<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok vo viacboji

Bratislava (23. 2. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 409 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 7 528 0508052205280528 437.00
2 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 6 507 0491049805070507 396.00
3 339 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 4 435 0435038904020435 264.00
4 347 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 5 420 0420040604070420 239.00
5 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060728 1 413 xx04130413 227.00
6 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 3 408 0390039804080408 219.00
7 429 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061109 2 388 0388038302480388 187.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 2 438 0414043804260438 269.00
2 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 4 419 0419x03980419 237.00
3 357 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 5 416 0416040004150416 232.00
4 359 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
061030 6 382 0364034703820382 177.00
5 321 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060830 1 381 x0381x0381 176.00
6 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 3 366 0366035303260366 153.00
Celkom 6 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 5 435 0409042404350435 264.00
2 410 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 7 414 0400039604140414 229.00
3 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 3 401 0393035704010401 207.00
4 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060702 2 399 0390x03990399 204.00
5 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070913 4 390 03473840390384 190.00
6 411 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070218 1 364 0341x03640364 150.00
7 443 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 6 362 0347035203620362 147.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 446 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 2 368 03090368x0368 156.00
2 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
071220 4 363 0363035403590363 149.00
3 444 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 3 362 0360036203550362 147.00
4 323 Majtán SamuelMajtán Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060105 1 310 0293x03100310 78.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 8 519 05030519x0519 612.00
2 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 7 492 0488048104920492 538.00
3 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 6 443 0433044304310443 411.00
4 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
060112 2 443 x039604430443 411.00
5 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 5 411 0411x04080411 333.00
6 333 Žáková AndreaŽáková Andrea
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
070204 1 411 0411033504070411 333.00
7 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 4 407 x036204070407 324.00
8 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 3 391 x039103570391 287.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 6 419 0419040903990419 352.00
2 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 4 395 0378038703950395 296.00
3 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060127 7 392 x039103920392 290.00
4 408 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 3 384 0377038403490384 272.00
5 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 5 379 0373x03790379 261.00
6 438 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 1 353 0353033503400353 206.00
7 415 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 2 348 0262034803460348 196.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 7 431 0348036004310431 381.00
2 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060124 8 422 xx04220422 359.00
3 343 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 6 396 0385039603900396 299.00
4 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 5 391 0391xx0391 287.00
5 342 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 4 368 0362035503680368 237.00
6 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 3 367 0367033503480367 235.00
7 360 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070224 2 346 0255034603120346 192.00
8 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070801 1 344 0344034403360344 188.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 403 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 7 411 0411x04080411 333.00
2 413 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 6 403 0392040303940403 315.00
3 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 5 392 0392038303700392 290.00
4 417 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060802 3 367 0357035003670367 235.00
5 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070925 1 365 0358036503470365 231.00
6 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070820 4 361 03540361-0361 223.00
7 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 2 351 0340034103510351 202.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 05 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060222 7 388 0388037203750388 281.00
2 405 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060505 4 387 0387037903540387 279.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060715 6 379 x037903220379 261.00
4 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 3 363 0277036303610363 227.00
5 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061012 1 360 0360033603340360 220.00
6 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060922 2 354 0354034303350354 208.00
7 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070201 5 352 0304034603520352 204.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 06 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
061226 1 391 0360038403910391 287.00
2 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060211 2 371 0371034803460371 244.00
3 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060610 3 349 0328034903430349 198.00
4 327 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 4 335 0321033502780335 170.00
5 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070205 7 323 0315028003230323 148.00
6 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 6 276 x024502760276 69.00
7 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070212 5 272 0272x02590272 63.00
Celkom 7 pretekárov