<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok vo viacboji

Bratislava (23. 2. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 301 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 7 10.28 10.0910.2810.1910.28 502.00
2 339 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 6 09.20 09.1009.2008.9109.20 438.00
3 409 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 4 09.08 07.4206.5209.0809.08 431.00
4 432 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060728 5 07.69 07.1707.2007.6907.69 348.00
5 358 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 3 07.10 06.4207.1007.0507.10 313.00
6 347 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 1 05.90 05.9005.7005.6705.90 243.00
7 429 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061109 2 05.67 05.0805.5205.6705.67 230.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 357 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 5 08.00 07.6207.7208.0008.00 366.00
2 442 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 6 07.93 07.7207.7207.9307.93 362.00
3 322 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 3 07.19 06.6607.19x07.19 318.00
4 321 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060830 2 06.81 x06.8106.4306.81 296.00
5 359 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
061030 4 06.25 06.2505.9706.0006.25 263.00
6 351 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 1 06.10 06.1006.0806.0106.10 255.00
Celkom 6 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 401 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 2 08.72 08.4408.7208.2308.72 409.00
2 340 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070913 7 07.70 06.7907.7007.3507.70 349.00
3 411 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070218 5 07.14 07.1406.6206.1307.14 316.00
4 307 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060702 4 06.81 06.2906.81x06.81 296.00
5 410 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 6 06.52 06.3806.1106.5206.52 279.00
6 443 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 1 06.04 05.4206.0405.9906.04 251.00
7 406 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 3 04.66 x04.6604.5204.66 172.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 446 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 4 08.05 07.8008.0507.7508.05 369.00
2 444 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 1 05.98 05.6105.7105.9805.98 248.00
3 445 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
071220 3 05.97 x04.6005.9705.97 247.00
4 323 Majtán SamuelMajtán Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060105 2 05.55 05.0904.8105.5505.55 223.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 01 (so, 23.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 302 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 1 08.35 07.7008.3508.1708.35 422.00
2 306 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 8 07.74 07.7407.2407.4607.74 383.00
3 320 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 2 07.16 06.3307.1606.5907.16 345.00
4 448 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 3 06.82 06.54x06.8206.82 324.00
5 361 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 5 06.52 06.2106.5206.0006.52 304.00
6 354 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 4 06.43 06.2506.1706.4306.43 299.00
7 333 Žáková AndreaŽáková Andrea
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
070204 6 05.99 05.8905.6705.9905.99 271.00
8 332 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
060112 7 05.98 05.9805.7505.0305.98 270.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 02 (so, 23.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 415 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 7 07.51 06.9507.51x07.51 368.00
2 438 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 6 06.80 06.6006.8006.3906.80 322.00
3 316 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 2 06.66 06.66x05.7406.66 313.00
4 408 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 1 05.69 05.6305.6905.1705.69 252.00
5 421 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060127 3 05.66 05.1005.6605.2905.66 250.00
6 330 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 5 05.31 04.9705.3104.9705.31 228.00
7 314 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 4 05.13 05.1304.8404.5105.13 216.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 03 (so, 23.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 437 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060124 7 07.59 05.7207.5906.6207.59 373.00
2 308 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 5 07.20 06.3506.2407.2007.20 348.00
3 360 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070224 4 06.67 06.6705.1306.3006.67 314.00
4 334 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 8 06.38 05.7605.1706.3806.38 295.00
5 342 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 1 05.33 05.3304.8704.8605.33 229.00
6 355 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070801 6 05.08 04.2205.0804.1305.08 213.00
7 318 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 3 04.73 04.7304.4104.6204.73 191.00
8 343 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 2 04.47 04.4703.7803.8804.47 175.00
Celkom 8 pretekárov
Finále 04 (so, 23.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 403 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 1 08.18 07.3607.3008.1808.18 411.00
2 417 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060802 4 06.40 06.0306.1906.4006.40 297.00
3 413 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 6 06.22 06.2205.4906.2106.22 285.00
4 345 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 7 05.85 x05.6905.8505.85 262.00
5 317 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070925 5 05.20 04.4304.5005.2005.20 221.00
6 416 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 3 04.63 04.63x04.0404.63 185.00
7 435 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070820 2 04.62 04.0404.4304.6204.62 185.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 05 (so, 23.2.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060222 5 06.88 05.8906.8806.6306.88 327.00
2 449 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061012 7 06.76 06.76x04.5406.76 320.00
3 420 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060715 3 06.01 04.8306.0106.0106.01 272.00
4 405 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060505 1 05.94 05.7705.9405.8405.94 267.00
5 441 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070201 6 04.54 04.5404.1904.0404.54 180.00
6 419 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 4 04.23 04.23x03.8604.23 160.00
7 341 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060922 2 04.18 03.7504.1803.8804.18 157.00
Celkom 7 pretekárov
Finále 06 (so, 23.2.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 329 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060211 2 06.01 05.8306.0105.1006.01 272.00
2 331 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 7 05.78 04.55x05.7805.78 257.00
3 327 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 4 05.53 05.5304.1404.9605.53 242.00
4 352 Rapavá LenkaRapavá Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070212 5 05.44 05.2805.4404.6105.44 236.00
5 353 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060610 3 05.39 05.39x04.5605.39 233.00
6 346 Fučíková EliškaFučíková Eliška
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
061226 1 04.82 04.7804.8204.1604.82 197.00
7 364 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070205 6 04.48 04.4803.6104.2404.48 176.00
Celkom 7 pretekárov