<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

EKAG Brno

Brno CZE (11. - 12. 9. 2018)

300 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.69
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.69
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.98
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.02
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 08 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.47
2 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.81
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.31
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 09 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.52
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.52
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.69
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.69
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.02
4 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.47
5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.81
6 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.98
7 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.31
8 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.52
9 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.52

300 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.91
2 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 37.33
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.64
Celkom 3 pretekári
Finále 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.22
Celkom 1 pretekári
Finále 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.47
Celkom 1 pretekári
Finále 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.10
Celkom 1 pretekári
Finále 05 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 43.08
Celkom 1 pretekári
Finále 08 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 45.98
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.15
6 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.91
7 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.44
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.22
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.74
Celkom 2 pretekári
Beh 09 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.63
Celkom 1 pretekári
Beh 11 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.89
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.15
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.91
3 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.22
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.74
5 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.44
6 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.63
7 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.89

300 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.13
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.96
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.99
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.24
5 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 46.25
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 10 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.72
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.42
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.13
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.24
4 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.96
5 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.99
6 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 46.25
7 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.42
8 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.72