Krajské majstrovstvá v atletike žiakov ZŠ - Prešovský kraj
Prešov (29. 5. 2024)4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 29.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maturkanič, Žužo, Durkot, Makovec Maturkanič, Žužo, Durkot, Makovec | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 3 | 29.42 | 86.00 | ||||||||||||||
2 | Fendek, Puška, Smolár, Glejdura Fendek, Puška, Smolár, Glejdura | ZŠ Liptovská Teplička | 2 | 30.01 | 79.00 | ||||||||||||||
3 | Stašík, Moravčík, Gulič, Papcun Stašík, Moravčík, Gulič, Papcun | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 30.64 | 72.00 | ||||||||||||||
4 | Szabo, Lesňák, Gally, Maxim Szabo, Lesňák, Gally, Maxim | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 4 | 31.28 | 64.00 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 02 (st, 29.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čámer, Stašák, Kyšeľa, Timočko Čámer, Stašák, Kyšeľa, Timočko | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 29.97 | 79.00 | |||||||||||||||
2 | Škrabala, Líška, Rohaľ, Adzima Škrabala, Líška, Rohaľ, Adzima | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 3 | 40.60 | 2.00 | ||||||||||||||
Mňahoňčák, Bovan, Godžák, Marcin Mňahoňčák, Bovan, Godžák, Marcin | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Valčo, Maľár, Kačurák, Dzivák Valčo, Maľár, Kačurák, Dzivák | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 03 (st, 29.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurčišin, Bucholz, Guman, Paľuv Jurčišin, Bucholz, Guman, Paľuv | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 29.83 | 81.00 | ||||||||||||||
2 | Slovík, Stašák, Novák, Pukluš Slovík, Stašák, Novák, Pukluš | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 30.49 | 73.00 | ||||||||||||||
3 | Kaperák Kaperák | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 31.06 | 67.00 | |||||||||||||||
4 | Kniš, Peniak, Labanc, Sokol Kniš, Peniak, Labanc, Sokol | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 31.57 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maturkanič, Žužo, Durkot, Makovec Maturkanič, Žužo, Durkot, Makovec | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 3 | 29.42 | 86.00 | |||
2 | Jurčišin, Bucholz, Guman, Paľuv Jurčišin, Bucholz, Guman, Paľuv | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 29.83 | 81.00 | |||
3 | Čámer, Stašák, Kyšeľa, Timočko Čámer, Stašák, Kyšeľa, Timočko | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 29.97 | 79.00 | ||||
4 | Fendek, Puška, Smolár, Glejdura Fendek, Puška, Smolár, Glejdura | ZŠ Liptovská Teplička | 2 | 30.01 | 79.00 | |||
5 | Slovík, Stašák, Novák, Pukluš Slovík, Stašák, Novák, Pukluš | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 30.49 | 73.00 | |||
6 | Stašík, Moravčík, Gulič, Papcun Stašík, Moravčík, Gulič, Papcun | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 30.64 | 72.00 | |||
7 | Kaperák Kaperák | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 31.06 | 67.00 | ||||
8 | Szabo, Lesňák, Gally, Maxim Szabo, Lesňák, Gally, Maxim | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 4 | 31.28 | 64.00 | |||
9 | Kniš, Peniak, Labanc, Sokol Kniš, Peniak, Labanc, Sokol | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 31.57 | 0.00 | |||
10 | Škrabala, Líška, Rohaľ, Adzima Škrabala, Líška, Rohaľ, Adzima | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 3 | 40.60 | 2.00 | |||
Mňahoňčák, Bovan, Godžák, Marcin Mňahoňčák, Bovan, Godžák, Marcin | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | DNS | |||||
Valčo, Maľár, Kačurák, Dzivák Valčo, Maľár, Kačurák, Dzivák | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 1 | DNS |
4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 29.5.2024 - 12:10) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Udičová, Chovancová, Križáková, Nyongoni Udičová, Chovancová, Križáková, Nyongoni | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 4 | 31.46 | 104.00 | ||||||||||||||
2 | Stachová, Šimová, Grohoľová, Labancová Stachová, Šimová, Grohoľová, Labancová | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 34.69 | |||||||||||||||
Ščepko, Turcsányi, Levarská, Matušeková Ščepko, Turcsányi, Levarská, Matušeková | SŠ Mierová 134, Svit | 1 | DQ | ||||||||||||||||
Matiasová, Durkotová, Makovcová, Mandulová Matiasová, Durkotová, Makovcová, Mandulová | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | DQ | ||||||||||||||||
Repková, Timočková, Guregová, Dubjelová Repková, Timočková, Guregová, Dubjelová | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | NM | |||||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 02 (st, 29.5.2024 - 12:10) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martonová, Herdicky, Štofanová, Bučková Martonová, Herdicky, Štofanová, Bučková | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 33.07 | 86.00 | ||||||||||||||
2 | Zavacká, Lajčáková, Potočná, Potočná Zavacká, Lajčáková, Potočná, Potočná | SŠ Mierová 134, Svit | 4 | 34.29 | 73.00 | ||||||||||||||
3 | Lapšanská, Ondo-Eštoková, Gáborčíková, Mlynarczyk Lapšanská, Ondo-Eštoková, Gáborčíková, Mlynarczyk | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 3 | 34.80 | 68.00 | ||||||||||||||
4 | Danková, Goroľová, Muliková, Guľková Danková, Goroľová, Muliková, Guľková | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 36.61 | 51.00 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 03 (st, 29.5.2024 - 12:10) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malíková, Lacková, Pastirčáková, Hauerová Malíková, Lacková, Pastirčáková, Hauerová | Základná škola,Komenského 1... | 4 | 34.70 | 69.00 | ||||||||||||||
2 | Adiová, Demčáková, Krištová, Mikitová Adiová, Demčáková, Krištová, Mikitová | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 2 | 34.85 | 68.00 | ||||||||||||||
3 | Kollárová, Petreková, Ogurčáková, Minďášová Kollárová, Petreková, Ogurčáková, Minďášová | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 3 | 38.45 | 37.00 | ||||||||||||||
Leskovská, Kočišová, Barbuščáková, Farkašová Leskovská, Kočišová, Barbuščáková, Farkašová | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 1 | DQ | ||||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Repková, Timočková, Guregová, Dubjelová Repková, Timočková, Guregová, Dubjelová | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | NM | |||||
2 | Udičová, Chovancová, Križáková, Nyongoni Udičová, Chovancová, Križáková, Nyongoni | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 4 | 31.46 | 104.00 | |||
3 | Martonová, Herdicky, Štofanová, Bučková Martonová, Herdicky, Štofanová, Bučková | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 33.07 | 86.00 | |||
4 | Zavacká, Lajčáková, Potočná, Potočná Zavacká, Lajčáková, Potočná, Potočná | SŠ Mierová 134, Svit | 4 | 34.29 | 73.00 | |||
5 | Stachová, Šimová, Grohoľová, Labancová Stachová, Šimová, Grohoľová, Labancová | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 34.69 | ||||
6 | Malíková, Lacková, Pastirčáková, Hauerová Malíková, Lacková, Pastirčáková, Hauerová | Základná škola,Komenského 1... | 4 | 34.70 | 69.00 | |||
7 | Lapšanská, Ondo-Eštoková, Gáborčíková, Mlynarczyk Lapšanská, Ondo-Eštoková, Gáborčíková, Mlynarczyk | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 3 | 34.80 | 68.00 | |||
8 | Adiová, Demčáková, Krištová, Mikitová Adiová, Demčáková, Krištová, Mikitová | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 2 | 34.85 | 68.00 | |||
9 | Danková, Goroľová, Muliková, Guľková Danková, Goroľová, Muliková, Guľková | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 36.61 | 51.00 | |||
10 | Kollárová, Petreková, Ogurčáková, Minďášová Kollárová, Petreková, Ogurčáková, Minďášová | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 3 | 38.45 | 37.00 | |||
Ščepko, Turcsányi, Levarská, Matušeková Ščepko, Turcsányi, Levarská, Matušeková | SŠ Mierová 134, Svit | 1 | DQ | |||||
Matiasová, Durkotová, Makovcová, Mandulová Matiasová, Durkotová, Makovcová, Mandulová | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | DQ | |||||
Leskovská, Kočišová, Barbuščáková, Farkašová Leskovská, Kočišová, Barbuščáková, Farkašová | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 1 | DQ |