Krajské majstrovstvá v atletike žiakov ZŠ - Prešovský kraj
Prešov (29. 5. 2024)800 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 29.5.2024 - 11:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 2:09.89 | 92.00 | |||||||||||||
2 | Líška LukášLíška Lukáš | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 1 | 2:12.50 | 88.00 | |||||||||||||
3 | Durkot MilanDurkot Milan | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 2:15.22 | 83.00 | |||||||||||||
4 | Bucholz SamuelBucholz Samuel | 08 08 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 2:16.50 | 81.00 | |||||||||||||
5 | Lipovský FilipLipovský Filip | 08 08 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 2 | 2:17.50 | 80.00 | |||||||||||||
6 | Peniak PatrikPeniak Patrik | 08 08 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 4 | 2:20.20 | 75.00 | |||||||||||||
7 | Timočko PavolTimočko Pavol | 10 10 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 4 | 2:21.80 | 73.00 | |||||||||||||
8 | Čámer DanielČámer Daniel | 08 08 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 3 | 2:37.13 | 51.00 | |||||||||||||
Omasta SebastiánOmasta Sebastián | 09 09 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
Beh 02 (st, 29.5.2024 - 11:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stašák LucasStašák Lucas | 08 08 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 2:26.19 | 66.00 | |||||||||||||
2 | Lesňák RomanLesňák Roman | 09 09 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 3 | 2:23.49 | 70.00 | |||||||||||||
3 | Stašík NicolasStašík Nicolas | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:24.25 | 69.00 | |||||||||||||
4 | Gally DominikGally Dominik | 09 09 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 2 | 2:30.03 | 61.00 | |||||||||||||
5 | Rohaľ AdamRohaľ Adam | 08 08 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 4 | 2:22.25 | 72.00 | |||||||||||||
6 | Dufala DávidDufala Dávid | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 2 | 2:26.83 | 65.00 | |||||||||||||
7 | Smolár AdamSmolár Adam | 10 10 | ZŠ Liptovská Teplička | 3 | 2:31.82 | 58.00 | |||||||||||||
8 | Goč TomášGoč Tomáš | 10 10 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 2:28.33 | 63.00 | |||||||||||||
9 | Milan MartinMilan Martin | 09 09 | ZŠ Liptovská Teplička | 1 | 2:46.94 | 39.00 | |||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 2:09.89 | 92.00 | |
2 | Líška LukášLíška Lukáš | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 1 | 2:12.50 | 88.00 | |
3 | Durkot MilanDurkot Milan | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 2:15.22 | 83.00 | |
4 | Bucholz SamuelBucholz Samuel | 08 08 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 2:16.50 | 81.00 | |
5 | Lipovský FilipLipovský Filip | 08 08 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 2 | 2:17.50 | 80.00 | |
6 | Peniak PatrikPeniak Patrik | 08 08 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 4 | 2:20.20 | 75.00 | |
7 | Timočko PavolTimočko Pavol | 10 10 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 4 | 2:21.80 | 73.00 | |
8 | Rohaľ AdamRohaľ Adam | 08 08 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 4 | 2:22.25 | 72.00 | |
9 | Lesňák RomanLesňák Roman | 09 09 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 3 | 2:23.49 | 70.00 | |
10 | Stašík NicolasStašík Nicolas | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:24.25 | 69.00 | |
11 | Stašák LucasStašák Lucas | 08 08 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 2:26.19 | 66.00 | |
12 | Dufala DávidDufala Dávid | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 2 | 2:26.83 | 65.00 | |
13 | Goč TomášGoč Tomáš | 10 10 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 2:28.33 | 63.00 | |
14 | Gally DominikGally Dominik | 09 09 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 2 | 2:30.03 | 61.00 | |
15 | Smolár AdamSmolár Adam | 10 10 | ZŠ Liptovská Teplička | 3 | 2:31.82 | 58.00 | |
16 | Čámer DanielČámer Daniel | 08 08 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 3 | 2:37.13 | 51.00 | |
17 | Milan MartinMilan Martin | 09 09 | ZŠ Liptovská Teplička | 1 | 2:46.94 | 39.00 | |
Omasta SebastiánOmasta Sebastián | 09 09 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 3 | DNF |
800 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 29.5.2024 - 10:40) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 10 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 2:41.60 | 78.00 | |||||||||||||
2 | Herdicky Alexandra SofiaHerdicky Alexandra Sofia | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:46.01 | 72.00 | |||||||||||||
3 | Durkotová KarolínaDurkotová Karolína | 10 10 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 2:45.70 | 73.00 | |||||||||||||
4 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 2:51.40 | 66.00 | |||||||||||||
5 | Šimová SoňaŠimová Soňa | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 1 | 2:52.09 | 65.00 | |||||||||||||
6 | Gáborčíková MichaelaGáborčíková Michaela | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 3 | 2:57.10 | 59.00 | |||||||||||||
7 | Lajčáková PetraLajčáková Petra | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 3 | 2:49.40 | 68.00 | |||||||||||||
8 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 10 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | 3:33.70 | 24.00 | |||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 02 (st, 29.5.2024 - 10:40) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raffajová NinaRaffajová Nina | 10 10 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 2:46.05 | 72.00 | |||||||||||||
2 | Kollárová NelaKollárová Nela | 09 09 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 1 | 3:12.90 | 42.00 | |||||||||||||
3 | Timočková EllaTimočková Ella | 12 12 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 4 | 2:46.20 | 72.00 | |||||||||||||
4 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 2:46.90 | 71.00 | |||||||||||||
5 | Kočišová EllaKočišová Ella | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 2 | 3:17.40 | 38.00 | |||||||||||||
6 | Michalíková VanesaMichalíková Vanesa | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 3 | 2:49.88 | 68.00 | |||||||||||||
7 | Farkašová EmíliaFarkašová Emília | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 3 | 3:30.90 | 0.00 | |||||||||||||
8 | Zavacká AndreaZavacká Andrea | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 4 | 2:55.80 | 61.00 | |||||||||||||
9 | Sivulková EmmaSivulková Emma | 11 11 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 3 | 3:04.20 | 51.00 | |||||||||||||
10 | Malíková DanielaMalíková Daniela | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 4 | 3:06.90 | 48.00 | |||||||||||||
11 | Adiová SáraAdiová Sára | 09 09 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | 4:28.60 | 0.00 | |||||||||||||
Kašubjaková EvaKašubjaková Eva | 08 08 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkom 12 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 10 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 2:41.60 | 78.00 | |
2 | Durkotová KarolínaDurkotová Karolína | 10 10 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 2:45.70 | 73.00 | |
3 | Herdicky Alexandra SofiaHerdicky Alexandra Sofia | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:46.01 | 72.00 | |
4 | Raffajová NinaRaffajová Nina | 10 10 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 2:46.05 | 72.00 | |
5 | Timočková EllaTimočková Ella | 12 12 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 4 | 2:46.20 | 72.00 | |
6 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 2:46.90 | 71.00 | |
7 | Lajčáková PetraLajčáková Petra | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 3 | 2:49.40 | 68.00 | |
8 | Michalíková VanesaMichalíková Vanesa | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 3 | 2:49.88 | 68.00 | |
9 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 2:51.40 | 66.00 | |
10 | Šimová SoňaŠimová Soňa | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 1 | 2:52.09 | 65.00 | |
11 | Zavacká AndreaZavacká Andrea | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 4 | 2:55.80 | 61.00 | |
12 | Gáborčíková MichaelaGáborčíková Michaela | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 3 | 2:57.10 | 59.00 | |
13 | Sivulková EmmaSivulková Emma | 11 11 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 3 | 3:04.20 | 51.00 | |
14 | Malíková DanielaMalíková Daniela | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 4 | 3:06.90 | 48.00 | |
15 | Kollárová NelaKollárová Nela | 09 09 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 1 | 3:12.90 | 42.00 | |
16 | Kočišová EllaKočišová Ella | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 2 | 3:17.40 | 38.00 | |
17 | Farkašová EmíliaFarkašová Emília | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 3 | 3:30.90 | 0.00 | |
18 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 10 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | 3:33.70 | 24.00 | |
19 | Adiová SáraAdiová Sára | 09 09 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | 4:28.60 | 0.00 | |
Kašubjaková EvaKašubjaková Eva | 08 08 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | DNS |