<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

EKAG Brno

Brno CZE (11. - 12. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.30
4 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.46
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.55
Celkom 3 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.51
Celkom 1 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.65
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.66
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.68
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.73
Celkom 4 pretekári
Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.86
Celkom 1 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.15
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.15
7 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.20
8 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.28
Celkom 3 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.24
Celkom 1 pretekári
Finále B1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.17
4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.25
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.28
Celkom 3 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.19
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.23
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.27
4 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.62
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.40
2 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.50
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.66
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.79
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
7 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.27
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.35
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.72
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 13 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.87
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 17 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.50
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.19
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.23
4 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.27
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.40
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.50
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.62
8 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.66
9 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.72
10 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
11 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.79
12 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.87
13 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.27
14 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.35
15 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.50

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.66
Celkom 1 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.89
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.08
Celkom 1 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.51
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.89
Celkom 1 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.83
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.84
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.12
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.72
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.31
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.73
5 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.09
6 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.70
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.11
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.38
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.65
6 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.48
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.19
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.58
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.72
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.83
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.84
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.12
5 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.73
6 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.31
7 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.65
8 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.09
9 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.19
10 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.38
11 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.48
12 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.58
13 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.70
14 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.11

150 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.00
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.12
Celkom 2 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.43
7 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.48
Celkom 2 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.12
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.14
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.49
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.43
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.28
3 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.36
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21.57
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.65
5 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.66
6 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.85
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.64
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.75
5 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.20
6 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.37
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 13 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.31
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 14 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.26
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.12
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.14
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.28
4 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.36
5 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.43
6 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.49
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21.57
8 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.64
9 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.65
10 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.66
11 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.75
12 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.85
13 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.20
14 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.37
15 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.26
16 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.31

300 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.91
2 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 37.33
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.64
Celkom 3 pretekári
Finále 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.22
Celkom 1 pretekári
Finále 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.47
Celkom 1 pretekári
Finále 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.10
Celkom 1 pretekári
Finále 05 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 43.08
Celkom 1 pretekári
Finále 08 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 45.98
Celkom 1 pretekári

300 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.69
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.69
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.98
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.02
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 08 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.47
2 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.81
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.31
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 09 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.52
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.52
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.69
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.69
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.02
4 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.47
5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.81
6 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.98
7 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.31
8 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.52
9 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.52

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.15
6 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.91
7 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.44
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.22
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.74
Celkom 2 pretekári
Beh 09 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.63
Celkom 1 pretekári
Beh 11 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.89
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.15
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.91
3 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.22
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.74
5 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.44
6 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.63
7 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46.89

300 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.13
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.96
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.99
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.24
5 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 46.25
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 10 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.72
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.42
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.13
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.24
4 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 44.96
5 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.99
6 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 46.25
7 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.42
8 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.72

600 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:46.52
7 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:55.87
Celkom 2 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:09.31
12 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:58.27
Celkom 2 pretekári

800 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
10 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:31.95
14 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:36.24
Celkom 2 pretekári
Finále 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:00.0
Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:00.0
Celkom 2 pretekári
Finále 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:39.48
10 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:45.85
Celkom 2 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:44.42
Celkom 1 pretekári
Finále A1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
13 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:39.34
Celkom 1 pretekári

800 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:35.90
10 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:43.65
Celkom 2 pretekári
Finále 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:40.91
9 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:43.62
11 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:46.79
Celkom 3 pretekári
Finále 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:55.08
9 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3:08.48
12 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:59.60
15 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:06.06
Celkom 4 pretekári
Finále 04 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
9 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:01.91
Celkom 1 pretekári
Finále A1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:28.77
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:29.33
8 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:33.42
12 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:37.71
Celkom 4 pretekári

1500 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4= Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5:00.15
4= Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4:46.90
6 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:06.81
10 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:02.17
12 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:18.87
15 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4:48.46
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
12 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5:49.79
Celkom 1 pretekári
Finále 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:36.46
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.08
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.69
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.95
6 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.61
8 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20.43
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.08
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.69
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.95
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.61
5 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20.43

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.38
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14.55
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.49
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.28
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.52
Celkom 1 pretekári
Finále A1 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.98
Celkom 1 pretekári
Finále B1 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.02
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.14
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.01
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.55
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17.57
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20.70
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.01
2 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.55
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17.57
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20.70

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.26
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.82
5 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.97
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 17.78
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.93
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.59
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.26
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.82
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.97
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 17.78
5 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.59
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.93

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
7 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 173
8 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 168
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
6 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 158
12 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 143
Celkom 2 pretekárov
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
9 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 133
14 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 128
Celkom 2 pretekárov
Finále A1 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
4= Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 138
4= Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 158
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 148
10 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 148
15 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 143
23 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 128
Celkom 4 pretekárov
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
6 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 138
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 146
4 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 128
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
12 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 558 0.0
Celkom 1 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 532 0.0
3 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 531 0.0
4 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 516 0.0
8 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 487 0.0
9 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 482 0.0
12 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 483 0.0
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 483 0.0
7 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 477 0.0
12 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 453 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia A1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 595 0.0
6 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 525 0.0
11 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 523 0.0
13 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 491 0.0
18 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 475 0.0
21 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 451 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 600 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 493 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 502 0.0
11 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 425 0.0
13 Kucman MatúšKucman Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 425 0.0
14 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 422 0.0
16 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 416 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 474 0.0
7 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 450 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 422 0.0
7 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 412 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 539 0.0
5 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 534 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 510 0.0
5 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 487 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 465 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10.84 0.0
20 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 06.85 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
17 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 07.08 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 43.56 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 52.30 0.0
6 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 47.48 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 42.56 0.0
11 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 41.45 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
16 Hanusová KarolínaHanusová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 30.31 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 32.49 0.0
17 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 27.58 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 27.27 0.0
13 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 26.23 0.0
Celkom 2 pretekárov
Finále A1 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 19.96 0.0
15 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 27.52 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (Finále)

Finále (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 39.64 0.0
18 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 25.68 0.0
Celkom 2 pretekárov
Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 35.73 0.0
19 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.40 0.0
Celkom 2 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Haják, Kalakay, Váňa, Sopko Haják, Kalakay, Váňa, Sopko AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.19
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.76
5 Paško, Štefan, Haraslin, Federič Paško, Štefan, Haraslin, Federič KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 30.47
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Bracho, Fedák, Csontos, Gonda Bracho, Fedák, Csontos, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.19
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Rojka, Pasternák, Prochác, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.76
2 Haják, Kalakay, Váňa, Sopko Haják, Kalakay, Váňa, Sopko AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.19
3 Paško, Štefan, Haraslin, Federič Paško, Štefan, Haraslin, Federič KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 30.47
4 Bracho, Fedák, Csontos, Gonda Bracho, Fedák, Csontos, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.19

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 02 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.64
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 33.44
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala Vadovič, Horňák, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.64
2 Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Ferianc, Banetka, Šnírer, Dendiš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 33.44

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.78
8 Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.17
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32.15
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31.21
4 Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32.10
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.78
2 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31.21
3 Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Vargová, Geseová, Janeková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32.10
4 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32.15
5 Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Macháčková, Hrajnohová, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.17

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 32.92
4 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.48
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.52
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.35
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.95
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 32.92
2 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.48
3 Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 33.95
4 Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Slobodová, Grňová, Vargová, Debnárová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.35
5 Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová Mlíchová, Kulichová, Sedgwick, Pacalajová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.52