<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

EKAG Brno

Brno CZE (11. - 12. 9. 2018)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Haják, Kalakay, Váňa, Sopko Haják, Kalakay, Váňa, Sopko AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.19
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.76
5 Paško, Štefan, Haraslin, Federič Paško, Štefan, Haraslin, Federič KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 30.47
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Bracho, Fedák, Csontos, Gonda Bracho, Fedák, Csontos, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.19
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.76
2 Haják, Kalakay, Váňa, Sopko Haják, Kalakay, Váňa, Sopko AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.19
3 Paško, Štefan, Haraslin, Federič Paško, Štefan, Haraslin, Federič KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 30.47
4 Bracho, Fedák, Csontos, Gonda Bracho, Fedák, Csontos, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.19

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.64
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 33.44
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.64
2 Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 33.44

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.78
8 Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.17
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32.15
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31.21
4 Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32.10
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.78
2 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31.21
3 Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32.10
4 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32.15
5 Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.17

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 32.92
4 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.48
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.52
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.35
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.95
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 32.92
2 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.48
3 Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.95
4 Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.35
5 Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.52