<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

EKAG Brno

Brno CZE (11. - 12. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.30
4 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.46
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.55
Celkom 3 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.51
Celkom 1 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.65
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.66
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.68
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.73
Celkom 4 pretekári
Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.86
Celkom 1 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.15
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.19
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.23
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.27
4 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.62
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.40
2 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.50
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.66
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.79
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
7 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.27
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.35
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.72
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 13 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.87
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 17 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.50
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.19
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.23
4 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.27
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.40
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.50
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.62
8 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.66
9 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.72
10 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
11 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.79
12 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.87
13 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.27
14 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.35
15 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.50

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.15
7 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.20
8 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.28
Celkom 3 pretekári
Finále B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.24
Celkom 1 pretekári
Finále B1 (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.17
4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.25
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.28
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.66
Celkom 1 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.89
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.08
Celkom 1 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.51
Celkom 1 pretekári
Finále B (st, 12.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.89
Celkom 1 pretekári