<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

EKAG Brno

Brno CZE (11. - 12. 9. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
12 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 558 0.0
Celkom 1 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 532 0.0
3 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 531 0.0
4 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 516 0.0
8 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 487 0.0
9 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 482 0.0
12 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 483 0.0
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 483 0.0
7 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 477 0.0
12 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 453 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia A1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 595 0.0
6 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 525 0.0
11 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 523 0.0
13 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 491 0.0
18 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 475 0.0
21 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 451 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 600 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 502 0.0
11 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 425 0.0
13 Kucman MatúšKucman Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 425 0.0
14 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 422 0.0
16 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 416 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 474 0.0
7 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 450 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 422 0.0
7 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 412 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 493 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 539 0.0
5 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 534 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 510 0.0
5 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 487 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 465 0.0
Celkom 1 pretekárov