:58.50
Dky 1500 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 5:09.54
Dky 1500 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina
Dky 1500 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 5:54.37
Dky 1500 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 5:37.93
Dky 1500 m Lacková Viktoria 05 AK Veterán Bratislava
Dky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:08.07
Dky 1500 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 5:56.93
Dky 1500 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:12.70
Dky 1500 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 5:06.27
Dky 1500 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 4:54.53
Dky 3000 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 3000 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit 12:02.31
Dky 3000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 12:20.35
Dky 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 11:20.46
Dky 3000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 11:24.83
Dky 3000 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Dky 3000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 10:55.53
Dky 3000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:07.62
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.64
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.84
Dky 100m p 76,2-8,5 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 18.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 15.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 16.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 14.60
Dky 100m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.61
Dky 100m p 76,2-8,5 Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 16.33
Dky 100m p 76,2-8,5 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 19.00
Dky 100m p 76,2-8,5 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.18
Dky 100m p 76,2-8,5 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 14.35
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/1) Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.15
Dky 100m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 15.05
Dky 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 68.66
Dky 400 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 67.37
Dky 400 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 84.24
Dky 400 m pr. 76,2 Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 78.56
Dky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 65.40
Dky 400 m pr. 76,2 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš 79.81
Dky 400 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 70.08
Dky 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Dky 400 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 69.57
Dky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 72.91
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 69.89
Dky 2000 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 10:18.37
Dky 2000 m pr. 76,2 Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 2000 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 2000 m pr. 76,2 Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Dky 2000 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 9:22.22
Dky 2000 m pr. 76,2 Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 10:07.37
Dky 2000 m pr. 76,2 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 2000 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 8:52.82
Dky 2000 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 2000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 7:36.29
Dky chôdza 5000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 26:28.94
Dky chôdza 5000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 30:09.83
Dky chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 26:13.09
Dky chôdza 5000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 27:07.55
Dky chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 27:29.52
Dky chôdza 5000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin 30:08.63
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166
Dky výška Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 150
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 150
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 157
Dky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 164
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 150
Dky výška Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 167
Dky výška (1/1) Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Dky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 145
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 158
Dky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 160
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Dky výška (1/3) Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 164
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 165
Dky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 200
Dky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 220
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260
Dky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 330
Dky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 220
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Dky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 280
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 280
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 562
Dky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 511
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 525
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 486 486
Dky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 439
Dky diaľka (1/1) Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 542
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 508
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520
Dky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 529
Dky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 486
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 475
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Dky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Dky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 492
Dky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 485
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 542
Dky diaľka Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 451
Dky diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 450
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547
Dky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 445
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 562
Dky diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 522
Dky diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 453
Dky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 543
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dky diaľka Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 427
Dky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 499
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606
Dky trojskok Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.82
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Dky trojskok Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.35
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.17
Dky trojskok Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 09.34
Dky trojskok Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 10.11
Dky trojskok Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.41
Dky trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 10.73
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.58
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.66
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.41
Dky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.44
Dky guľa 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 09.93
Dky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.70
Dky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.39
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.97
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.43
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Dky guľa 3 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.50
Dky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.17
Dky guľa 3 kg (1/4) Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 13.61
Dky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.30
Dky guľa 3 kg Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.75
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Dky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.88
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 14.04
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.43
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.21
Dky guľa 3 kg Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 09.06
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 05.41
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.30
Dky disk 1 kg (1/3) Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.67
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.20
Dky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.36
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 28.64
Dky disk 1 kg (1/4) Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 30.69
Dky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.78
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.44
Dky disk 1 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 20.35
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 30.06
Dky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Dky disk 1 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.95
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.95
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 27.36
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.32
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.97
Dky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.05
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.88
Dky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 22.58
Dky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 29.94
Dky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 26.67
Dky kladivo 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 43.43
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.18
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 34.11
Dky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.15
Dky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.24
Dky kladivo 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.43
Dky kladivo 3 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.71
Dky kladivo 3 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.03
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.40
Dky kladivo 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.01
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.09
Dky kladivo 3 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 39.58
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 35.86
Dky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 27.41
Dky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 28.95
Dky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 24.77
Dky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 27.95
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.13
Dky oštep 500 g Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.55
Dky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 21.49
Dky oštep 500 g Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 29.34
Dky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.60
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.31
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 31.63
Dky oštep 500 g Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.45
Dky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.58
Dky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 28.18
Dky oštep 500 g (1/3) Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.10
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 34.15
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 32.15
Dky oštep 500 g Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.33
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 36.38
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.05
Dky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 18.77
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.87
Dky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 24.52
Dky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Dky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 33.77
Dky oštep 500 g Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 32.91
Dky oštep 500 g Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 35.71
Dky 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava