<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok vo viacboji

Bratislava (23. 2. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.65 0.173 665.00
2 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.96 0.149 571.00
3 429 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84 0.214 340.00
4 339 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.86 0.273 336.00
5 347 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.89 0.211 329.00
6 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04 0.169 295.00
7 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.18 0.191 266.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.68 0.138 378.00
2 351 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.90 0.140 327.00
3 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.09 0.363 285.00
4 359 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.28 0.227 245.00
5 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.51 0.176 201.00
6 321 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.59 0.246 187.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.60 0.154 398.00
2 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.84 0.160 340.00
3 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.18 0.304 266.00
4 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.21 0.162 259.00
5 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.25 0.194 251.00
6 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.33 0.158 235.00
7 443 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.57 0.173 190.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.27 0.359 247.00
2 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.58 0.279 188.00
3 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.59 0.166 187.00
4 446 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.64 0.150 178.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.65 0.173 665.00
2 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.96 0.149 571.00
3 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.60 0.154 398.00
4 357 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.68 0.138 378.00
5 429 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84 0.214 340.00
5 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.84 0.160 340.00
7 339 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.86 0.273 336.00
8 347 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.89 0.211 329.00
9 351 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.90 0.140 327.00
10 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04 0.169 295.00
11 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.09 0.363 285.00
12 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.18 0.191 266.00
12 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.18 0.304 266.00
14 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.21 0.162 259.00
15 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.25 0.194 251.00
16 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.27 0.359 247.00
17 359 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.28 0.227 245.00
18 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.33 0.158 235.00
19 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.51 0.176 201.00
20 443 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.57 0.173 190.00
21 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.58 0.279 188.00
22 321 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.59 0.246 187.00
22 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.59 0.166 187.00
24 446 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.64 0.150 178.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.20 0.135 788.00
2 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.54 0.156 690.00
3 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.60 0.188 673.00
4 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.72 0.145 640.00
5 333 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.84 0.165 608.00
6 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.84 0.320 608.00
7 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.11 0.233 538.00
8 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.20 0.279 516.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.80 0.294 618.00
2 438 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.87 0.181 600.00
3 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.00 0.167 566.00
4 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.11 0.467 538.00
5 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.13 0.163 533.00
6 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.24 0.171 506.00
7 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.53 0.153 438.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.65 0.192 659.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.25 0.168 504.00
3 343 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.40 0.150 468.00
4 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47 0.179 451.00
5 360 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.47 0.259 451.00
6 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.53 0.339 438.00
7 342 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.60 0.330 422.00
8 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.61 0.194 419.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.93 0.192 584.00
2 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.15 0.192 528.00
3 403 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.27 0.187 499.00
4 413 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.32 0.217 487.00
5 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.36 0.258 477.00
6 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.59 0.576 424.00
7 417 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.62 0.177 417.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 23.2.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.06 0.160 551.00
2 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.18 0.146 521.00
3 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.43 0.199 461.00
4 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.46 0.268 454.00
5 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.52 0.237 440.00
6 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 09.69 0.198 402.00
7 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.86 0.416 365.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 23.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 327 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.23 0.350 509.00
2 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.48 0.167 449.00
3 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.63 0.400 415.00
4 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.71 0.372 397.00
5 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.91 0.362 355.00
6 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.93 0.175 350.00
7 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.26 0.397 285.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.20 0.135 788.00
2 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.54 0.156 690.00
3 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.60 0.188 673.00
4 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.65 0.192 659.00
5 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.72 0.145 640.00
6 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.80 0.294 618.00
7 333 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.84 0.165 608.00
7 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.84 0.320 608.00
9 438 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.87 0.181 600.00
10 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.93 0.192 584.00
11 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.00 0.167 566.00
12 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.06 0.160 551.00
13 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.11 0.233 538.00
13 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.11 0.467 538.00
15 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.13 0.163 533.00
16 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.15 0.192 528.00
17 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.18 0.146 521.00
18 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.20 0.279 516.00
19 327 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.23 0.350 509.00
20 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.24 0.171 506.00
21 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.25 0.168 504.00
22 403 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.27 0.187 499.00
23 413 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.32 0.217 487.00
24 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.36 0.258 477.00
25 343 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.40 0.150 468.00
26 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.43 0.199 461.00
27 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.46 0.268 454.00
28 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47 0.179 451.00
28 360 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.47 0.259 451.00
30 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.48 0.167 449.00
31 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.52 0.237 440.00
32 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.53 0.153 438.00
32 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.53 0.339 438.00
34 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.59 0.576 424.00
35 342 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.60 0.330 422.00
36 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.61 0.194 419.00
37 417 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.62 0.177 417.00
38 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.63 0.400 415.00
39 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 09.69 0.198 402.00
40 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.71 0.372 397.00
41 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.86 0.416 365.00
42 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.91 0.362 355.00
43 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.93 0.175 350.00
44 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.26 0.397 285.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:49.09 681.00
2 339 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:49.16 680.00
3 429 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:50.42 659.00
4 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:51.08 648.00
5 347 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:52.31 628.00
6 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:07.60 403.00
7 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:11.63 351.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:49.03 682.00
2 351 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:55.20 582.00
3 359 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:05.01 437.00
4 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:14.45 317.00
5 321 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:22.59 228.00
6 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:28.99 167.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:54.31 596.00
2 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:04.68 442.00
3 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:08.13 396.00
4 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:08.74 388.00
5 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:14.64 315.00
6 443 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:21.11 243.00
7 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:22.45 229.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:01.01 494.00
2 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:10.00 371.00
3 446 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:32.36 139.00
4 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:39.06 90.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:49.03 682.00
2 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:49.09 681.00
3 339 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:49.16 680.00
4 429 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:50.42 659.00
5 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:51.08 648.00
6 347 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:52.31 628.00
7 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:54.31 596.00
8 351 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:55.20 582.00
9 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:01.01 494.00
10 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:04.68 442.00
11 359 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:05.01 437.00
12 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:07.60 403.00
13 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:08.13 396.00
14 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:08.74 388.00
15 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:10.00 371.00
16 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:11.63 351.00
17 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:14.45 317.00
18 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:14.64 315.00
19 443 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:21.11 243.00
20 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:22.45 229.00
21 321 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:22.59 228.00
22 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:28.99 167.00
23 446 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:32.36 139.00
24 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:39.06 90.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:45.00 752.00
2 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:51.34 644.00
3 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:52.18 630.00
4 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:54.97 585.00
5 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.18 582.00
6 306 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 1:56.43 563.00
7 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:00.35 504.00
8 333 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:00.66 499.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:49.76 670.00
2 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:00.42 503.00
3 438 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.57 500.00
4 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:03.95 452.00
5 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:04.16 449.00
6 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.54 417.00
7 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 2:18.88 267.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 360 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:57.81 541.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:04.79 440.00
3 342 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.83 413.00
4 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:07.31 406.00
5 343 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:10.06 371.00
6 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:11.95 347.00
7 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:17.10 286.00
8 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:18.61 270.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 413 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:53.36 611.00
2 417 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:05.29 434.00
3 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:08.86 386.00
4 403 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.46 250.00
5 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.69 237.00
6 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.75 113.00
435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 23.2.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:05.62 429.00
2 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:08.66 389.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:10.10 370.00
4 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:11.34 355.00
5 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:11.45 353.00
6 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:11.55 352.00
7 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.86 245.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 23.2.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:06.27 420.00
2 327 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:19.88 256.00
3 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:24.11 213.00
4 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:24.75 206.00
5 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:25.92 195.00
6 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:34.62 121.00
7 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:35.00 119.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:45.00 752.00
2 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:49.76 670.00
3 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:51.34 644.00
4 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:52.18 630.00
5 413 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:53.36 611.00
6 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:54.97 585.00
7 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.18 582.00
8 306 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 1:56.43 563.00
9 360 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:57.81 541.00
10 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:00.35 504.00
11 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:00.42 503.00
12 438 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.57 500.00
13 333 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:00.66 499.00
14 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:03.95 452.00
15 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:04.16 449.00
16 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:04.79 440.00
17 417 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:05.29 434.00
18 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:05.62 429.00
19 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:06.27 420.00
20 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.54 417.00
21 342 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.83 413.00
22 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:07.31 406.00
23 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:08.66 389.00
24 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:08.86 386.00
25 343 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:10.06 371.00
26 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:10.10 370.00
27 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:11.34 355.00
28 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:11.45 353.00
29 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:11.55 352.00
30 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:11.95 347.00
31 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:17.10 286.00
32 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:18.61 270.00
33 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 2:18.88 267.00
34 327 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:19.88 256.00
35 403 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.46 250.00
36 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:20.86 245.00
37 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:21.69 237.00
38 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:24.11 213.00
39 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:24.75 206.00
40 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:25.92 195.00
41 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:34.62 121.00
42 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:35.00 119.00
43 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.75 113.00
435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.98 0.160 545.00
2 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.62 0.168 430.00
3 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.02 0.205 365.00
4 347 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.19 0.154 339.00
5 339 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.28 0.285 325.00
6 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.95 0.178 233.00
7 429 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.95 0.380 233.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.08 0.137 355.00
2 351 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.13 0.164 348.00
3 359 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.10 0.192 215.00
4 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.67 0.155 151.00
5 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.82 0.162 136.00
6 321 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.58 0.219 71.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.39 0.289 309.00
2 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.48 0.179 296.00
3 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.54 0.170 288.00
4 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.32 0.179 189.00
5 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 12.53 0.161 165.00
6 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.57 0.201 161.00
7 443 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.74 0.323 144.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 446 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.90 0.165 240.00
2 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.74 0.365 144.00
3 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.26 0.333 96.00
4 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.43 0.200 82.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.98 0.160 545.00
2 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.62 0.168 430.00
3 409 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.02 0.205 365.00
4 357 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.08 0.137 355.00
5 351 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.13 0.164 348.00
6 347 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.19 0.154 339.00
7 339 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.28 0.285 325.00
8 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.39 0.289 309.00
9 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.48 0.179 296.00
10 410 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.54 0.170 288.00
11 446 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.90 0.165 240.00
12 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.95 0.178 233.00
12 429 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.95 0.380 233.00
14 359 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.10 0.192 215.00
15 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.32 0.179 189.00
16 411 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 12.53 0.161 165.00
17 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.57 0.201 161.00
18 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.67 0.155 151.00
19 443 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.74 0.323 144.00
19 444 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.74 0.365 144.00
21 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.82 0.162 136.00
22 323 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.26 0.333 96.00
23 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.43 0.200 82.00
24 321 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.58 0.219 71.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 23.2.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 10.01 0.260 710.00
2 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.03 0.153 706.00
3 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.66 0.174 594.00
4 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2 10.91 0.206 551.00
5 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.01 0.221 535.00
6 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.72 0.188 424.00
7 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.55 0.200 310.00
333 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 DQ 0.190
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/6
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.2.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.04 0.122 530.00
2 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.63 0.172 438.00
3 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 11.97 0.242 388.00
4 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.08 0.291 373.00
5 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.10 0.149 370.00
6 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.62 0.160 301.00
7 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.64 0.309 298.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 23.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 10.70 0.202 587.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.99 0.192 385.00
3 360 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 12.29 0.227 344.00
4 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.44 0.540 324.00
5 342 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.44 0.502 324.00
6 343 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.57 0.234 307.00
7 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.58 0.385 306.00
8 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.15 0.180 237.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 23.2.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 413 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.56 0.268 448.00
2 403 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.98 0.186 387.00
3 417 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 13.27 0.174 224.00
4 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.34 0.217 216.00
5 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.61 0.249 188.00
6 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.87 0.586 162.00
7 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.09 0.170 142.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 11.84 0.133 407.00
2 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.16 0.367 362.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 12.78 0.419 281.00
4 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 13.24 0.193 227.00
5 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.46 0.168 203.00
6 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.79 0.189 170.00
7 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.24 0.327 129.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 23.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.30 0.169 343.00
2 327 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.44 0.156 206.00
3 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 14.06 0.422 145.00
4 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 14.50 0.583 107.00
5 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.65 0.384 96.00
6 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 14.99 0.164 72.00
7 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16.95 0.443 0.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 10.01 0.260 710.00
2 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.03 0.153 706.00
3 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.66 0.174 594.00
4 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 10.70 0.202 587.00
5 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2 10.91 0.206 551.00
6 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.01 0.221 535.00
7 438 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.04 0.122 530.00
8 413 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.56 0.268 448.00
9 408 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.63 0.172 438.00
10 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.72 0.188 424.00
11 405 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 11.84 0.133 407.00
12 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 11.97 0.242 388.00
13 403 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.98 0.186 387.00
14 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.99 0.192 385.00
15 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.08 0.291 373.00
16 415 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.10 0.149 370.00
17 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.16 0.367 362.00
18 360 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 12.29 0.227 344.00
19 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.30 0.169 343.00
20 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.44 0.540 324.00
20 342 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.44 0.502 324.00
22 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.55 0.200 310.00
23 343 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.57 0.234 307.00
24 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.58 0.385 306.00
25 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.62 0.160 301.00
26 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.64 0.309 298.00
27 420 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 12.78 0.419 281.00
28 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.15 0.180 237.00
29 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 13.24 0.193 227.00
30 417 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 13.27 0.174 224.00
31 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.34 0.217 216.00
32 327 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.44 0.156 206.00
33 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.46 0.168 203.00
34 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.61 0.249 188.00
35 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.79 0.189 170.00
36 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.87 0.586 162.00
37 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 14.06 0.422 145.00
38 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.09 0.170 142.00
39 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.24 0.327 129.00
40 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 14.50 0.583 107.00
41 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.65 0.384 96.00
42 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 14.99 0.164 72.00
43 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16.95 0.443 0.00
333 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 DQ 0.190

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 409 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 7 528 0508 0522 0528 528 437.00
2 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 507 0491 0498 0507 507 396.00
3 339 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 435 0435 0389 0402 435 264.00
4 347 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 420 0420 0406 0407 420 239.00
5 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 1 413 x x 0413 413 227.00
6 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 408 0390 0398 0408 408 219.00
7 429 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 388 0388 0383 0248 388 187.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 438 0414 0438 0426 438 269.00
2 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 4 419 0419 x 0398 419 237.00
3 357 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 416 0416 0400 0415 416 232.00
4 359 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 6 382 0364 0347 0382 382 177.00
5 321 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 381 x 0381 x 381 176.00
6 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 366 0366 0353 0326 366 153.00
Celkom 6 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 5 435 0409 0424 0435 435 264.00
2 410 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 7 414 0400 0396 0414 414 229.00
3 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 401 0393 0357 0401 401 207.00
4 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 2 399 0390 x 0399 399 204.00
5 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 390 0347 384 0390 390 190.00
6 411 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 364 0341 x 0364 364 150.00
7 443 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 6 362 0347 0352 0362 362 147.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 446 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 368 0309 0368 x 368 156.00
2 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 4 363 0363 0354 0359 363 149.00
3 444 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 3 362 0360 0362 0355 362 147.00
4 323 Majtán SamuelMajtán Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 310 0293 x 0310 310 78.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 306 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 8 519 0503 0519 x 519 612.00
2 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 492 0488 0481 0492 492 538.00
3 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 443 0433 0443 0431 443 411.00
4 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 2 443 x 0396 0443 443 411.00
5 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 411 0411 x 0408 411 333.00
6 333 Žáková AndreaŽáková Andrea
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 07 1 411 0411 0335 0407 411 333.00
7 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 4 407 x 0362 0407 407 324.00
8 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 391 x 0391 0357 391 287.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 6 419 0419 0409 0399 419 352.00
2 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 4 395 0378 0387 0395 395 296.00
3 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 392 x 0391 0392 392 290.00
4 408 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 3 384 0377 0384 0349 384 272.00
5 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 379 0373 x 0379 379 261.00
6 438 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 353 0353 0335 0340 353 206.00
7 415 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 2 348 0262 0348 0346 348 196.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 7 431 0348 0360 0431 431 381.00
2 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 8 422 x x 0422 422 359.00
3 343 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 396 0385 0396 0390 396 299.00
4 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 5 391 0391 x x 391 287.00
5 342 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 368 0362 0355 0368 368 237.00
6 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 367 0367 0335 0348 367 235.00
7 360 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 2 346 0255 0346 0312 346 192.00
8 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 344 0344 0344 0336 344 188.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 403 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 7 411 0411 x 0408 411 333.00
2 413 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 403 0392 0403 0394 403 315.00
3 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 5 392 0392 0383 0370 392 290.00
4 417 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 367 0357 0350 0367 367 235.00
5 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 365 0358 0365 0347 365 231.00
6 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 361 0354 0361 - 361 223.00
7 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 351 0340 0341 0351 351 202.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 05 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 7 388 0388 0372 0375 388 281.00
2 405 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 4 387 0387 0379 0354 387 279.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 6 379 x 0379 0322 379 261.00
4 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 3 363 0277 0363 0361 363 227.00
5 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 1 360 0360 0336 0334 360 220.00
6 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 354 0354 0343 0335 354 208.00
7 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 352 0304 0346 0352 352 204.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 06 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 06 1 391 0360 0384 0391 391 287.00
2 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 2 371 0371 0348 0346 371 244.00
3 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 349 0328 0349 0343 349 198.00
4 327 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 4 335 0321 0335 0278 335 170.00
5 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 323 0315 0280 0323 323 148.00
6 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 276 x 0245 0276 276 69.00
7 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 272 0272 x 0259 272 63.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 10.28 10.09 10.28 10.19 10.28 502.00
2 339 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 09.20 09.10 09.20 08.91 9.20 438.00
3 409 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 4 09.08 07.42 06.52 09.08 9.08 431.00
4 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 5 07.69 07.17 07.20 07.69 7.69 348.00
5 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 07.10 06.42 07.10 07.05 7.10 313.00
6 347 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 05.90 05.90 05.70 05.67 5.90 243.00
7 429 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 05.67 05.08 05.52 05.67 5.67 230.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 08.00 07.62 07.72 08.00 8.00 366.00
2 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 6 07.93 07.72 07.72 07.93 7.93 362.00
3 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 07.19 06.66 07.19 x 7.19 318.00
4 321 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 06.81 x 06.81 06.43 6.81 296.00
5 359 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 4 06.25 06.25 05.97 06.00 6.25 263.00
6 351 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 1 06.10 06.10 06.08 06.01 6.10 255.00
Celkom 6 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 08.72 08.44 08.72 08.23 8.72 409.00
2 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 7 07.70 06.79 07.70 07.35 7.70 349.00
3 411 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 07.14 07.14 06.62 06.13 7.14 316.00
4 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 4 06.81 06.29 06.81 x 6.81 296.00
5 410 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 06.52 06.38 06.11 06.52 6.52 279.00
6 443 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 06.04 05.42 06.04 05.99 6.04 251.00
7 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 04.66 x 04.66 04.52 4.66 172.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 446 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 08.05 07.80 08.05 07.75 8.05 369.00
2 444 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 05.98 05.61 05.71 05.98 5.98 248.00
3 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 3 05.97 x 04.60 05.97 5.97 247.00
4 323 Majtán SamuelMajtán Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 05.55 05.09 04.81 05.55 5.55 223.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 08.35 07.70 08.35 08.17 8.35 422.00
2 306 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 8 07.74 07.74 07.24 07.46 7.74 383.00
3 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 07.16 06.33 07.16 06.59 7.16 345.00
4 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 06.82 06.54 x 06.82 6.82 324.00
5 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 06.52 06.21 06.52 06.00 6.52 304.00
6 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 06.43 06.25 06.17 06.43 6.43 299.00
7 333 Žáková AndreaŽáková Andrea
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 07 6 05.99 05.89 05.67 05.99 5.99 271.00
8 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 7 05.98 05.98 05.75 05.03 5.98 270.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 415 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 7 07.51 06.95 07.51 x 7.51 368.00
2 438 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 06.80 06.60 06.80 06.39 6.80 322.00
3 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 2 06.66 06.66 x 05.74 6.66 313.00
4 408 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 05.69 05.63 05.69 05.17 5.69 252.00
5 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 05.66 05.10 05.66 05.29 5.66 250.00
6 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 5 05.31 04.97 05.31 04.97 5.31 228.00
7 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 05.13 05.13 04.84 04.51 5.13 216.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 7 07.59 05.72 07.59 06.62 7.59 373.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 5 07.20 06.35 06.24 07.20 7.20 348.00
3 360 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 06.67 06.67 05.13 06.30 6.67 314.00
4 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 06.38 05.76 05.17 06.38 6.38 295.00
5 342 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 05.33 05.33 04.87 04.86 5.33 229.00
6 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 6 05.08 04.22 05.08 04.13 5.08 213.00
7 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 3 04.73 04.73 04.41 04.62 4.73 191.00
8 343 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 04.47 04.47 03.78 03.88 4.47 175.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 403 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 08.18 07.36 07.30 08.18 8.18 411.00
2 417 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 06.40 06.03 06.19 06.40 6.40 297.00
3 413 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 06.22 06.22 05.49 06.21 6.22 285.00
4 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 7 05.85 x 05.69 05.85 5.85 262.00
5 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 5 05.20 04.43 04.50 05.20 5.20 221.00
6 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 04.63 04.63 x 04.04 4.63 185.00
7 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 2 04.62 04.04 04.43 04.62 4.62 185.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 05 (so, 23.2.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 5 06.88 05.89 06.88 06.63 6.88 327.00
2 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 7 06.76 06.76 x 04.54 6.76 320.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 3 06.01 04.83 06.01 06.01 6.01 272.00
4 405 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 1 05.94 05.77 05.94 05.84 5.94 267.00
5 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 04.54 04.54 04.19 04.04 4.54 180.00
6 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 4 04.23 04.23 x 03.86 4.23 160.00
7 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 04.18 03.75 04.18 03.88 4.18 157.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 06 (so, 23.2.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 2 06.01 05.83 06.01 05.10 6.01 272.00
2 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 05.78 04.55 x 05.78 5.78 257.00
3 327 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 4 05.53 05.53 04.14 04.96 5.53 242.00
4 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 05.44 05.28 05.44 04.61 5.44 236.00
5 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 05.39 05.39 x 04.56 5.39 233.00
6 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 06 1 04.82 04.78 04.82 04.16 4.82 197.00
7 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 04.48 04.48 03.61 04.24 4.48 176.00
Celkom 7 pretekárov
Päťboj hala - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2695
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2546
3 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2043
4 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2013
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1963
6 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1781
7 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1778
8 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1674
9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1649
10 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1532
11 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1463
12 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1421
13 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1411
14 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1337
15 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1253
16 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1221
17 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1114
18 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1095
19 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1082
20 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1074
21 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1015
22 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0975
23 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0958
24 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0755
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 24 pretekárov
Päťboj hala - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3056
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2874
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2657
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2646
5 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2325
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2324
7 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2287
8 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2158
9 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2146
10 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2058
11 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2046
12 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1962
13 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1917
14 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1886
15 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1885
16 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1880
17 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1861
18 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1842
19 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1827
20 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1824
21 Žáková AndreaŽáková Andrea 07 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1711
22 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1625
23 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1620
24 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1617
25= Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1607
25= Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1607
27 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1586
28 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1555
29 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1532
30 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1526
31 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1488
32 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1463
33 Fučíková EliškaFučíková Eliška 06 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1426
34 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1423
35 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1408
36 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1383
37 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1337
38 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1323
39 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1290
40 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1214
41 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1048
42 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0956
43 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0878
44 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0795
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 44 pretekárov