<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok vo viacboji

Bratislava (23. 2. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:49.09 681.00
2 339 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:49.16 680.00
3 429 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:50.42 659.00
4 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:51.08 648.00
5 347 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:52.31 628.00
6 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:07.60 403.00
7 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:11.63 351.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:49.03 682.00
2 351 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:55.20 582.00
3 359 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:05.01 437.00
4 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:14.45 317.00
5 321 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:22.59 228.00
6 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:28.99 167.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:54.31 596.00
2 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:04.68 442.00
3 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:08.13 396.00
4 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:08.74 388.00
5 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:14.64 315.00
6 443 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:21.11 243.00
7 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:22.45 229.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:01.01 494.00
2 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 060105 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:10.00 371.00
3 446 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:32.36 139.00
4 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:39.06 90.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:49.03 682.00
2 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:49.09 681.00
3 339 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:49.16 680.00
4 429 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:50.42 659.00
5 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:51.08 648.00
6 347 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:52.31 628.00
7 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:54.31 596.00
8 351 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:55.20 582.00
9 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:01.01 494.00
10 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:04.68 442.00
11 359 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:05.01 437.00
12 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:07.60 403.00
13 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:08.13 396.00
14 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:08.74 388.00
15 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 060105 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:10.00 371.00
16 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:11.63 351.00
17 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:14.45 317.00
18 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:14.64 315.00
19 443 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:21.11 243.00
20 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:22.45 229.00
21 321 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:22.59 228.00
22 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:28.99 167.00
23 446 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:32.36 139.00
24 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:39.06 90.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:45.00 752.00
2 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:51.34 644.00
3 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:52.18 630.00
4 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:54.97 585.00
5 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.18 582.00
6 306 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 7 1:56.43 563.00
7 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:00.35 504.00
8 333 Žáková AndreaŽáková Andrea 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:00.66 499.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:49.76 670.00
2 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:00.42 503.00
3 438 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.57 500.00
4 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:03.95 452.00
5 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:04.16 449.00
6 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.54 417.00
7 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 2:18.88 267.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 360 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:57.81 541.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:04.79 440.00
3 342 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.83 413.00
4 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:07.31 406.00
5 343 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:10.06 371.00
6 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:11.95 347.00
7 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:17.10 286.00
8 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:18.61 270.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 413 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:53.36 611.00
2 417 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:05.29 434.00
3 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:08.86 386.00
4 403 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.46 250.00
5 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.69 237.00
6 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.75 113.00
435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 23.2.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:05.62 429.00
2 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:08.66 389.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:10.10 370.00
4 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:11.34 355.00
5 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:11.45 353.00
6 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:11.55 352.00
7 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.86 245.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 23.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:06.27 420.00
2 327 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:19.88 256.00
3 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:24.11 213.00
4 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:24.75 206.00
5 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:25.92 195.00
6 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 070205 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:34.62 121.00
7 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:35.00 119.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:45.00 752.00
2 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:49.76 670.00
3 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:51.34 644.00
4 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:52.18 630.00
5 413 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:53.36 611.00
6 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:54.97 585.00
7 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.18 582.00
8 306 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 7 1:56.43 563.00
9 360 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:57.81 541.00
10 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:00.35 504.00
11 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:00.42 503.00
12 438 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.57 500.00
13 333 Žáková AndreaŽáková Andrea 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:00.66 499.00
14 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:03.95 452.00
15 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:04.16 449.00
16 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:04.79 440.00
17 417 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:05.29 434.00
18 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:05.62 429.00
19 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:06.27 420.00
20 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.54 417.00
21 342 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.83 413.00
22 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:07.31 406.00
23 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:08.66 389.00
24 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:08.86 386.00
25 343 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:10.06 371.00
26 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:10.10 370.00
27 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:11.34 355.00
28 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:11.45 353.00
29 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:11.55 352.00
30 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:11.95 347.00
31 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:17.10 286.00
32 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:18.61 270.00
33 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 2:18.88 267.00
34 327 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:19.88 256.00
35 403 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.46 250.00
36 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.86 245.00
37 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.69 237.00
38 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:24.11 213.00
39 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:24.75 206.00
40 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:25.92 195.00
41 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 070205 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:34.62 121.00
42 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:35.00 119.00
43 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.75 113.00
435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNF