<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

EKAG Brno

Brno CZE (11. - 12. 9. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.83
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.84
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.12
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.72
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.31
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.73
5 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.09
6 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.70
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.11
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.38
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.65
6 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.48
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.19
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.58
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.72
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.83
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.84
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.12
5 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.73
6 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.31
7 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.65
8 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.09
9 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.19
10 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.38
11 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.48
12 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.58
13 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.70
14 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.11

150 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.00
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.12
Celkom 2 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.12
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.14
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.49
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.43
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.28
3 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.36
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21.57
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.65
5 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.66
6 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.85
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.64
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.75
5 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.20
6 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.37
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 13 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.31
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 14 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.26
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.12
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.14
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.28
4 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.36
5 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.43
6 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.49
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21.57
8 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.64
9 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.65
10 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.66
11 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.75
12 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.85
13 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.20
14 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.37
15 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.26
16 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.31

150 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.43
7 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.48
Celkom 2 pretekári