<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok vo viacboji

Bratislava (23. 2. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.98 0.160 545.00
2 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.62 0.168 430.00
3 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.02 0.205 365.00
4 347 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.19 0.154 339.00
5 339 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.28 0.285 325.00
6 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.95 0.178 233.00
7 429 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.95 0.380 233.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.08 0.137 355.00
2 351 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.13 0.164 348.00
3 359 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.10 0.192 215.00
4 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.67 0.155 151.00
5 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.82 0.162 136.00
6 321 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.58 0.219 71.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.39 0.289 309.00
2 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.48 0.179 296.00
3 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.54 0.170 288.00
4 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.32 0.179 189.00
5 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 12.53 0.161 165.00
6 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.57 0.201 161.00
7 443 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.74 0.323 144.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 446 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.90 0.165 240.00
2 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.74 0.365 144.00
3 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 060105 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.26 0.333 96.00
4 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.43 0.200 82.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.98 0.160 545.00
2 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.62 0.168 430.00
3 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.02 0.205 365.00
4 357 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.08 0.137 355.00
5 351 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.13 0.164 348.00
6 347 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.19 0.154 339.00
7 339 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.28 0.285 325.00
8 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.39 0.289 309.00
9 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.48 0.179 296.00
10 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.54 0.170 288.00
11 446 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.90 0.165 240.00
12 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.95 0.178 233.00
12 429 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.95 0.380 233.00
14 359 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.10 0.192 215.00
15 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.32 0.179 189.00
16 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 12.53 0.161 165.00
17 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.57 0.201 161.00
18 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.67 0.155 151.00
19 443 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.74 0.323 144.00
19 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.74 0.365 144.00
21 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.82 0.162 136.00
22 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 060105 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.26 0.333 96.00
23 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.43 0.200 82.00
24 321 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.58 0.219 71.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 10.01 0.260 710.00
2 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.03 0.153 706.00
3 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.66 0.174 594.00
4 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 10.91 0.206 551.00
5 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.01 0.221 535.00
6 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.72 0.188 424.00
7 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.55 0.200 310.00
333 Žáková AndreaŽáková Andrea 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 DQ 0.190
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/6
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.04 0.122 530.00
2 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.63 0.172 438.00
3 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 11.97 0.242 388.00
4 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.08 0.291 373.00
5 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.10 0.149 370.00
6 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.62 0.160 301.00
7 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.64 0.309 298.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 10.70 0.202 587.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.99 0.192 385.00
3 360 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 12.29 0.227 344.00
4 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.44 0.540 324.00
5 342 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.44 0.502 324.00
6 343 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.57 0.234 307.00
7 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.58 0.385 306.00
8 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.15 0.180 237.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 413 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.56 0.268 448.00
2 403 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.98 0.186 387.00
3 417 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 13.27 0.174 224.00
4 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.34 0.217 216.00
5 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.61 0.249 188.00
6 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.87 0.586 162.00
7 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.09 0.170 142.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 11.84 0.133 407.00
2 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.16 0.367 362.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 12.78 0.419 281.00
4 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 13.24 0.193 227.00
5 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.46 0.168 203.00
6 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.79 0.189 170.00
7 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.24 0.327 129.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 23.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.30 0.169 343.00
2 327 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.44 0.156 206.00
3 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 14.06 0.422 145.00
4 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 14.50 0.583 107.00
5 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.65 0.384 96.00
6 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 14.99 0.164 72.00
7 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 070205 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16.95 0.443 0.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 10.01 0.260 710.00
2 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.03 0.153 706.00
3 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.66 0.174 594.00
4 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 10.70 0.202 587.00
5 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 10.91 0.206 551.00
6 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.01 0.221 535.00
7 438 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.04 0.122 530.00
8 413 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.56 0.268 448.00
9 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.63 0.172 438.00
10 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.72 0.188 424.00
11 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 11.84 0.133 407.00
12 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 11.97 0.242 388.00
13 403 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.98 0.186 387.00
14 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.99 0.192 385.00
15 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.08 0.291 373.00
16 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.10 0.149 370.00
17 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.16 0.367 362.00
18 360 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 12.29 0.227 344.00
19 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.30 0.169 343.00
20 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.44 0.540 324.00
20 342 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.44 0.502 324.00
22 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.55 0.200 310.00
23 343 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.57 0.234 307.00
24 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.58 0.385 306.00
25 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.62 0.160 301.00
26 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.64 0.309 298.00
27 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 12.78 0.419 281.00
28 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.15 0.180 237.00
29 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 13.24 0.193 227.00
30 417 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 13.27 0.174 224.00
31 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.34 0.217 216.00
32 327 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.44 0.156 206.00
33 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.46 0.168 203.00
34 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.61 0.249 188.00
35 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.79 0.189 170.00
36 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.87 0.586 162.00
37 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 14.06 0.422 145.00
38 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.09 0.170 142.00
39 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.24 0.327 129.00
40 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 14.50 0.583 107.00
41 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.65 0.384 96.00
42 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 14.99 0.164 72.00
43 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 070205 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16.95 0.443 0.00
333 Žáková AndreaŽáková Andrea 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 DQ 0.190